Skocz do zawartości

Nowe karty CP


raafmix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zdenerwowałem się jak :censored: , jak czytam, że nagravision 2 zostanie wyłączona za kilka miesięcy to mnie poprostu "krew zalewa"". Już tyle czasu temu miało to nastapić (przed Euro albo jeszcze wcześniej ) a tu nagle - Kilka miesiecy :crazy:

Co ten Polsat sobie myśli, że jak będzie tak czekał z wymianą kart to dużo osiągnie, przecież zanim zostanie wprowadzona N3 to może się okazać, że piraci dali jej rade.Nie no to już naprawde nie jest śmieszne, Powodzenia tej platformie z takim dziurawym systemem życze, napewno zyskają więcej abonentów- piratów :/:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko - jesteśmy bardzo blisko wymiany modułów na nowsze? Stare, pomimo prób i starań, nie podołają. Nic z tego nie będzie i to coraz bardziej "martwi" Polsat. A wszystko to, przez nowe karty i nie tylko. Tak będzie?

Moduły radzą sobie lepiej niż przy poprzedniej wersji, więc szybko nowych nie będzie... chyba, że jakieś "alternatywne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci po prostu o N3? W swoim czasie przyślą, skoro system wyłączą później to nie ma co się spieszyć. Karty dojdą w swoim czasie i nie sądzę, aby ponownie termin przekładali.

 

Karty lubią HD, o ile są w "nowych" modułach, które czekają aż ktoś je wykupi w APS'ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

parę dni temu rozmawiałem ze znajomym (o którego tunku wspominałem już wcześniej w tym wątku)...

i jego żona po mojej uwadze, że nie dostali nowej karty zatelefonowała do boa i stwierdzili wówczas, że nową kartę

wysłali do nich już w marcu br., jednak na informację, że nie dostali przesyłki poleconej, stwierdzili więc, że

wyślą im drugą kartę...jednak do chwili rozmowy...nowa karta nadal nie doszła :/:!:

 

czy ktoś ma jeszcze podobny rozwój wypadków :?: choć nie ma się co spieszyć z wymianą kart, bo wg

ostatnich informacji CP nie pali się do zmiany z n2 na n3...

 

pozdrawiam zaglądających :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kiedy :censored::?:

 

do mnie przyszła poleconym (stempelek na kopercie 22.04. wa-wa w122 a ja dostałem ja 26.04. i złożyłem podpis

więc przesyłka była rejestrowana :!:

 

na pp TYLKO przesyłki wartościowe nie mogą zaginąć {wg informacji z bardzo kompetetnego źródła} :lol:

 

więc poprzednie pytanie pozostaje nadal aktualne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

parę dni temu rozmawiałem ze znajomym (o którego tunku wspominałem już wcześniej w tym wątku)...

i jego żona po mojej uwadze, że nie dostali nowej karty zatelefonowała do boa i stwierdzili wówczas, że nową kartę

wysłali do nich już w marcu br., jednak na informację, że nie dostali przesyłki poleconej, stwierdzili więc, że

wyślą im drugą kartę...jednak do chwili rozmowy...nowa karta nadal nie doszła :/:!:

 

czy ktoś ma jeszcze podobny rozwój wypadków :?: choć nie ma się co spieszyć z wymianą kart, bo wg

ostatnich informacji CP nie pali się do zmiany z n2 na n3...

 

pozdrawiam zaglądających :D

 

 

Moja siostra ma podobny przypadek. Cyfrowy Polsat wysłał karty na jej dekoder 3 razy. Raz nie odebrała, bo była na urlopie, więc przesyłka wróciła z powrotem do nadawcy. Drugi raz w ogóle nie dotarła, nawet sami dzwonili do niej z pytaniem czy ma już kartę. Mieli wysłać po raz trzeci, ale przez 2 tygodnie nic. Cyfrowy Polsat zrzuca winę na Pocztę Polską, a Poczta na Cyfrowy Polsat. Siostra zażądała by kolejną kartę przysłał jej kurier (na ich koszt oczywiście), ale on też chyba gdzieś zaginął...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciągłe czekanie mnie już denerwuje płacę za pełny pakiet i nie mogę oglądać kanałów HD które mam opłacone a ciągłe tłumaczenie polsatu że termin wysyłki kart nie jest znany już mi się znudził powtarzają mi to od miesiąca a jeszcze jak na początku czerwca dzwoniłem wtedy jak był strajk poczty to mi podali że w drugiej połowie czerwca powinienem kartę otrzymać mamy sierpień i karty nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuję sam siebie :wink:

Powiem krótko - jesteśmy bardzo blisko wymiany modułów na nowsze? Stare, pomimo prób i starań, nie podołają. Nic z tego nie będzie i to coraz bardziej "martwi" Polsat. A wszystko to, przez nowe karty i nie tylko. Tak będzie?

 

Prawda, czy fałsz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

parę dni temu rozmawiałem ze znajomym (o którego tunku wspominałem już wcześniej w tym wątku)...

i jego żona po mojej uwadze, że nie dostali nowej karty zatelefonowała do boa i stwierdzili wówczas, że nową kartę

wysłali do nich już w marcu br., jednak na informację, że nie dostali przesyłki poleconej, stwierdzili więc, że

wyślą im drugą kartę...jednak do chwili rozmowy...nowa karta nadal nie doszła :/:!:

 

U mnie to samo - wysłali podobno w kwietniu, ja dzwoniłem pierwszy raz pod koniec maja - obiecali wysłać nową. Zadzwoniłem po miesiącu (bo nic nie przyszło) - okazało się że nie wysłali ponownie, obiecali wysłać. Karty nadal nie ma - dziś znów tam zadzwonię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...