Skocz do zawartości

Zmiany programowe w Cyfrze+


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego, co mi wiadomo, TVS nie zastąpiła żadnego innego kanału. Po prostu dołączony został do oferty wszystkich platform. Czytałem na Satkurierze, że stacja ta znajduje się na transponderze dzierżawionym przez słoweńską telewizję publiczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość PawelU1981

Panowie u mnie na Fergusonach HF8800 i HF8900 akurat HBO HD z 12265V działa jak należy (co ciekawe jako jedna z nielicznych rzeczy :lol2: ). Czy macie opłaconą tą opcję?

 

Oto fotka:

beztytuura0.jpg

robiona dziś! (jakość fatalna, bo robiona tel. komórkowym...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Od 1/10/2008 zgodnie z nowym regulaminem Kuchnia.tv przechodzi do pakietu podstawowego. Do tej pory kanał jest i będzie nadawany w ramach pakietu komfortowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Jak sięgam pamięcią, to się nie mylisz... A tak na marginesie wiecie, że teraz tvn Sytle kosztuje 0.23 euro-centa... A wcześniej ponoć tylko 0.1 euro-centa. Info raczej sprawdzone, bo od znajomego z sieci kablowej :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Nie wiem właśnie... To tak przy okazji zakodowania Polsat 2 i Polsat Cafe dziś ten znajomy porównał sobie dawne czasy i czasy teraźniejsze... Widać, że jest wesoło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Teraz ITI/TVN może dyktować takie ceny w sumie. Mają swoją platformę, więc jakby np. taka Cyfra+ powiedziała weto tym cenom, zostałaby bez kanałów tvn... Co warto zauważyć cieszą się one popularnością... Dlatego właśnie chyba takie ceny sobie dyktuje teraz pan Walter/Sojka (niepotrzebne skreślić :P )...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...