Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.03.2021 o 08:57, inspektor Barnaby napisał:

Jaki kabel HDMI polecacie do telewizora SAMSUNG UE43TU8502U? Podpiąłem już wszystkie jakie miałem w domu , +  3 od szwagra i obraz na CanalSport+4K jest ciemniejszy i jak dla mnie mniej wyraźny niż na zwykłym kanale.

kupiłem taki kabel -  "Kabel HDMI 2.1 ULTRA High Speed 8K 60Hz 3D QGeeM"  , przepustowość 48Gbps.

Obraz jest teraz OK.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.06.2021 o 08:39, kerpen napisał:

Konwerter wymieniony, narazie ok. Jak będzie się coś działo napiszę.

Witaj a ja wziąłem dekoder do salonu pani podpięła i nic ani jakości ani sily ,próbowała z trzema róznymi kablami i to samo a więc wymiana dekodera, zajechałem do domu podpiąłem a tu zonk to samo myślę jednak konwerter ale postanowiłem wymienić jeszcze stare gniazdo RTV 16 letnie kupiłem takie pojedyńcze sat i o dziwo problem na razie nie występuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z odbiorem programów w 4K. Mam tv UHD starszego typu i nijak nie mogę ustawić w dekoderze rozdzielczości 2160. Tuner "mieli" i za każdym razem i na każdym wejściu HDMI maksymalnie pozwala ustawić 1080p. Czasem "wypluwa" komunikat, jak na załączonym obrazku. Kabel wymieniłem na wysokiej jakości i niestety to samo. Wyczytałem że trzeba kupić konwenter do HDCP 2.2 - 1.4 ale nie wiem czy to pomoże. Ma ktoś jakiś pomysł w temacie?? Telewizor Samsung UE55HU69005e0a20f1a5821e721668501a47e70124.jpg

Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze strony samsunga:

Aby korzystać z portów HDMI w standardzie 2.0 należy w menu użytkownika włączyć tą opcję. W tym celu należy wejść do Menu > Obraz > Opcje Obrazu > HDMI UHD kolor i zmienić ustawienia. Odbiornik zrestartuje się aby zapisać zmiany. Jeżeli standard HDMI 2.0 ma być wykorzystany na różnych złączach HDMI, każde z nich trzeba zmieniać osobno. Po każdorazowej zmianie TV się zrestartuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, sytuacja tak samo wygląda na 3 z czterech dostępnych wejść. Na jednym (MHL) wogole nie jest przesyłany obraz, mam czarny ekran a opcja Color UHD jest wogole nieaktywna (nie mozna jej zmienić). Reset robiony wielokrotnie, bez sukcesu.





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem nagrać dzisiaj wieczorem serial, ale w tym samym czasie oglądać inny kanał.
W ogóle jest możliwość nagrywania jednego kanału, a oglądania drugiego w tym samym czasie?
I jak to zrobić? Powiem szczerze, że nigdy nie korzystałem z tej opcji i po prostu nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jakiś czas temu zauważyłem maly problem i nie wiem czy dekoder zachowuje się normalnie czy coś się uszkodziło. Chodzi o to że po po podłączeniu do sieci dekoder otrzymuje adres IP, vod działa poprawnie multiroom widzi dekoder główny. W przypadku gdy chociaż na parę sekund braknie zasilania dekoder nadal ma apisany adres IP taki jak wcześniej ale vod już nie działa (komunikat o braku połączenia z dekoderem) oraz multiroom przestaje widzieć dekoder główny i po jakimś czasie blokuje się. Teraz za każdym razem gdy braknie zasilania muszę pamiętać że na nowo muszę skonfigurować połączenie z siecią. U was też tak jest czy jednak coś nie tak z moim dekoderem i trzeba go wymienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...