Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tp2 nie należy do TPS'a tylko do Euletsatu, stamtąd nadawane są dla nas Eurosporty i France24, więc nic nam stamtąd nie dadzą. Mogą dać co najwyżej 116 bo ten nalezy już do nich. Niech lepiej poleszą jakość Eurosportów na tym TP, [beep]ie chodzi mi o dźwięk choć o obraz też (w mniejszej części)

 

Edit PawelU1981

Poprawione błędy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A choćby jak za dawnych czasów TV Centrum.Za Sat Kurierem : Koncesję na emisję drogą satelitarną otrzymał kanał "TVC", który poświęcony będzie tematyce lokalnej dotyczącej Warszawy i Mazowsza. Jego właścicielem jest spółka TVC Sp. z o.o.A przecież C+ już użyczyła mu swojego tr.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem użyczyła, ale to były inne czasy - mieli miejsce. A teraz? Sami się duszą, a co dopiero "użyczać" innym miejsca.

 

Popatrz na jakość! Kanałów na transponderach napchanych jak sardynek w puszcze! Jak na mój gust nie powinno być ich więcej niż 7 na jednym transponderze, bo wtedy jakość leci "na łeb na szyję"!

 

Najpierw miejsce, potem użyczanie i zarobek na tym.

 

12.322 H miało niby być dla Cyfry+ w całości (takie opinie też słyszałem) i co? Poza TraceTV i HBO Comedy nic więcej. Wciąż jesteśmy tam gościnnie i to nam "użyczają" tam miejsca!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może rzeczywiście tak będzie, że do końca roku tylko Movies24, a na przykład 1, czy 3 stycznia coś nowego (na przykład Comedy Central).

 

Ale to wszystko to gdybanie. Już mnóstwo czasu na to straciliśmy (średnio raz na tydzień ktoś wysuwa jakieś insynuacje, że to, czy tamto).

 

Poczekamy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co coraz to nowsze kanały? I tak ich potem nikt nie ogląda. Wiem to po sobie, bo mam swoje "hiciory" i tylko je ciągle oglądam. Ta nagonka miec więcej i jeszcze więcej i jeszcze jeszcze więcej i tak do miliona ma jakiś sens?

 

No właśnie, po co? Przecież wystarczą te co są. Zostawcie już Cyfrę w spokoju. Przecież to taka dobra i nowoczesna platforma. Nie musi się już rozwijać. I ceny mogłaby trochę podnieść, bo według mnie to są zdecydowanie za niskie! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy HBO HD pojawi się w CYFRZE+ ,na jakich zasadach i czy oferta będzie się róznić od HBO SD?

 

 

Ps.Czy to prawda że HBO HD będzie w CYFRZE+ na zasadzie VOD?

 

8)

 

Tak, raczej się pojawi, na logikę można stwierdzić, że się pojawi, co do oferty HD i SD nie wiadomo jak będzie ramówka wyglądać, czy to będą osobne kanały czy tak jak CANAL+, to się zobaczy :wink: Hmm co do HBO i VOD, to nie wiem czy to prawda, wątpię w to, pewnie wejdzie HBO HD ale jak Cyfra wprowadzi VOD to pewnie po prostu przy pomocy CANAL+ i HBO. Zobaczy się... :):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawcie już Cyfrę w spokoju. Przecież to taka dobra i nowoczesna platforma. Nie musi się już rozwijać. I ceny mogłaby trochę podnieść, bo według mnie to są zdecydowanie za niskie! ;)

Skoro wg.ciebie Cyfra nie musi sie juz rozwijac to po co w ogole ma istniec :shock: Czlowiek cale zycie sie rozwija. A z tymi cenami to sie tak nie podniecaj stary ze ktos na to spojrzy - oj jaki on bogaty :)

Mnie juz tam nie zalezy czy Cyfra doda nowe kanaly czy nie bo i tak przyszlosc widze w platformie N :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...