Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, SzymLeg napisał(a):

Czy jest możliwość pobrania aktualizacji jeśli nie mam sygnału antenowego ale dostęp do internetu? (Drzewa urosły i zasłoniły sygnał)

samemu nie, jesli nie masz opcji spiac np. u sasiada, zadzwon na party line do c+, popros do techniki, zglos ze dekoder chce aktualizacje ale nie moze pobrac; podaj numer seryjny dekodera (jest z tylu - JADAxxxx...), zwracaj uwage ze prosisz o numer zgloszenia; wysla ci po necie tylko dekoder musisz miec spiety do netu bo telepatycznie to nie wysla.

nie od reki, trzeba czekac, ale zwykle w pare godzin idzie o ile nie zgasisz dekodera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy też mieliście podobny problem, że aplikacja MAX nie pozwala zalogować się na konto opłacane spoza C+? Włączajac aplikacje z Menu dekodera czy wybierająć odpowiedni kanał mam tylko opcje wciśnięcia żółtego przycisku aby wykupić dostęp. Nie ma opcji wciśnięcia zielonego aby zalogować się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby podpowiedzieć gdzie na Ultraboxie można oglądać transmisję z otwarcia olimpiady w 4k?

Pamiętam, że TVP ogłaszało, że kupiło sublicencję na transmisje z olimpiady w 4k.

Gdzie to nadają?

 

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tvp-letnie-igrzyska-olimpijskie-w-paryzu-4k-sublicencja-eurosport-warner-bros-discovery

 

Edytowane przez Jacek3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bushiken napisał(a):

Czy też mieliście podobny problem, że aplikacja MAX nie pozwala zalogować się na konto opłacane spoza C+? Włączajac aplikacje z Menu dekodera czy wybierająć odpowiedni kanał mam tylko opcje wciśnięcia żółtego przycisku aby wykupić dostęp. Nie ma opcji wciśnięcia zielonego aby zalogować się.

jaką masz wersję oprogramowania? Powinna być C4.1.12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W planach to chyba było. Dałem link do artykułu, w którym było napisane:

 

"TVP pokaże w 4K igrzyska w Paryżu dzięki sublicencji od Warner Bros. Discovery Telewizja Polska poinformowała, że pokaże na swoich antenach transmisje z letnich igrzysk olimpijskich, które w 2024 roku odbędą się w Paryżu. Centrum informacji TVP zdradza Wirtualnemedia.pl, że widzowie nadawcy publicznego mogą liczyć także na transmisje w jakości 4K."

 

Rozumiem, że pieniądze dla TVP z abonamentu i dopłaty z budżetu w tym roku idą na co innego...

 

A co z tym Eurosportem 4k?
Jest gdzieś dostępny na Ultraboxach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Jacek3 napisał(a):

W planach to chyba było.

 

Ależ oczywiście, że było w planach. Podziękuj nowym władzom TVP. Artykuł z marca:

 

Cytat

Telewizja Polska mogłaby pokazać w tej jakości obrazu Letnie Igrzyska Olimpijskie w Paryżu, ale tak się nie stanie.  TVP 4K nie powróci. – Decyzja została podjęta przez władze spółki. Nie uruchamiamy tego kanału - mówi Wirtualnemedia.pl Jakub Kwiatkowski, dyrektor TVP Sport. 

 

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/koniec-tvp-4k

 

Koszt miał wynieść 36 mln zł. Chyba nie tak dużo w porównaniu z miliardami dotacji... Albo nawet w porównaniu z 320 mln zł, które właśnie w tym miesiącu dostała (trzecia transza dotacji dla TVP w tym roku).

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzie w końcu na ultraboxie jest najlepsza jakość tej transmisji?
Jakość obrazu na TVP1 kiepska - wygląda jakby na bitracie też oszczędzili.

Chyba już lepszy obraz jest na kanale 650 (Das Erste HD). Ale może gdzieś lepiej nadają? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.07.2024 o 17:30, SzymLeg napisał(a):

Czy jest możliwość pobrania aktualizacji jeśli nie mam sygnału antenowego ale dostęp do internetu? (Drzewa urosły i zasłoniły sygnał)

Dla potomnych: konsultant wytłumaczył, że należy odłączyć antenę i podłączyć dekoder do internetu kablem. Następnie odłączamy dekoder z prądu. Naciskamy przycisk WPS na boku dekodera i trzymamy 20s w międzyczasie podłączamy zasilacz do prądu dalej trzymając przycisk. W taki sposób wymuszamy pobranie aktualizacji przez internet. Wszystko zadziałało i dzięki temu mogę oglądać kanały przez internet.

  • Dzięki 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Bushiken napisał(a):

Nie mam, jest tylko opcja naciśnięcia żółtego aby zakupić pakiet. 

@Bushiken Próbowałeś wejść do aplikacji MAX przez menu dekodera? Wciśnij MENU na pilocie i następnie przejdź do zakładki APLIKACJE i wybierz kafelek z logo aplikacji MAX i wciśnij na nim przycisk OK na pilocie. Powinna się wtedy uruchomić aplikacja MAX i powinno się udać zalogować bez problemu na dowolne konto w serwisie MAX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Dr.STech napisał(a):

W menu jest przekierowanie na kanał 87

@Dr.STech U mnie w 4K UltraBoxie+ z serii ITCA uruchamia się od razu aplikacja przez wejście z zakładki APLIKACJE w MENU dekodera. Natomiast na kanale 87 mam możliwość uruchomić aplikację przyciskiem zielonym.

@Bushiken Może spróbuj przywrócić ustawienia domyślne dekodera w opcji bez usuwania nagrań, czy to coś zmieni na lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie jak pisał @Dr.STech po wybraniu aplikacji MAX z menu miałem przekierowanie na kanał.

Wczoraj przy wizycie u mamy udało mi się rozwiązać problem.

Dalej nie było możliwości zalogowania wiec z menu dekodera wymusiłem uruchomienie ponowne i po nim już jest dostępna opcja logowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam,

za miesiąc kończy mi się umowa.

Aktualnie mam UltaBox+ z dyskiem, który działa u mnie od 4 lat.

Pytanie: warto przejśc na coś innego/nowszego? Czy lepiej zostać przy tym co jest w sytuacji gdy na razie wszystko jest bez problemów.

2 lata temu z tego co pamietam to wszyscy odradzali wymianę. Jak jest teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Martinos napisał(a):

witam,

za miesiąc kończy mi się umowa.

Aktualnie mam UltaBox+ z dyskiem, który działa u mnie od 4 lat.

Pytanie: warto przejśc na coś innego/nowszego? Czy lepiej zostać przy tym co jest w sytuacji gdy na razie wszystko jest bez problemów.

2 lata temu z tego co pamietam to wszyscy odradzali wymianę. Jak jest teraz?

 

Zostań przy tym co masz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...