Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, andijaw napisał:

 Pomijam, że za chwilę go zamieniłem na ultraboxa bo średnio mi się podobała jego współpraca z moim telewizorem.

Większość  raczej sobie chwali moduł..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dali moduł, napisałem wypowiedzenie bo nie dało się modułu dostać. Zadzwonili z utrzymania klienta i powiedziałem, że albo moduł albo nie mamy o czym rozmawiać i dali moduł. Pomijam, że za chwilę go zamieniłem na ultraboxa bo średnio mi się podobała jego współpraca z moim telewizorem.

Mogłeś chociaż spróbować dekoder na e2 skoro tv średnio działał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mikoko napisał:


Mogłeś chociaż spróbować dekoder na e2 skoro tv średnio działał.

Nie posiadam takiego, a nie chciałem kupować. W sumie z instalacją Unicable i dyskiem 1TB jestem bardzo zadowolony, chyba bardziej niż bym był z modułu w średnim TV. TV dość nowy, tylko jego soft to dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, k626 napisał:

Mam informację, że w kolejnych dniach mają być udostępniane na dlasze dekodery JADA oraz także ITCA. Taką inoracje konsultant otrzymał.. 

Taką samą informacje dostałem wczoraj na Facebooku, kiedy pytałem czy dystrybucja jest wstrzymana. Nic nie wstrzymali, kontynuują.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, k626 napisał:

Mam informację, że w kolejnych dniach mają być udostępniane na dlasze dekodery JADA oraz także ITCA. Taką inoracje konsultant otrzymał ciekawe czy to prawda

Na początku Marca też takie informacje podawałeś i nici z tego. Takie informacje od ciemnych konsultantów są tyle warte co wróżby że szklanej kuli. Jeszcze sporo czasu upłynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wysłaniu zapytania kiedy mój dekoder dostanie aktualizacje i czy będzie HBO max w dekoderze tak jak jest z Netflix, odpowiedź przyszła:

"w ciągu kilku tygodni będzie wysyłane nowe oprogramowanie dla dekoderów 4K Ultrabox. HBO pracuje nad tym, aby udostępnić na nasze dekodery aplikację HBO MAX."

 

To czekamy

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dekoder dostał w piątek aktualizację oprogramowania.
Po ułożeniu listy kanałów ulubionych dla których teraz możemy sami wybierać numery okazało się że po wyłączeniu dekodera z prądu na kilka godzin ta nowa lista ulubionych po prostu znikła. Poza tym na nowym sofcie dekoder ma problem z nawiązaniem połączenia WiFi choć router fun box 2 stoi blisko niego.
Czy u innych osób też występują takie problemy jak u mnie ?

Wysłane z mojego motorola one vision przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wlodarek1 napisał:

Po ułożeniu listy kanałów ulubionych dla których teraz możemy sami wybierać numery okazało się że po wyłączeniu dekodera z prądu na kilka godzin ta nowa lista ulubionych po prostu znikła. 

 

Dzięki za ostrzeżenie. Dobrze, że się za to jeszcze nie zabrałem.

 

Czy ktoś mógłby podpowiedzieć jak włączyć odtwarzanie w zwolnionym tempie? Na przykład aby sprawdzić czy piłka tenisowa dotknęła linii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...