Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 minutes ago, mikoko said:

Spróbuj wypiąć na chwile kabel hdmi.

Jak odpiąłem kabel to tv krzyczy "brak sygnału". Jak podłącze spowrotem to tylko czarny ekran ale komunikat o braku sygnału znika 🙄

Rozwiązane. 

Pomoc techniczna c+ zasugerowała podpiąć hdmi kabel do innego portu i teraz działa. 

Dziwne ze port hdmi doznał usterki, stosunkowo młody telewizor 2 lata od premiery i już port hdmi padł. 

 

No nic, dzięki za wszelkie komentarze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

mam problem.

 

Dostałem dekoder 4k do nowej umowy, podłaczyłem wszystko i dekoder nie chce dokonać aktualizacji. Pierwsze uruchomienie. Ciągle się zapętla, jak wyszuka aktualizację dam ok to za chwilę szuka kanałów i znów wyszukuje aktualizację. Co można zrobić?

 

Karta w slocie. Nowa instalacja sat (sprawdzana), wszystko podłaczone jak należy. Robiłem restarty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam octo ustawione na hb i 2 kable idą do dekodera 4k. To co spróbowac na jednym kablu?
 
Robiłem na 1 kablu z kartą włożoną i bez. Nic to nie daje. Napisałem na ICA, kazali wymienić bo to jakiś błąd.
 
Nie pobiera listy kanałów i ciągle wymusza aktualizację, której nie instaluje.

Edytowane przez blueman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dr.STech napisał:

Nie instaluje bo? Jakiś błąd, komunikat?

To jest nowy dekoder 4k do nowej - drugiej umowy (pierwsza instalacja).

 

Uruchamiam dekoder i jest info, że dostępna jest aktualizacja, daj kontynuuj i czekaj bo to potrwa naście minut. Daję ok i za chwilę wyszukuje mi kanały - kręci się, kręci i znowu przeskok, że jest nowa aktualizacja oprogramowania... i tak cały czas. Nie mogę wejść w żadne opcje i wyłączyć tego.

 

Próbować podłączyć pod satkę z pojedyńczym konwerterem?

 

Jeśli się uda i zrobię aktualizację to później jak podłaczę dwa kable od hb to będzie śmigać? Pytam, bo już spakowałem dekoder i miałem jutro jechać do APS.

 

@pawel73 - postaram się spróbować. Dzięki.

Edytowane przez blueman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam taki problem z dekoderem jak naciskam na pilota to muszę pare razy nacisnąć zanim kanał się przełączy około 7 razy  myślałem ze to pilot winny ale poszedłem do pokoju gdzie mam ten sam dekoder i wszystko  chodzi ustawienia fabryczne nic nie dają  jakieś pomysły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel ma  telewizor philips led  wyłączyłem go na  noc i dziś rano to samo jak się naciśnie na pilocie  ok to wyskakuje lista kanałów i jak się naciśnie na pilocie dół albo w góra trzymając przycisk powinna lista lecieć ja nie mam tak muszę parę razy naciskać żeby kanał przeskoczył to samo na  kanałach i menu ogólnie wszystko jak uda mi sie naciś to dioda mignie ale tak jak naciskam to dioda nie miga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...