Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, _Artek_ napisał:

i czym się różni od pilota starego typu?;)

 

Możliwością wysyłania większej ilości kodów. Ultraboxy mają szereg funkcji, które możesz wywoływać bezpośrednio z pilota zamiast przechodząc przez menu.

 

Dodatkowe kody wysyła się wciskając przycisk INFO i nie puszczając go wciskając cyfrę (od 1 do 9).

 

To czy pilot jest nowego czy starego typu poznasz w salonie jeśli pozwolą Ci go użyć z jakimś działającym ultraboxem. Jeśli jest to stary pilot, to naciśnięcie klawisza info wywoła od razu reakcję na ekranie tv podłączonego do ultraboxa. Jeśli nowy pilot, to dekoder zareaguje dopiero na puszczenie tego przycisku. 

 

Ze skrótów najczęściej używanym jest INFO + 1 - kieruje do nagrań własnych.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mikoko napisał:

I to wielkimi. Zamiast się z nimi szarpać zakończyć umowę i wziąć nową z modułem.

Już kiedyś tutaj pisałem o tym, ale powtórzę. Wystarczyło napisać wypowiedzenie, a gdy zadzwonił Pan z utrzymania klienta należało powiedzieć, że ma być moduł CAM albo nie będziemy dalej rozmawiać. Od razu się zgodzili choć przed wypowiedzeniem nie chcieli.

 

Edytowane przez andijaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszny bajzel.Dla starszych bardzo trudny.Masa klikania i nic nie można znaleźć.Pomieszane wszystkie kolekcje.Mozna dostać oczopląsu.Gdzie osobna lista np seriali od canal+czy ale kino? Gdzie lista ulubionych filmów?.Na inne rzeczy nie patrzę bo nie używam.Totalna klapa dla mnie.

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja w końcu mam nowy soft. Dla mnie beznadziejny. Poprzedni był bardziej przejrzysty.

 

Pytanie: w poprzednim sofcie było tak, ze jak nagrałem jakiś program to po rozwinięciu menu na tymże programie była opcja "znajdź podobne" i mogłem wyszukać wszystkie np. następne odcinki.

Jak teraz mam to zrobić? Nie ma takiej opcji w nagranym programie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja która wszystko wywraca do góry nogami powinna być na żądanie a nie z automatu. Co innego jakieś drobne poprawki, ale nie w tym przypadku. Może akurat ktoś tego softu nie chcieć. Zresztą wielu chętnie by powróciło do starej wersji.

Edytowane przez Jaś Fasola
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Jaś Fasola napisał:

Aktualizacja która wszystko wywraca do góry nogami powinna być na żądanie a nie z automatu. Co innego jakieś drobne poprawki, ale nie w tym przypadku. Może akurat ktoś tego softu nie chcieć. Zresztą wielu chętnie by powróciło do starej wersji.

I w większości przypadków my za to jeszcze płacimy, za to że to używamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, powiedzcie mi w jaki sposób przy kiepskim odbiorze (warunki atmosferyczne plus średnie ustawienie anteny) zacząć oglądać kanały bezpośrednio przez internet? Z listy zapowiadanych zmian wyglądało jakby istniała taka możliwość. 

Edytowane przez Jawor86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam taki problem. Dzisiaj otrzymałem aktualizację. Dekoder główny przeszedł. Pozostałe 3 lipa. Dwa świeca na czerwono. Wciskając włącznik mignie dwa razy szybko na biało i to tyle. Zero życia. Brak obrazu. Nic nie można zrobić. Trzeci dekoder zapetlil się na ekranie witamy trwa uruchamianie dekodera. Potem obrazek Canal+ adb i znowu witamy i tak lata od rana. Ktoś coś poradzi? Na infolinię się nie dodzwoniłem. Łącznie czekałem 2h na odebranie telefonu. Nic. Jakieś magiczne triki co z tym zrobić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie ma HBO max.

Wyszukiwarka vod wrzuca wszystko do jednego worka, tj szukamy SF i wyświetla zarówno z HBO jak i canal ( tu pewnie chodziło żeby zgubić ile pozycji jest w danym serwisie, a ile w drugim...) 

Dalej co prawda można wejść np na HBO ale opcje wyświetlania są trzy, chyba po najnowsze, po tytule, a nie ma np oddzielnych seriali oryginalnych.

No i kwestia nagranych pozycji (jak ktoś ma 5latka) dotychczas była lista i po najechaniu na pozycję pojawiają się fragment/zdjęcie programu i szkrab znajdował bajkę, teraz jest sam tytuł i symbol graficzny stacji tv, był płacz.

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, inspektor Barnaby napisał:

....TVP Sport nie jest w HD . Jakość jak w HVS.

Jest najbardziej w HD. Kanał nie zmienił standardu. 

 

44 minuty temu, kauj1 napisał:

I w większości przypadków my za to jeszcze płacimy, za to że to używamy. 

Oddaj dekoder przy aneksowaniu i weź moduł.  

 

35 minut temu, Jawor86 napisał:

Hej, powiedzcie mi w jaki sposób przy kiepskim odbiorze (warunki atmosferyczne plus średnie ustawienie anteny) zacząć oglądać kanały bezpośrednio przez internet? Z listy zapowiadanych zmian wyglądało jakby istniała taka możliwość. 

Kanały Online tylko te można oglądać co są w ofercie C+ Online. 

 

6 minut temu, chlebicki33 napisał:

Dalej nie ma HBO max...

 

I jeszcze długo nie będzie HBO Max, jak w ogóle będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PawelTSW napisał:

Dla kogoś kto ogląda tylko tv (tak jak u mnie - tylko mecze) to żadna różnica jaki soft :)

Wciskam kanał i oglądam. 

 

I nigdy nie przydała Ci się opcja oglądnięcia czegoś w zwolnionym tempie by sprawdzić czy sędziowie nie popełnili błędu? 
Ja oglądam częściej tenis niż piłkę i bardzo często sprawdzałem czy piłka dotknęła linii czy nie. Na turboboxie były możliwe prędkości 1/16, 1/8, 1/4 i 1/2. To samo oferują jeszcze ultraboxy ITCA, póki nie dostaną nowego softu, który im to wszystko wykastruje.

 

W sumie to ja też oglądam tylko TV, tyle, że raczej kanały informacyjne. Jak dla mnie popsuli nawigację i zabrali kilka funkcji, z których codziennie korzystałem. Często nagrywałem sobie krótkie fragmenty programów informacyjnych. Aby je później łatwo odnaleźć nadawałem im własne nazwy. Teraz zlikwidowali i nagrywanie wg czasu (co umożliwiało nagrywanie  fragmentów audycji) i możliwość nadawania nagraniom własnych nazw.

 

Jak dla mnie ten nowy soft to spory krok wstecz. Próba zrobienia nawigacji tak, aby mógł się nią posługiwać analfabeta z afrykańskiego buszu. Problemem były funkcje, których nazwy trzeba było umieć przeczytać i zrozumieć. No to nazwy funkcji zastąpiono ikonkami. A, że nie starczyło pomysłów na ikonki dla pewnych funkcji, to te funkcje usunięto...

 

Edytowane przez Jacek3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jacek3 napisał:

 

I nigdy nie przydała Ci się opcja oglądnięcia czegoś w zwolnionym tempie by sprawdzić czy sędziowie nie popełnili błędu?....
 

Dla mało wymagających, czyli dla takich co mają dekoder do przełączania kanałów, takie cuda są zbędne. Nawet nie wiedzą, że nagrywanie istnieje,  a co dopiero odtwarzanie w różnych prędkościach....to raz, a dwa, nie każdy sportem żyje.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...