Skocz do zawartości

Zmiany programowe w Cyfrze+


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Filmbox bez dodatkowych opłat w Cyfrze+ :?:

Ciekawe co z tego wyniknie. Przy okazji mogliby pomyśleć o dołączeniu FilmBox Family do oferty.

 

źródło: :arrow:http://www.dvbnews.pl/filmbox-bez-dodat ... +,1732.htm

 

Masz rację. Jak na mój gust powinni zrobić to samo co n-ka. FilmBox do pakietu, a do opcji pozostałe+Family.

 

A szansa na taki scenariusz jest, bo (o ile wejdzie w życie wersja z TVP Sport) FilmBox Family jest na tym samym transponderze, co TVP Sport. Może więc uda się za jednym zamachem dołączyć dwa kanały? Stawiam na marzec. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz np.PolsatNews jest odkodowany a na Cyfrze+go nie ma :/ powinni sie dogadaĆ w końcu aby weszły przynajmniej Polsat i PolsatNews.Myślę że Polsatowi opłacało by się dogadanie z Cyfrą+bo wtedy na pewno by miał wiekszą oglądalność :) wiec miejmy nadzieję że tak bedzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mało ci jeszcze? Ja jeszcze nigdy tak naprawdę nie zatrzymałem się na PolSatNews dłużej niż wymaga tego rasowy zapping. :lol: Z dostępnych obecnie kanałów info oglądam w kolejności:

 

1. TVN24

2. TVN CNBC Biznes

3. TV Biznes

4. TVP Info

5. SuperStacja

 

Z czego pozycje 4 i 5, tylko od przypadku do przypadku, średnio 1-2 w tygodniu, po 5-10 min.

 

Podsumowanie:

 

PolSatNews nie jest mi do niczego potrzebny. Z mojej strony nie ma parcia na ten kanał w Cyfrze+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na MTV TWO coś się dziwnego działo i pojawiło się francuskie logo MTV Pulse. Leciał ten sam teledysk (Jimmy Hendrix), ale po prawej stronie było logo MTV Pulse (zamiast po lewej MTV TWO) i jakiś napis po francusku, że rockowa lista czy jakoś tak. Mój Boże żeby nie zamienili tych kanałów, bo nie będę miał co oglądać :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście. W sumie ja mam pakiet komfortowy dzięki MTV 2. Na reszcie raczej mi nie zależy. Wziąłbym MTV Unlimited sobie. Ale raczej jest to nie opłacalne przedsięwzięcie.

Mam nadzieję, ża MTV2 nadal będzie gdzie jest, ewentualnie interesował by mnie jeszcze NG Music.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...