Jump to content

mm4738

Users
 • Content Count

  122
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About mm4738

 • Rank
  Amator

Informacje o profilu

 • Location
  Rawicz
 1. W Rawiczu - hmmm, kiepska sprawa - sygnał od około tygodnia pojawia się okazjonalnie na kilka - kilkanaście minut (rano i wieczorem). Udało się wczytać programy, Kilka minut oglądania i znika bezpowrotnie. A odbieram na tym kierunku wszystko z nadajnika Praded (k.26 pod warunkiem, iż nie pracuje Mikstat, chociaż dzisiaj rano ten MUX szedł, a nie doczytałem, iż Mikstat ma przerwę), z Opola, Ślęży i Śnieżnych Kotłów.
 2. Analizując wpisy nic w nadawaniu nie uległo zmianie, a odbioru w Rawiczu brak, a był. Być może coś zostało gdzieś odpalone na k.24 i zakłóca.
 3. W Rawiczu bez zmian, brak odbioru 😣
 4. @asiafan tak odbieram też mux w HEVC na k.28, a jak jest przerwa konserwacyjna na k.26 to MUX CT również. Mam wzmacniacz regulowany, ale niestety d.... Trochę to dziwne bo odbierałem przez całe gorące lato 2018r., bez przerw. A latem w środku gorącego dnia zawsze jest gorszy odbiór na granicy zasięgu.
 5. Miałem różne anteny, ale tak jak kiedyś pisałem zmiana na Televes dała rezultat i bez problemu odbierałem L4. Niestety od mniej więcej grudnia 0 sygnału. Żadnych zmian w antenie, kablu itd. Odbieram wszystko z Czech z nadajnika Praded. Więc sygnał z anteny jest OK. Akurat u mnie kierunek na Sky Tower i Praded prawie idealnie się pokrywają.
 6. Kilka postów wyżej chyba byłem cytowany (odbiór w Rawiczu). Moim zdaniem coś zostało zmienione (albo moc, albo parametry). Od kilu tygodni brak sygnału. A bez problemu odbieram muxy czeskie z nadajnika Praded (k.28, 36, 51 i 53). Nic przy antenie nie było "grzebane". Może ktoś z techników MUX L4 powie czy zaszły zmiany czy też nie.
×
×
 • Create New...