Skocz do zawartości

CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 4 w Polsat Box


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, g0nz0s napisał:

A kto powiedział że wejdą, oficjalny komunikat był nawet że zostały uruchomione wyłącznie po to by inni nadawcy mogli pokazywać ekstraklasę.

- W przyszłości oferta programowa Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport 4 może być uzupełniona o inne wydarzenia - zdradza nam Piotr Kaniowski, kierownik ds. PR korporacyjnego, technologii i ofert w nc+.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, KrzyczacyK1b1c napisał:

- W przyszłości oferta programowa Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport 4 może być uzupełniona o inne wydarzenia - zdradza nam Piotr Kaniowski, kierownik ds. PR korporacyjnego, technologii i ofert w nc+.

I chyba wiem co to może być. :D Skoro CP to rzekomo platforma dla kibiców siatkówki, to ci kibice jak nie interesuje ich futbol, to nie mają w C+ Sport 3 i 4 nic do ogladania i ich nie subskrybują, więc wabikiem/zachętą dla nich może być jedynie.. CEV Volleyball Champions League. :D I to jest jedyne czego oprócz ESA się tam spodziewam. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ponad tygodnia mam pakiet 8canal plus a 25 zł w najniższym abonamencie za 9.99 przez 6 Msc zaś 19.99 to wychodzi naprawdę korzystnie w porównaniu z oferta jaką chciał mi wycisnąć konsultant CP. Obecnie posiadam postat premium za 99zł w smartdomie jako drugą usługę [przez pierwszy rok płacę 75zł] a umowę mam jeszcze 26 msc. O włączenie canal plus 3/4 pytając dostałem takie propozycje.

Opcja włącz /wyłącz za 30 zł msc.
Przedłużenie umowy i utrata zniżki 25 zł w zamian wejście do nowego Smart domu i 10 zł rabatu w obu przydkach 130/135 zł msc.
Wejście na wyższy pakiet zupełnie nie opłacalne...

Najgorsze to ten obowiązek przedłużenie umowy znów do 36 zł.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, paw98 napisał:

Proszę o informację czy jeśli aktywuje sobie przez ICOK ekstraklasę , to muszę czekać na włączenie kanałów do najbliższego okresu rozliczeniowego ? 

Jak robisz to pierwszy raz (wcześniej nie miałeś ich aktywnych), to zostaną one włączone jeszcze tego samego dnia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, SatExpert napisał:

Jak robisz to pierwszy raz (wcześniej nie miałeś ich aktywnych), to zostaną one włączone jeszcze tego samego dnia. :)

Nie wiem jak jest przy tym pakiecie ale aktywując pierwszy raz HBO ,pakiet został u mnie włączony wraz z nowym okresem rozliczeniowym i ponieważ była to pierwsza aktywacja ,miesiąc miałem gratis.Kolejne płatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy to w takim razie jak to jest z tym włączeniem C+? Mój okres rozliczeniowy jest od 21 sie - 21 wrze, jak modyfikuję swoją usługę to mam info, że pakiet ekstraklasa zostanie włączony 21 września? Czyli miesiąc mam czekać, czy jednak od zaraz będzie dostępny? Dodam, że pierwszy raz włączałbym C+. Dodatkowe pytanie, czy C+Sport 3 i 4 pojawią się również w Cyfrowym Polsacie GO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego. Jeśli chciałbyś mieć kanały Canal+Sport3 i 4 od 21 sierpnia kanały te powinieneś włączyć minimum 20 sierpnia. Jeśli aktywujesz je po raz pierwszy mimo wszystko zostaną włączone po 2h. Następnym razem pamiętaj aby włączać dzień przed okresem rozliczeniowym, jeżeli włączysz w dniu okresu rozliczeniowego będziesz mógł je oglądać dopiero za miesiąc - czyli od kolejnego okresu rozliczeniowego. 


Kanały Canal+3 i 4 są już dostępne od 21 lipca w Cyfrowy Polsat GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację. Jest tylko jeden problem. Aneksowalem moją poprzednią umowę i nowe warunki wchodziły w życie od nowego okresu rozliczeniowego czyli od dzisiaj, co za tym idzie, w icok nie miałem możliwości samodzielnego uruchomienia usług (w tym pakietu ekstraklasa) dopiero od dzisiaj czyli 21 sie - 21 wrze mogłem edytować moją nową umowę.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Dlatego za pierwszym razem kanały uruchamiane są po 2h od momentu aktywacji pakietu. Następnym razem pamiętaj aby minimum dzień przed je uruchomić. Można też to zrobić 21. Wtedy kanały same aktywują się dajmy na to 21 września. Nie trzeba wtedy potem pamiętać aby aktywować te kanały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...