Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzięki pomocy Jacka 3 udało się rozwiązać przypadek zawieszającego się twardego dysku. Użycie odpowiedniego kabelka pomogło. Ewidentnie powodem jest przegrzewanie się w firmowym umiejscowieniu. Dysk stojący(leżący)poza dekoderem jest chłodny. Aż dziw, że więcej osób nie zgłosiło tego problemu😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy planują zakończyć proces aktualizacji? Znalazł się w moich rękach dekoder ADB 4K z dyskiem i po przesiadce z Evobox PVR Polsatu czuję się jak bym wsiadł w kapsułę czasu i przeniósł się do przeszłości. :)) Liczę na to że to najnowsze oprogramowanie wyciągnie mnie trochę ku współczesności. Dobrze że wzięty został kontrakt tylko na 12 msc :P

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stonka Do końca pierwszego kwartału tego roku mają dostać nowe oprogramowanie wszystkie dekodery 4K UltraBox+ od CANAL+, tak podawała firma ADB. Trzeba oczywiście wziąć pod uwagę, że może się to lekko przesunąć w czasie z różnych powodów. Także oczekuj cierpliwie na e-maila od CANAL+ z informacją o aktualizacji, bo każdy Abonent jest o tym informowany wcześniej przed aktualizacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, lukx95 napisał:

@stonka Do końca pierwszego kwartału tego roku mają dostać nowe oprogramowanie wszystkie dekodery 4K UltraBox+ od CANAL+, tak podawała firma ADB. Trzeba oczywiście wziąć pod uwagę, że może się to lekko przesunąć w czasie z różnych powodów. 

 

Ciekawe jaki jest "powód", że nie mogą wysłać szybko tego softu do wszystkich dekoderów JADA?


Do każdego klienta redagują inny mail informujący, że dostanie nowy soft i nie mają dostatecznej ilości ludzi, by te wszystkie maile szybko napisać?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek 72, przecież nie wymyślam sobie problemu, nie przeszukuję dla przyjemności portali aby znaleźć rozwiązanie. Kilka razy dziennie dysk strajkował, od czasu kiedy stoi sobie osobno (na przedłużce )i jest zimny ani razu zawieszenia. Żeby nie było, dziś wróciłem na kilka godzin do dawnego układu, ponownie

zaniemógł i nagrzał się tak że prawie parzył w ręce. Sprzęt-dekodery, BlueRay,itp. stoją u mnie na szklanych półkach, może to jest problem z gorszym odprowadzaniem ciepła? Oby u nikogo nie był powodem pożaru jak kiedyś nieszczęsne Rubiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heimdall9 napisał:

No właśnie u mnie np. zniknęły albo soft jest tak [beep] że nie wiem gdzie tego szukać. Materiały nawet te z C+ które wcześniej odpalaly sie w 4k teraz widzę jako "Canal+ VOD" i po odpaleniu lecą w HD. 

Czy można ,,nie chcieć" nowego softu i jak to ewentualnie zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...