Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zarządzenie HDR dobrze by było jakby działało na tej samej zasadzie jak w BlueRay 4K Panasonica w modelach najwyższej klasy to pomarzylismy.A zwykły abonent C+ uwaga w 2023 roku marzy o czym?O super nowych funkcjach?O tym żeby taki dekoder działał dobrze tylko tyle i aż tyle.Nie wierzę w to co piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ircios napisał(a):

4.07.23 nowy soft spadnie z nieba dla ok 1300 abonentów.

Oprócz poprawek bedzie też dodane zarządzenie HDR/HGL.

Jeśli nie zlikwidują pikselozy i szarpania głosu to w doopie mam zarządzanie HDR/HGL, ciekawe czy przy okazji znów czegoś innego nie spartolą (obym się mylił).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek 4 lipca w godzinach przedpołudniowych CANAL+ udostępni wybranej grupie Abonentów (ok. 1300) nową wersję oprogramowania na dekodery 4K UltraBOX+ serii JADA.

Aktualizację na pozostałe dekodery 4K UltraBOX+ udostępniona zostanie niebawem.

W nowej wersji zostanie wprowadzony ekran zarządzania trybem HDR/HLG (Menu - Trybik - Rozdzielczość - Tryb HDR/HLG) oraz usprawnione zostanie działanie softu.

Aż strach pomyśleć co się będzie działo po tej aktualizacji. Grupa abonentów w ilości ok. 1300 będą po raz kolejny testować oprogramowanie zanim udostępnią aktualizacje na resztę dekoderów. 

Oprogramowanie które zostanie udostępnione podobno było testowane przez testerów i chyba nie było problemu z działaniem. Ale przed poprzednią aktualizacją również była taka informacja i oprogramowanie okazało się wadliwe. 

Ciekawe kto jest ich testerem, zanim oprogramowanie trafi oficjalnie do abonentów. 

Moim zdaniem testerzy to żywi abonenci, i wysyłają je w pierwszej kolejności "po cichu" tym abonentom którzy nigdy nie narzekali na pracę dekodera i usługi operatora, potem udostępniają je reszcie abonentom.

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Artek_ nie trzeba zarywać nocki, soft wpadnie w godzinach przedpołudniowych, oby naprawili pikselozę...i  czegoś innego przy okazji nie sp.......li (jak to mają w zwyczaju)🙏 😉

 

@krz021 dobra zasada to ograniczone zaufanie do konsuli.

Edytowane przez sławek72
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Daniel24 napisał(a):
Ja nie dostałem 

I co w związku z tym??? Może osoby co reklamacjami ich nękali dostaną aktualizację jako pierwsi i będą królikami doświadczalnymi.
 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizację otrzymają wszystkie dekodery JADA około 1300 tyle ich operator posiada. Jeśli klienci z "jadem" 🙂 nie będą narzekać po wtorkowej aktualizacji dekodera, to wtedy reszta klientów z innymi dekoderami otrzymają nowe oprogramowanie. Po raz kolejny jako użytkownik dekodera JADA czuję się królikiem doświadczalnym przez operatora.

8 godzin temu, kocik89 napisał(a):

Tylko 1300, grupa testowa raczej nie wielu z nas się załapie.

 

Jeśli nie masz JADA to sobie poczekasz. 

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, _Artek_ napisał(a):

Mam jada w multi podłączonego jednym kablem do zwykłego złącza, także pikselozy nie sprawdzę ale póki co też nie mam aktualizacji. 

Ja też mam 4kultrabox+ seri Janda i aktualizacji jeszcze niemam też u siebie 

Edytowane przez Daniel24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy się módlcie żeby aktualizacja wpadła na dekoder jak najpóźniej, bo znając umiejętności Canaplus, zepsują ten dekoder jeszcze bardziej,  np. teraz EPG będzie działać tylko we czwartki pomiędzy 17:00 a 18:00.

Za to pikseloza będzie w HDR. Miodzio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...