Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy soft jest zauważalnie wolniejszy…..jeszcze nic co by wkurzało ale jednak.
Podoba mi się sortowanie nagrań.
To co mi się nie podoba to wyłączanie się dekodera po uruchomieniu jakiejkolwiek aplikacji na Smart TV
No i mam wrażenie że reklamy będą teraz dużo częstsze….każde uruchomienie dekodera przypomina o meczu Barcelony…….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w sumie na plus ;)

- Powiększone logosy kanałów w liście, ale dalej nie rozumiem, dlaczego jedne (TV4, HBO) są wielgachne a inne maciupkie. TVP1 i TVP2 pomimo, że są takie same (proporcje, kształt) to różnią się wielkością :D

- Zwiększona transparentność tła w liście kanałów

- Fajna animacja przy przełączaniu kanałów i ulepszona przy przeglądaniu pozycji poprzednie/następne

- Programowanie wg czasu

- Szybsze przełączanie kanałów (przydałaby się stopklatka poprzedniego kanału zamiast czerni przy przełączaniu)

 

Z minusów:

- Fatalnie poskalowane loga kanałów

- W trybie UHD grafika ekranowa nie przykrywa w całości obrazu z prawej strony (w HD jest ok)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, floro napisał(a):

Mam pytanie, po aktualizacji oprogramowania występuje czasami delikatna pikseloza. Dodam że sygnał mam bardzo dobry i na starym oprogramowaniu wszytsko było ok.

I u mnie po aktualizacji się to pojawiło. Obserwuje to codziennie na różnych kanałach. Właśnie nie wiedziałem o co chodzi. Jak to widzę wchodzę w miernik sygnału, ale tam wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, waldus napisał(a):

@darusiek przed aktualizacją wszystko było dobrze. Nic nie zmieniałem. Chyba, że mi aktualizacja coś pozmieniała. Aktualnie mam w opcjach:

1080I
rozmiar obrazu - dopasuj
format obrazu 16:9 panoramiczny

Masz źle ustawiony, zmień w menu tv, obraz, regulacja ekranu, rozmiar obrazu, Dopasuj do ekranu 

1 godzinę temu, Arkon napisał(a):

Jak korzystać z aplikacji Viaplay na tym dekoderze, żeby nie wyrzucało mnie z listy ulubionych programów?

Było już podane na forum, dodaj kanał 90 do listy ulubionych 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldus musisz wyłączyć tzw. overskan. Ja od 15 lat mam to wyłączone bo zabiera to zawsze kilka procent z każdej strony a w dobie HD i 4K jest to zbędne i jest to zaszłość z czasów tv kineskopowych. Nowsze TV domyślnie mają już wyłączony overscan. 

Co do pikselozy to u mnie ona nie występuje po aktualizacji. No chyba, że są silne opady. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...