Skocz do zawartości

CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 4 w Polsat Box


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.05.2024 o 13:13, opensource napisał(a):

Ludzie pokupowali pakiet M Sport ze względu na ekstraklasę. Jeśli operator "powie" tym abonentom że już tych kanałów nie będzie to słabo to będzie wyglądało, a obniżenia ceny za pakiet w którym były te kanały jako promocyjne nie należy się spodziewać.

Te kanały formalnie były za darmo wg oferty. Klient płacił za PSP (20 zł ) i Eleven (10 zł) więc nawet nie ma co obniżać. W PSP też będzie bieda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem komu dotychczasowy układ przeszkadzał? Wymiana kluczowych praw do LM i Ekstraklasy miala swoje plusy dla klientów i operatorów. Klienci się nie skarżyli bo właściwe do wszystkiego mieli dostęp a operatorzy nie musieli się wykrwawiać finansowo i byli w stanie odeprzeć atak "zagranicznych najeźdźców" w postaci platform streamingowych. Teraz Canal+ będzie upychał w tej ciasnocie dodatkowych 5 kanałów zmniejszając przy tym jakość i korekcję błędów a Polsat pewnie umieści turnieje szachowe na Polsatach Sport Premium. Zresztą nowa Liga Mistrzów od września będzie miała z szachami wiele wspólnego 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jupiter napisał(a):

Ja nie wiem komu dotychczasowy układ przeszkadzał? Wymiana kluczowych praw do LM i Ekstraklasy miala swoje plusy dla klientów i operatorów.

Zapomniałeś o istotnej rzeczy jaką jest to że prawa do LM pozyskał Canal+ więc sytuacja się całkowicie zmieniła, a jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Jednocześnie na kanałach Polsat Sport Premium pozostało transmitować siatkówkę lub jakieś inne transmisje które nie mieszczą się w ramówkach kanałów Polsat Sport, bo na ten moment Polsat Box nie ma nic specjalnego do zaoferowania jeśli chodzi o sport chyba że pozyskają prawa do LE/LKE ale to w porównaniu z LM i tak obniży zainteresowanie tymi kanałami. Na chwilę obecną słabo to wygląda jeśli chodzi o sens dodatkowego płacenia za kanały Polsat Sport Premium.

Edytowane przez opensource
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że sytuacja jest na tyle komfortowa dla operatorów, że Canal+ odpuści walkę w przetargu na prawa LM a Polsat odpuści walkę o Ekstraklasę. Taka destabilizacja nie wyjdzie klientom na dobre, nawet klientom Canal+, bo jeżeli prawdą jest że prawa do LE i LKE trafią z Viaplay do Polsatu to w rezultacie klienci Canal+ stracą do nich dostęp. Klienci Polsat Box stracą natomiast dostęp do Ekstraklasy i do LM. Chyba że do września zawrą jakieś nowe porozumienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jupiter napisał(a):

jeżeli prawdą jest że prawa do LE i LKE trafią z Viaplay do Polsatu to w rezultacie klienci Canal+ stracą do nich dostęp.

Właśnie, słowo klucz "jeżeli" natomiast to że LM będzie w Canal+ to fakt i na oglądalność LM był zawsze największy popyt oraz co mnie trochę dziwi na ekstraklasę również. Do obu które wymieniłem prawa do transmisji ma Canal+ więc nie wiem co miałby zaoferowania Polsat Box na zasadzie wymiany biorąc pod uwagę że nawet LE i LKE nie wiadomo czy będą mieć. Dla mnie bez różnicy kto co będzie transmitował. Natomiast patrząc na transmisje LM to lepsze wrażenie na mnie zrobił Canal+.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2024 o 16:18, jupiter napisał(a):

Ja nie wiem komu dotychczasowy układ przeszkadzał? Wymiana kluczowych praw do LM i Ekstraklasy miala swoje plusy dla klientów i operatorów.

C+ zapewne liczy, że abonenci PB będą teraz przechodzić do PC+, aby nadal oglądać LM i Ekstraklasę, a operatorzy będą chętnie dołączać do ofert kanały z tymi rozgrywkami, ale czy tak w rzeczywistości będzie, to się przekonamy. Kolejny powód to brak konkurencji w stylu Viaplay, więc C+ czuje się pewniej w wydawaniu pieniędzy na prawa.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki nie ma żadnego oficjalnego info to sobie mogą opowiadać co im się podoba. :) Ciekawe czy im przynajmniej ekstraklasa zostanie, bo widać że coś mieszają na stronie Polsat Box, bo w pakiecie L w opcji dodatkowej nie ma kanałów Canal+ Sport 3 i 4, a wcześniej były.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w tym momencie Solorz musi wymyślić coś nowego aby przyciągnąć nowych abonentów, nie tylko zainteresowanych sportem. Bo słabo to wygląda na stronach internetowych i w ulotkach, że Polsat nie ma nic luksusowego do zaoferowania. Moim zdaniem będzie to coś w stylu zdobywania punktów które można będzie wymienić na pakiety lub platformy streamingowe, czyli pomysł Playa (albo T-Mobile (nie wiem nie pamiętam))

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Klopseł napisał(a):

I w tym momencie Solorz musi wymyślić coś nowego aby przyciągnąć nowych abonentów, nie tylko zainteresowanych sportem.

Na tą chwilę to nawet dla zainteresowanych sportem nie ma nic ciekawego. Dopóki będą zwlekać z informacjami na temat LE/LKE i ewentualnej sublicencji LM to oferta sportowa będzie słabo wyglądać.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 6.06.2024 o 09:22, ramzi84 napisał(a):

warto wstrzymać się z przedłużeniem umowy.

to zalezy...bo jak ktos za "duzo" placi za dany pakiet to moze wejsc w 6 mies. za 0zl i np. "zejsc" z abo od 7 miesiaca:-) w kontekscie sportu zgadza sie- na teraz nie mas jasnosci - > mozna alternatywnie odn. sportu pomyslec nad czyms w ogole innym spoza Cp..

3 minuty temu, Pablo76 napisał(a):

odn. sportu

no i mamy obecnie kilka miesiecy przerwy m. in. w LM, czas plynie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pablo76 ...bo jak ktos za "duzo" placi za dany pakiet to moze wejsc w 6 mies. za 0zl i np. "zejsc" z abo od 7 miesiaca

W przyszłym tygodniu zamierzam podpisać aneks. Będzie 6 miesięcy za 0 zł. Możesz wyjaśnić zejście z abo od 7 miesiąca w kontekście PSP i Canal+ Sport 3 i 4?

Można rezygnować w trakcie zobowiązania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To jak ci się ni chce tracić czasu i dzwonić to nie dostaniesz nic😂 Prawdopodobnie kilka miesięcy za free albo inna paczka.

1 minutę temu, jarekao napisał(a):

Też to dziś otrzymałem a kilka miesięcy temu przedłużyłem umowę na pakiet M sport tylko dla ekstraklasy. Słabo trochę bo zostanę z TV na 2 lata którego nie oglądam. Co oni odwalają. 

A czytałeś do kiedy te kanały były gwarantowane?

1 minutę temu, Patryk33344455 napisał(a):

Prezent bedzie taki ze będziesz płacił mniej

Czyli ile bo w pakiecie ze sportem są chyba w prezencie za free?🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...