Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli to zmiana poza samym softem, pewnie jakoś wymuszana sieciowo, podobnie jak było z czerwonym paskiem postępu audycji. W ogóle mam wrażenie - poprawcie mnie, jeśli się mylę - że na tym sofcie mogą robić pewne zmiany bez potrzeby podmiany całego softu, a jedynie podrzucając aktualizację launchera internetowo (może przez sat też?). Na Carbo tak nie było - widać, że ten soft jest napisany z inną logiką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to będzie wyglądało przy wprowadzeniu hbo max i viaplay. Niemniej to co zrobili z aplikacją player.pl jest trochę śmieszne, bo po zalogowaniu własnym niezależnym od operatora kontem do playera, nie ma w sekcji aplikacji, a powinno być tak jak z netflix. Już nie mówię o tym, że marzeniem byłoby uzyskanie uprawnień sat do pakietu HBO po zalogowaniu kontem z niezależną subskrypcją. 

Edytowane przez Kiler
Poprawiono pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, axelmateuss napisał:

Czyli to zmiana poza samym softem, pewnie jakoś wymuszana sieciowo, podobnie jak było z czerwonym paskiem postępu audycji. W ogóle mam wrażenie - poprawcie mnie, jeśli się mylę - że na tym sofcie mogą robić pewne zmiany bez potrzeby podmiany całego softu, a jedynie podrzucając aktualizację launchera internetowo (może przez sat też?). Na Carbo tak nie było - widać, że ten soft jest napisany z inną logiką.

Raczej to nie zmiana poza softem, jak wprowadzili "czerwony pasek" to data pobrania oprogramowania ani nr softu się nie zmieniła, a teraz jest zmieniona na 12.10.2022 01:49:11, a numer jest 0X73EB 0X74 poprzedni był 0X73EB 0X70.

Edytowane przez sławek72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sławek72 napisał:

Raczej to nie zmiana poza softem, jak wprowadzili "czerwony pasek" to data pobrania oprogramowania ani nr softu się nie zmieniła, a teraz jest zmieniona na 12.10.2022 01:49:11, a numer jest 0X73EB 0X74 poprzedni był 0X73EB 0X70

Chyba nie do końca. U mnie zmieniło się menu Start i doszła kursywa w opisach,ale wersja oprogramowania się nie zmieniła.

Wygląda to tak samo, jak poprzednim razem, gdy zmienili kolor paska na czerwony.

Chyba, że to jeszcze nie ta aktualizacja 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Villemo666H napisał:

Chyba nie do końca. U mnie zmieniło się menu Start i doszła kursywa w opisach,ale wersja oprogramowania się nie zmieniła.

Wygląda to tak samo, jak poprzednim razem, gdy zmienili kolor paska na czerwony.

Chyba, że to jeszcze nie ta aktualizacja 🤔

A jaki masz numer softu i datę pobrania oprogramowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, radzion19 napisał:

Data pobrania 12.10.2022

0X73EB 0X74

zmian nie zauważyłem.

@radzion19 data i numer softu taki jak u mnie, przyjrzyj się menu start - wygląd i kolory kafelków są zmienione oraz na belce pod paskiem postępu większa czcionka z tytułem programu. To chyba na tyle.

19 godzin temu, DarPuszczy napisał:
20 godzin temu, _Artek_ napisał:

Po resecie dekodera będziesz już miał małe kafelki.

Wystarczy przytrzymać żółty, restart aplikacji.

Obydwa triki na nic się zdają, po chwili kafelki wracają do monstrualnych rozmiarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest normalne że po wyłączeniu ten dekoder uruchamia się całe wieki? Za każdym razem jest wyszukiwanie nowej wersji softu i przechodzenie przez ekran instalacji/aktywacji z sygnałem z anteny. Tak się dzieje za każdym razem, niezależnie od tego czy dekoder się wyłączy tylko pilotem czy całkowicie z prądu. Strasznie to irytujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...