Skocz do zawartości

Nowe karty CP


raafmix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawiałem z BOA kilka dni temu.

Otrzymałem informację, iż jak dotąd nie wysłali karty do abonentów którzy mają moduły CP.

I na dziś nie wiedzą kiedy taka akcja się zacznie.

Potwierdzam ten fakt - mam moduł i karty do niego nie dostałem.

Natomiast kartę N3 do Samsunga otrzymałem w kwietniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciakawy problem - proszę o momoc !

 

Od sierpnia nie korzystam juz z zadnego abonamentu, zostal mi dekoder SAMSUNG DSB-S305G.

Niestety wraz z kanlami płatnymi, bedacymi w abonamencie zablokowano mi pozostale...

 

Po pogrzbaniu w necie, zorientowalem sie ze kanaly bezplatne moge ogladac wylacznie na

karcie Nagra 3. Zapytawszy sie mamy, czy oby nie przyszla jakas karta od polsatu - ze zdumieniem

uslyszalem odpowiedz ze owszem, ale jej nie wkladala bo nie wiedziala po co to... :/

 

Tak wiec wlozylem nowa karte, aktywowalem telefoniecznie i po jakims czasie wyswietlily sie kanaly bezplatne.

I tutaj zaczyna sie problem, gdyz po wylaczeniu dekodera znow musze czekac 10-30 minut na pojawienie sie kanalow.

Czasami kanaly gasną po pewnym czasie ogladania i znow trzeba czekac na kanale dla abonentow na pojawienie

sie programow... :/

 

W czym jest problem...? Czy teraz juz zawsze musze czekac 20min zanim zechce cos obejrzec???

A moze powiniennem zadzwonic do CP...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Godzinę temu kurier przywiózł mi na wymiane za starego Samsunga DSR7000 Samsunga DSB S305G. Na początku wszystko ładnie pięknie działało, ale tak po 20 minutach pojawil sie bład "tego kanału nie ma w twoim abonamecie". Jak ponowie sygnał z satelity przez ICOK to wroci wszystko do normy?. Co robic? Konieczny bedzie telefon do BOK-u? Sorry, ale jestem zielony w tych sprawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli automatem nie usunęli starego numeru karty (nazywa się to u nich parowaniem, rozparowaniem) to niestety pozostaje zadzwonić do nich i już w przeciągu 48 godzin trzeba będzie się na nowo rejestrować. Tak mi powiedziano w BOK. Na razie czekam na tunerek i aż się boję komplikacji z nim. Wszystkim jak widzę działa na słodki początek, a później :locked:

Mam tuner no i niestety właśnie dzwonię do BOK, konto na nowy nr karty mam już aktywne, ale aktywacja karty przez ICOK jakoś nie wchodzi. Standard - problem z dodzwonieniem się :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Do tej pory w ICOK widoczne i aktywne miałem dwie karty do jednego dekodera. Jedna stara nagravision2, druga po wymianie na nagravision3. Dziś zobaczyłem, że mam już tylko jedną kartę, tą po wymianie. Ciekawe, czy u wszystkich tak jest i czy nagravision2 zostanie w końcu wyłączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mówię Ci, co widniało w ICOK na moim koncie. Po włożeniu nowej karty N3, starej już więcej nigdy nie włożyłem, więc nie wiem czy tak naprawdę była aktywna. Skoro w ICOK mogłem ją sobie ustawić jako aktywną, to prawdopodobnie była. Po przyjściu nowej, w instrukcji pisało, żeby starą zniszczyć, ale ja ją sobie zachowam w całości na pamiątkę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w obu systemach (N2 i N3) może być zakodowane... wystarczy, że nie dadzą abonentom uprawnień :> tak jak z Playboy TV - może być zakodowany i w N2 i N3, ale dopóki nie zapłacisz 12,99 zł za ten kanał, to dostępu do tego kanału nie masz - podobnie też jest z Polsat Play, czyli Test P ( pokazuje zwyczajowe "Tego kanału nie ma w twoim abonamencie" mimo, że to testowy przekaz) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Polsat wysyłał karty, być może ma Pan zmieniony adres do korespondencji, lub nieuregulowane płatności.

Jeżeli nie to niech zapisze Pan Imię i Nazwisko konsultanta, powie, że nagrywa rozmowę, może to zmotywuje konsultanta.

 

Generalnie wydanie [beep]likatu wg. warunków umowy = 49zł.

 

 

Wymiana kart już dawno się skończyła.

 

 

//Edit

[beep] = d u p l i k a t u 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...