Skocz do zawartości

Nowe karty CP


raafmix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sparafrazuje czyjąś wypowiedź na tym forum.

 

Na 1000 zadowolonych klientów przypada kilku niezadowolonych i oni najgłośniej krzyczą (słowa inne ale sens ten sam - pozdrawiam autora :brawo: )

 

Analogicznie na te 1000 wysłanych kart jakaś część nigdy nie dotrze na miejsce, lub nie będzie działać od razu po włożeniu do dekodera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem rozwiązany - udałem się osobiście na Łubinową wypowiedzieć umowę, która kończy się w grudniu (i tak się spóźniłem o miesiąc), a przy okazji wydano mi nową kartę, która bez problemu się zaktywowała. Przy okazji - obsługa na Łubinowej merytorycznie bardzo w porządku - ale pewne rzeczy mi się nie spodobały. Jak na "główne" biuro obsługi klienta to jest ono za małe i źle rozwiązane - w formie okienka obsługującego na stojąco na raz 2 osoby. Główny problem z tego płynący to nieprzestrzeganie zasad ochrony danych osobowych - konsultantki głośno i wyraźnie potrafią przecyztać klientowi w formie pytania jego numer telefonu i adres - tak że cała kolejka to słyszy. Inna sprawa to brak jakiejkolwiek weryfikacji tożsamości klienta - ani mnie, ani 3 innych osób rozwiązujących umowę nie poproszono o dokument tożsamości.

Ale nic to - nową kartę mam, to najważniejsze, a procedury obsługi klienta to temat nie na ten wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem, że CP ma wyłączyć system Nagravision 2 do września 2009 :woot: . Dla mnie to czysta głupota. Uważam, iż powinni starać się wyłączyć ten stary system kodowania jak najszybciej bo sama sprawa wymiany kart ciągnie się już dość długo (Cyfra+ bardzo szybko przeprowadziła akcję wymiany kart jak i sam proces wyłączenia starego systemu kodowania). Kto nie otrzymał nowej karty powinien zgłosić się do dystrybutora w celu uzyskania nowej karty z Nagravision 3. Także najlepszym rozwiązaniem dla CP byłoby wyłączenie Nagravision 2 do końca 2008 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem, gdzie czytałeś o tym, że mają wyłączyć Nagrę 2 do września 2009 :> Oczywiście na Media2.pl :wink: Ale moim zdaniem, to raczej coś pokręcili, bo wyłączać system Nagra 2 tak długo, to mija się z celem :crazy: Przez ten czas to równie dobrze system Nagra 3 może zostać złamany :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając życie to nagra 3 juz jest złamana. Tak samo sie mówiło wcześniej. Kto złamie nagra 1. Padła raz dwa. Potem było najlepszy system nagra 2 i złamane. Teraz się mówi nagry 3 to już się złamać nie uda. A pewnie za miesiąc już złamia. Polsat powinien zmieniać kody co godzinę . Wtedy by sie trochę zamieszania zrobiło. A jak patrzyłem ostatnio na stronie hakerskiej to oni dali ostatnio nowe kody 17 . A jest 24 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

jak już pisałem wcześniej w tym wątku, rodzina mojego znajomego po nieotrzymaniu wysłanej karty

i telefonie do nich, żeby nadesłali nową (mimo obietnicy, że tak zrobią) nadal ogląda PF na starej karcie :/

 

mają zatelefonować do boku i zapytać się o podesłanie NOWEJ karty, gdyż nawet nie zauważyli, że para kanałów

już u nich nie jest w tym pakiecie...

ciekawe czy jest ktoś jeszcze ma podobną sytuację z kartą :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...