Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie tam uznawali za każdym razem reklamacje. W konsekwencji wymieniłem dwa dekodery JADA, które posiadałem w multiroomie na ITCA, zszedłem z opłaty za multiroom na 0 zł do końca trwania umowy, zszedłem z multimanpack na 0 zł do końca trwania umowy i kilka  razy dostawałem rabaty kwotowe. Musicie ostro w reklamacjach i odwoływać się jak nie uznają reklamacji za pierwszym razem. 
A do kiedy masz umowę z nimi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem ,temat rabatów ?

Ja mam gdzieś te ich rabaty, w pierwszej rozmowie telefonicznej zaznaczyłem że nie chcę zadnych rabatów, to ma działać ! Chce usluge za jaka płacę ! Jeśli zgodzę się na rabat to w zasadzie akceptuję jakość usługi jaka obecnie jest !

Jeden dekodery udalo mi się wymienić na ITCA ,ale drugi nadal Jada ;-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może, chociaż po ostatniej reklamacji przed lipcową aktualizacjią dostałam rabat na abonament,Teraz po dzisiejszej pikselozie leci kolejna reklamacja.

Wysłane z mojego G8441 przy użyciu Tapatalka


Ja dostałem już rabaty na abonament po lipcowej aktualizacji. Dlatego musisz ostrzej argumentować swoje oczekiwania. Tylko tą drogą można u nich coś ugrać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, wally79 napisał(a):
Ja dostałem już rabaty na abonament po lipcowej aktualizacji. Dlatego musisz ostrzej argumentować swoje oczekiwania. Tylko tą drogą można u nich coś ugrać...

Ja też dostałem bo uznali reklamację . Złożyłem teraz i nie uznają bo twierdzą że problem rozwiązała lipcowa aktualizacja .
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@miniupiniu no to pisz odwołanie. Ja teraz czekam na ich ruch w związku z reklamacją jaką złożyłem we wrześniu. Skoro w lipcu po aktualizacji dekoderów uznali mi reklamację, w sierpniu też uznali reklamację to we wrześniu oczekuję tego samego i nie odpuszczę im. Umowę mam do końca października 2024. Dlatego będę ich nękał co miesiąc gdy zajdzie taka konieczność... aż do końca umowy i wtedy im podziękuję za współpracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może występuje tylko przy unicable. A ja dzisiaj mam niespodziankę - włączam dekoder (z głębokiego uśpienia) i... zawias na "aktywacji" :-)) Nie wiem czy już umarł ostatecznie czy mu przejdzie, na razie wyłączyłem z prądu i próbuję, bo chciałbym coś obejrzeć...

Edytowane przez Alcatraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 hours ago, Ozzy666 said:

Czytam o waszych problemach z pikselozą i zaczynam myśleć że mój JADA jest wyjątkowy bo pikseloza na nim nie występuje i nie występowała. Mam konwerter monoblock podłączony jednym kablem do dekodera.

Przy połączeniu jednokablowym problem nie występuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@utede Chyba u Ciebie ja mam konwerter Octo Opticum i na każdej pojedynczej żyle pikseloza występuje. Wymieniłem końcówki typu "F" przy dekoderze jak i konwerterze i nic to nie pomogło. A odziwo do grudnia 2022 roku wszystko działało bez zarzutu. Aż boję się jak przyjdzie mi aktualizacja do dekodera głównego ICTA w najbliższym czasie...


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w planach. Lipcowa aktualizacja naprawiła wszystkie błędy........ Krew mnie zalewa jak słyszę ten bełkot przez słuchawkę bo nic nie naprawili tą aktualizacją. A reklamacji już nie uwzględniają. 5 razy pisałem w przeciągu tygodnia i tylko odpowiedź popraw antene sprawdź dekoder na innej instalacji.

Wysłane z mojego IN2025 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...