Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj podczas "Kawy na ławę" (16:9 letterbox a la TVP Info, tylko że to TVN24 to zapoczątkował :evil: ), pokazywano fragmenty rozmów z gośćmi z TVN24. Widać było, że materiały kręcone są już w 16:9, a grafika ekranowa (biała belka, bez loga) była wyraźnie mniejsza. To oznacza, że jeśli TVN24 planuje przejść na 16:9, to zrobi to tak jak robi Canal+ lub Polsat (nie na Newsie) - z możliwością obcięcia boków bez utraty informacji. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

16:9 i TVN24 - czyli Neverending story :lol: Aktualnie technicy się bawią (czyt. testują) i nie ma tickera. Również zmieniono logo - jego tło jest ciemniejsze.

2pzwd3r.jpg

Proszę nie zwracać uwagi na wyrazy twarzy prezenterów :)

 

Coś mi się wydaje patrząc na to logo i na grafikę przy łączeniu z reporterem, że nowa oprawa, która ewentualnie by weszła, byłaby bardziej granatowa, ciemniejsza.

Może wreszcie tej nocy panorama? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej na TVN24 denerwowała mnie niedoróbka związana z kilkoma okienkami na jednym ekranie. Ogólnie chodzi o dwa lub trzy źródła sygnału, ewentualnie inne kombinacje z tekstem i obrazem. Na swoim starym telewizorze tego nie zauważałem, gdyż obcinał on część obrazu poza kineskop. Przy LCD widać wszystko, a czasem jeszcze więcej, gdyż jak się przekonałem LCD też obcinają, ale już naprawdę niepotrzebne dane. Do rzeczy: Kiedy przychodzi do "PIP-a" wokół ekranu pojawia się niebieska zmiękczona rameczka, która wygląda fatalnie! Mam nadzieję, że ktoś w końcu to poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ten TVN24 kombinuje? :woot: Dziś 'Fakty po Faktach' z nowego studia, czyli coś na szerszą skalę się kroi :roll:

 

Edycja:

http://www.tvn24.pl/2166469,28377,0,1,1,fakty-po-faktach,wideo.html - nowe 'Fakty po Faktach' (oczywiście w 16:9) :)

Znalazłem jeszcze coś - w studiu 'Szkła' powiesili jakąś... płachtę :shock: Polecam obejrzeć na tvn24.pl najnowsze materiały programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiesili płachtę, bo po co ma być widać panów robotników? :wink: Nie oglądałem ostatniego "Szkła kontaktowego" (dopiero teraz na tvn24.pl), ale ostatnimi czasy widać było jakiegoś pana z aluminiową drabiną - aż byłem ciekaw co on tam robi. :lol: No i te niedawne wiercenia w ścianach podczas programów na żywo (patrz: "Łapu capu"). :) A teraz z kolei ewidentne odgłosy robót podczas "Faktów po faktach"! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądacie dzisiejsze (i nie tylko) cyrki premiera z prezydentem? Pewnie większość łapie się za głowę :D Gdyby nie TVN24 nie wiedzielibyśmy o tym. A ja się zastanawiam czy gdyby nie TVN24 (i reszta bandy dziennikarskiej) to może tego całego sporu premier-prezydent by nie było? Mam wrażenie że TVN24 czasem przesadza. Do Brukseli wysłali chyba prawie taką ekipę co cała polska delegacja. Widziałem dwóch reporterów którzy na co dzień są w Polsce. W Faktach była jeszcze Czerwińska i Prosiecki. Oprócz tego Inga Rosińska (małpa w czerwonym :lol: ). Podczas live-ów widziałem ujęcia z co najmniej 3 kamer TVN24.

Gdyby nie takie "zmuszanie" polityków do komentarzy wiele głupot by nie padło. Telewizje stały się taką nadwładzą. Mogą powiedzieć i pokazać co chcą i jak chcą i nikt ich z tego nie rozliczy. Bo kto ma ich rozliczyć? Inni dziennikarze? Ostatnio zamiast TVN24 czy Polsat News przełączam sobie na Kuchnia.tv :D I jestem zdrowszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...