Skocz do zawartości

Zmiany programowe w Cyfrze+


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mówię o promocyjnym dołączeniu kanałów na listopad i grudzień, tylko o przejściu ze standardowych pakietów (np. podstawowy i komfortowy) na te z plusem (Podstawowy+ czy Komfortowy+). Tym samym otrzymuje się dostęp do dodatkowych kanałów z tych pakietów na zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W artykule jest napisane: "Aby dokonać aktywacji pakietu z plusem należy zadzwonić na infolinię i zamówić wyższy pakiet." Więc prawdopodobnie dotyczy to gdy ktoś chciałby zmienić sobie np. pakiet z podstawowego na komfortowy to wtedy dostanie komfortowy+. Przynajmniej ja to tak widzę-może szukam dziury w całym ale nie wydaje mi się żeby tak od ręki Cyfra dorzuciła abonentom po 7 nowych kanałów do pakietów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ABy nie było kolorowo : Pakiet za 19zł po zamowieniu pakietu z plusem TRACIMY MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU OPCJI NP AXN PACK... Kolejna super promocja bo nowi mogą dokupić.... :brawo::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Próbuję od wczoraj znaleźć jakąś informację na ten temat, ale nie mogę, więc zdecydowałem się zapytać.

Cyfra wprowadziła pakiety z plusem, w gazetce napisali, że np. podstawowy automatycznie jest zamieniany na podstawowy+,

ja mam komfortowy, z jakiego powodu komfortowy automatycznie nie staje się komfortowy+?

Gdzie jest haczyk? Co się traci na zmienie na komfortowy+?

Dodam jeszcze, że mam wykupione 3 wymiary discovery, czy po zmianie na komfortowy+ automatycznie mi się ta opcja wyłączy czy muszę dzwonić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...