Skocz do zawartości

CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 4 w Polsat Box


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle że to pic na wodę a nie Canal+. Z normalnego Canal+ to zobaczysz tylko masę reklam co możesz u nich obejrzeć w 4K ;)

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednego zawsze zazdrościłem klientom nc+. I nadal zazdroszczę. Mianowicie tego, że u nich zawsze wszystko jest od początku i na czas jasne. Oczywiście są wyjątki (jak np. dostęp do Canal+ 4K), ale ogólnie panuje tu względny ład i porządek. Klienci nc+ już wiedzą na jakich zasadach będą mieli dostęp do Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4. 

 

A Cyfrowy Polsat? Wieczny bałagan i robienie wszystkiego na ostatnią chwilę. Ekstraklasa rusza za kilka dni, a klienci CP wciąż nie wiedzą czy i kiedy będą mieli dostęp do niej oraz na jakich warunkach. To jest kpina. 

 

CP powinien wreszcie zrobić jakiś pakiet Premium, wprowadzić za niego stałą opłatę i zrobić tak, żeby wszyscy jego posiadacze mieli pewność, że jak Polsat nabędzie jakieś atrakcyjne prawa sportowe (lub i filmowe), lub pozyska prawo ich pokazywania od konkurencji, to Ci go obejrzą bez żadnych aneksów. 

 

Robi się straszny bałagan. Np. ja. Aneksowałem umowę wczoraj. Mam pakiet sportowy za 80 zł + Multoroom. I co? Będę miał dostęp do C+3 i C+4? Od kiedy? Na jakich warunkach? Kolejny aneks mnie czeka? Akurat mi na Ekstraklapie nie zależy, ale pytania są zasadne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jaszek napisał:

Jednego zawsze zazdrościłem klientom nc+. I nadal zazdroszczę. Mianowicie tego, że u nich zawsze wszystko jest od początku i na czas jasne. Oczywiście są wyjątki (jak np. dostęp do Canal+ 4K), ale ogólnie panuje tu względny ład i porządek. Klienci nc+ już wiedzą na jakich zasadach będą mieli dostęp do Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4. 

 

A Cyfrowy Polsat? Wieczny bałagan i robienie wszystkiego na ostatnią chwilę. Ekstraklasa rusza za kilka dni, a klienci CP wciąż nie wiedzą czy i kiedy będą mieli dostęp do niej oraz na jakich warunkach. To jest kpina. 

 

CP powinien wreszcie zrobić jakiś pakiet Premium, wprowadzić za niego stałą opłatę i zrobić tak, żeby wszyscy jego posiadacze mieli pewność, że jak Polsat nabędzie jakieś atrakcyjne prawa sportowe (lub i filmowe), lub pozyska prawo ich pokazywania od konkurencji, to Ci go obejrzą bez żadnych aneksów. 

 

Robi się straszny bałagan. Np. ja. Aneksowałem umowę wczoraj. Mam pakiet sportowy za 80 zł + Multoroom. I co? Będę miał dostęp do C+3 i C+4? Od kiedy? Na jakich warunkach? Kolejny aneks mnie czeka? Akurat mi na Ekstraklapie nie zależy, ale pytania są zasadne. 

No i sprzęt mają lepszy, a nie jak u nas wprowadzanie dodera IP nie działającego u wszystkich operatorów po czym wprowadzają kolejny dekoder obsługujący wszystkich operatorów. Tam pracują idiotic people :crazy::crazy::crazy:Albo zmiana wyglądu menu w starszych dekoderach, po czym zaprzestają wsparcia dla nich bez jakikolwiek poprawek.

Sama strona ICOK i jej prymitywne działanie jaki i ciągłe usterki to już inna bajka

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozpędzaj się tak jedyny dobry dekoder u nich to Ultrabox.  Będąc w NC+ miałem właśnie Ultraboxa i 2 Wifi Premiumboxy. To tylko ten Ultrabox był dobry , bo przy Wifipremiumboxie to dekodery CP to rakiety pod względem szybkości działania.

Edytowane przez adam160
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, jaszek napisał:

Jednego zawsze zazdrościłem klientom nc+. I nadal zazdroszczę. Mianowicie tego, że u nich zawsze wszystko jest od początku i na czas jasne.

Nie ma czego. Zapewniam. Niepotrzebna imaginacja.

Taki sam bałagan i  "co wydrzesz to Twoje" jak i w CP.

Już zapomniałeś jak nc+ wyceniał LM, potem przedłuzano promo i kiedy się ludzie dowiedzieli czy na sezon czy dłuzej.

Na razie na obu platformach w NORMIE.

Wszyscy zdążą. No, oprócz tych w gorącej wodzie... jak pokazuje forum nawet nie zainteresowanych meritum.Nie chcą zamawiać tylko chcą wiedzieć.

Edytowane przez zuzik1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Vaniliovsky napisał:

To nie pytałeś na jakich warunkach będą C+

Nie, bo mnie to kompletnie nie interesuje. Wręcz płacąc za to miałbym uczucie, że dokładam swoją cegiełkę do tej patologii. No, chyba, że dostanę za darmo, w co nie wierzę. Ale przecież umowy aneksowane są codziennie. Klienci nie śledzą mediów, nie mają pojęcia o nadchodzących zmianach. I teraz sobie wyobraź klienta, który w ciągu 2 tygodni robi dwa aneksy umowy...

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, jaszek napisał:

Jednego zawsze zazdrościłem klientom nc+. I nadal zazdroszczę. Mianowicie tego, że u nich zawsze wszystko jest od początku i na czas jasne. Oczywiście są wyjątki (jak np. dostęp do Canal+ 4K), ale ogólnie panuje tu względny ład i porządek. Klienci nc+ już wiedzą na jakich zasadach będą mieli dostęp do Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4. .....

Nie do końca tak jest jak piszesz. "Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, xut2zs napisał:

wprowadzanie dekodera IP nie działającego u wszystkich operatorów po czym wprowadzają kolejny dekoder obsługujący wszystkich operatorów.

Chodziło tutaj o kwestie licencyjne. Evobox IP działa tylko w obrębie łącz stacjonarnych Netii (czyli też Orange, gdyż Netia korzysta z łącz Orange, Netia ma wymianę ruchu TV już z Orange) ze względu na licencje.

Evobox stream posiada za to głowicę DVB-T i kanały licencjonowane w otwartym internecie każdego ISP.

Nie każdy kanał może być transmitowany w OTT. Podziękuj nadawcom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo ale należy pamiętać, że argumentem CP czemu usługa IPTV jest ograniczona do kilku dostawców początkowo były jakieś takie, że oni chcą żeby działało to dobrze itd i stąd wybrani operatorzy z którymi mają umowy a potem orange stwierdził, że żadnych umów na tą tv z nimi nie ma... mogli równie dobrze uwolnić usługę netii na tej zasadzie, oferta byłaby atrakcyjniejsza... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, neblyn napisał:

noo ale należy pamiętać, że argumentem CP czemu usługa IPTV jest ograniczona do kilku dostawców początkowo były jakieś takie, że oni chcą żeby działało to dobrze itd i stąd wybrani operatorzy z którymi mają umowy a potem orange stwierdził, że żadnych umów na tą tv z nimi nie ma... mogli równie dobrze uwolnić usługę netii na tej zasadzie, oferta byłaby atrakcyjniejsza... ;)

No bo mają umowy poprzez Netie na wymianę ruchu TV. Więc pisali prawdę.

Usługi Netii nie uwolnia, ponieważ najprawdopodobniej za jakiś czas może jej po prostu już nie być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
2 godziny temu, SatExpert napisał:

I Ekstraklasę, czyli truskawkę na torcie platformy nc+. :D

Zgadzam się , ale jedynie w 4K. :) 

W Hde to tylko szypułka

?  

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...