Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkich niezadowolonych z nowego softu w tym dekoderze proszę o przesyłanie im swoich uwag poprzez strefę klienta, Mi co prawda odpisali że nic nie zamierzają poprawiać ale może jeśli dostaną dużo informacji to wezmą to pod uwagę przy tworzeniu poprawek. Wiem że tych niezadowolonych jest dużo więcej i trzeba dać im feedback że jednak nie jest tak wspaniale jak uważają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Oni chyba nie potrafią ogarnąć oprogramowania dla dekoderów głównych w Multiroom. U mnie dwie umowy, dwa dekodery JADA jako główne i aktualizacji brak.

 

Na szczęście nie kopnął mnie zaszczyt testowania tego softu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zaktualizowało do tego stopnia, że już dekoder się nie dźwignął. 

Po komunikacie " Witamy trwa uruchamianie dekodera proszę czekać" (dioda mocno świeci na biało) jest napis canal+i czasem kolejna plansza, że trwa szukanie aktualizacji proszę czekać.

I takowe zapętlenie od wczoraj. 

Jakieś pomysły? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów na gorąco.. 

Pierwsze wrażenie.. Panika, nic nie wiem gdzie co jest, wielkość liter dla mnie dobra i myślę, że problem mogą mieć Ci z małymi telewizorami, u mnie przy 55 calach może być. Lista ulubione.. Na początek spis ustawionych kanałów do ręki a potem człowiek zapamięta. Gorzej z żoną bo ona nie lubi nowości. Dobrze byłoby żeby jednym przyciskiem przechodzić z ulubionych do tradycyjnego ustawienia kanałów. Moje nagrania.. Szkoda, że nie ma listy, bo teraz trzeba będzie się przyzwyczaić :(

I jeszcze jedno.. Mam C+ od 11 lat i mam wrażenie, że Ci którzy narzekają są przyzwyczajeni do starego softu i dlatego nic im nie pasuje. Kwestia przyzwyczajenia i po kilku tygodniach, jak człowiek wszystko ogarnie, będzie ok.. Tym bardziej, że stary soft już nie wróci.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Nie wszystkie JADA są zaktualizowane. Pisałem na chacie i mój dekoder nie jest na dzisiejszej liście do aktualizacji. Na pytanie, kiedy - nie mamy takich informacji. Jeszcze dużo czasu upłynie zanim wszystkie 4K otrzymają nowe oprogramowanie. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szuja napisał:

U mnie zaktualizowało do tego stopnia, że już dekoder się nie dźwignął. 

Po komunikacie " Witamy trwa uruchamianie dekodera proszę czekać" (dioda mocno świeci na biało) jest napis canal+i czasem kolejna plansza, że trwa szukanie aktualizacji proszę czekać.

I takowe zapętlenie od wczoraj. 

Jakieś pomysły? 

Odłącz diseqc, już ktoś o tym pisał, że przy starszych instalacjach w budynkach i konwerterach monoblock są problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, daro napisał:

... Ci którzy narzekają są przyzwyczajeni do starego softu i dlatego nic im nie pasuje. Kwestia przyzwyczajenia i po kilku tygodniach, jak człowiek wszystko ogarnie, będzie ok.....

Z softu wykastrowano przydatne funkcje, więc to nie jest kwestia przyzwyczajenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...