Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miło, że Cyfra dołącza nowe kanały HD, może tak jeszcze udałoby się HBO HD (zapowiadany), Filmbox HD, History Ch HD i Discowery HD :-) tyle, że miejsca brak i bez porozumienia z konkurencją będzie ciężko. Poza tym fajowo/by było mieć więcej nowych programów sd ( myślę o zapowiadanych na Polski Rynek History CH, Nick) i kilka kanałów od konkurencji NASN, SPORTKLUB, Travel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złodzieje... Na tych kanałach HD to chyba zarabiają z 10 razy... 5 zł za jeden kanał. Za każde [beep]o trzeba płacić, zamiast dodać go do normalnych pakietów, jak to robi n-ka. A że Ci co nie mają HD będą gadać, że płacą za coś, czego nie mają to żaden problem. Niech dla abonentów HD porobią inne pakiety, tzn. Podstawowy HD, Komfortowy HD i Prestiżowy HD tyle że w tej samej cenie co "zwykły" Podstawowy, Komfortowy i Prestiżowy i sprawa załatwiona. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekko nie na temat: wystarczy zrobić coś takiego, co zwie się pakietem HD (org.g nazwa: "Pakiet HD") i tak wsadzać kanały HD, oczywiście pakiet w odpowiedniej cenie, nie wysokiej.

Dobrze gadasz Fiant, coś co jest osobno jest droższe niż jakby gdyby było w kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co w tej sytuacji oplaca sie kanal w jakosci SD,skoro i tak placi sie za to samo co w HD?Nie jest do konca tak jak piszesz,ze placimy za odrebne kanaly.Gdyby tak bylo,to mialbym z Cyfry okolo 10-12 kanalow,w tym wszystkie HD.Miescilbym sie kwotowo ok tego co place obecnie,a reszty badziewia i tak nie ogladam,albo jest fta,wiec i tak ciagle place za nic na razie,ale juz przywyklem do tego,bo u konkurencji jak dla mnie w ogole nie ma co ogladac nawet w full pakietach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie od jakiego pakietu będzie można wziąć Eurosport HD?

HBO HD powinno być w pakiecie z kanałami HBO, ale zapewne tak nie będzie, bo ludzie będą się kłócili, że za coś płacą a nie mają do tego dostępu :/ Bezsensu robić jakieś głupawe opcje dodatkowe :/ ale cóż, inaczej nie można... Przez jakiś HBO HD powinno być darmo.

Teraz chwilę poczekajmy, bo nie wiemy kiedy kanał dołączy do oferty w ogóle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno 7-8 kwiecien.

 

Sie okaze ;)

 

A co do kanalow HD.

Jak juz wczesniej wspomnialem TO JEST CHORE!

Jak maja zamiar rozszerzyc oferte o jeszcze kilka kanalow HD to za same kanaly HD trzeba bedzie placic wiecej niz 50zl.

A znajac zycie to do kazdego z nich bedzie osobny pakiet z ktorym musi byc.

No ludzie... nie tedy droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się przeliczać rubli na złotówki (późno jest :P), ale weźmy pod uwagę rosyjską platformę NTV Plus. Podstawowy pakiet (najtańszy) kosztuje 550 rubli. Gdybyśmy do pakietu wykupili opcję HD, to abonament wzrasta do 1500 rubli. Oferta HD tej platformy to trzy kanały: HD Sport, HD Kino i HD Life, które kosztują łącznie 950 rubli z pakietem "Bazowym". Jak zdecydujemy się kupić więcej pakietów, to jednak HD nieco stanieje. Mimo to, nie tylko u nas zdzierstwo.

 

Dla zainteresowanych źródło: http://www.ntvplus.ru/packages

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy gdzieś tutaj na forum wszyscy tak bardzo chcieli systemu - "płać za każdy kanał osobno"?

No to macie to czego chcieliście... :jupi:

Płać za każdy kanał osobno to się zgodzę ale zachodzi sytuacja gdy się płaci 2 razy za to samo.

 

Nie-dokładnie. Jeśli EUROSPORT HD będzie można dobrać do pakietu powitalnego (tak jak NG HD) to będziesz mógł mieć i płacic tylko za wersję HD bez SD. A jeśli chodzi o kanały HD premium to logiczne, że są dostępne tylko z daną opcją premium. Gdyby było inaczej to większość ludzi rezygnowała by z pakietu premium (C+; HBO) na rzecz kanałów C+HD i HBO HD i wówczas mieli by tą samą zawartość w lepszej jakości za mniejsze pieniądze (ok 6 zł). A niestety tylko n-ka może oferować kanały HD razem z SD w jednym pakiecie bez dodatkowych opłat. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej, a jednak wyjdą na to samo. :jupi: Mogą stworzyć oddzielny pakiet HD za wyższą cenę. W cenie tej, byłaby wkalkulowana cena podstawowa + opłata zwyżkująca za HD. Jeszcze na to nie wpali - a przecież mogli mnie zapytać, to bym im to, podpowiedział, :lol2: ku zadowoleniu wszystkich abonentów. :> Jaka z tego korzyść :roll: - żal wtedy, byłby mniejszy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej, a jednak wyjdą na to samo. :jupi: Mogą stworzyć oddzielny pakiet HD za wyższą cenę. W cenie tej, byłaby wkalkulowana cena podstawowa + opłata zwyżkująca za HD. Jeszcze na to nie wpali - a przecież mogli mnie zapytać, to bym im to, podpowiedział, :lol2: ku zadowoleniu wszystkich abonentów. :> Jaka z tego korzyść :roll: - żal wtedy, byłby mniejszy :lol2:

 

To taki pakiet powinien kosztować ok 70 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...