Skocz do zawartości

HBO GO - oferta programowa


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na IMDB jest 8.9/10.  Z kolei na metacritic 57/100 od krytyków i 9.0 od userów. Spory rozstrzał. Tak czy inaczej sam sobe wyrobię zdanie, ale ponad 240 minut trwania czyli 2 razy tyle co pierwotny film trochę mnie "przeraża"... Bo po pierwsze nie wiem co można było jeszcze wyciagnąć z tej historii żeby aż tak ją rozwlec, po drugie biorąc pod uwagę to, że film jest dość ciemny to oczy mi wypadną od gradientów i artefaktów na HBO GO przez tyle godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według zapowiedzi to nie jest ten sam film, tylko zupełnie co innego. Whedon wyrzucił scenariusz Snydera i wykorzystał tylko część zdjęć do nowego scenariusza. Tu ponoć ma być powrót do pierwotnego scenariusza Snydera. Ale przekonam się pewno na weekendzie, bo 4h to rzeczywiście trochę długo (choć w stylu Snydera).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bugmenot napisał:

Na IMDB jest 8.9/10.  Z kolei na metacritic 57/100 od krytyków i 9.0 od userów. Spory rozstrzał. Tak czy inaczej sam sobe wyrobię zdanie, ale ponad 240 minut trwania czyli 2 razy tyle co pierwotny film trochę mnie "przeraża"... Bo po pierwsze nie wiem co można było jeszcze wyciagnąć z tej historii żeby aż tak ją rozwlec, po drugie biorąc pod uwagę to, że film jest dość ciemny to oczy mi wypadną od gradientów i artefaktów na HBO GO przez tyle godzin.

Jeszcze format obrazu jest 4:3, bo taka jest wizja Zacka Snydera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie zainwestować w solidny internet.

Film ogladalem na 43 calowym tv. Imaxowy format, po paru minutach mi nie przeszkadzał. To samo z jakością obrazu - nie widziałem powodu do narzekań.

Zaś sam film? Jak dla mnie bardzo dobry, przebija wersję kinową o kilka klas, aż chciałoby się zapomnieć o tamtym filmie, no ale cóż, biegu historii już się nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego chcesz mieć solidny Internet jak tam maksymalne bitrate dochodzi do 4 Mbps? ;)

Na 43 calach to od biedy SD nawet jako-tako wygląda jak się odpowiednio daleko siedzi.

Problem zaczyna się na 50+.

Swoją drogą, ocena na IMDB bardzo ładnie się trzyma - jest 8.8/10 z prawie 30 tysięcy głosów.

Niby "odgrzewany kotlet", ale zagrał w przeciwieństwie do innych produkcji HBO Max z tego miesiąca - "Generations" (5.2/10) albo "Covid Diaries NYC" (3.4/10...).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, diabeu napisał:

Może pojawią się w necie porady w których miejscach robić sobie przerwę i obejrzeć to jako kilku odcinkowy miniserial. Jak z Irlandczykiem na Netflix ;).

Akurat Snyder podzielił film na rozdziały. Pojawia się czarna plansza z tytułem kolejnej części. Spokojnie po każdym rozdziale można zrobić przerwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.03.2021 o 21:09, swordfish napisał:

"Hobbit" nie ma czarnych pasów. Mamy 1.78:1 - rozciągnięty obraz na cały ekran i ucięty po bokach.


Faktycznie... ale lipa... :) 
 

15 godzin temu, lukimann napisał:

Serial już zobaczymy na HBO Max :-) w 2022 r.


Śmieszni są pokazywać coś czego nawet nie zaczeli kręcić... :) Już to za rok... oby tylko HBO miało to komu pokazać za rok... :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, swordfish napisał:

Akurat Snyder podzielił film na rozdziały. Pojawia się czarna plansza z tytułem kolejnej części. Spokojnie po każdym rozdziale można zrobić przerwę.

 

Wcześniej były zapowiedzi, że będzie to w formie 4 odcinkowej. Pewno stąd te podziały na rozdziały.

 

A co do rozdzielczości to obejrzę tak jak widział to Snyder. Ponieważ wychodzę z założenia, że jeśli ogląda się inną wersję niż tę którą chciał przedstawić reżyser to nie należy oceniać filmu, bo nie jest już to to samo dzieło. Dlatego też wersję Whedona uważam za inny film niż ten, niemający nic wspólnego z tym po za wykorzystaniem kilku zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, diabeu napisał:

Może pojawią się w necie porady w których miejscach robić sobie przerwę i obejrzeć to jako kilku odcinkowy miniserial. Jak z Irlandczykiem na Netflix ;).

 

11 godzin temu, swordfish napisał:

Akurat Snyder podzielił film na rozdziały. Pojawia się czarna plansza z tytułem kolejnej części. Spokojnie po każdym rozdziale można zrobić przerwę.

https://www.gram.pl/news/snyder-wyjasnia-jak-ogladac-lige-sprawiedliwosci-cenne-wskazowki-dla-widzow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop jak to o czym ??

Ty myślisz że takich ludzi co mają po 5 rożnych VOD to dużo jest? Już ci odpowiem - NIE. A teraz pomyśl co nas czeka w tym roku. Netflix się bardzo ładnie rozbujał i się nie podda już, nawet PLAYER też nieźle sobie radzi z tego co widać ostatnio. Tylko patrzeć jak mocno uderzy AMAZON. Niebawem start VIAPLAY, Disney+ no i HBO Max.

Zadam ci teraz inteligentne pytanie. Jak myślisz... jak to wszystko odpali to jaki będzie podział abonentów?

Edytowane przez Kirk
Wycięta zaczepka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawop napisał:

HBO ma w Polsce bogatą bazę abonentów, to inni nowi gracze będą musieli się martwić.


Czyli baza abonentów HBO GO na poziomie TVP VOD i WP VOD uważasz za bogatą? Fakt bardzo inteligentna odpowiedź twoja... oj bardzo... :) 

Wystarczy że wejdzie Disney+... i AMAZON odpalił by się z całą mocą (choć to raczej mało prawdopodobne ale możliwe) to wtedy bardzo cienko widzę HBO Max.

 

Edytowane przez Cinemaniac4K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO jako marka jest dobrze kojarzona z programem / serwisem od kilku dobrych lat.

Ludzie zazwyczaj na początku nieufnie podchodzą do nowości.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disney+ nie trzeba reklamować to się sprzeda jak świeże maślane bułeczki... AMAZON może mniej znane ale dzieki zakupom mają siłę przebicia... :) Kiedyś znajomi opowiadali jakie to świetne hity sa na HBO... dziś to już tak ucichło że sam oglądam HBO GO za darmo bo znajomej wcisnęli do pakietu TV i nie chce tego oglądać. Więc z tą "marką" to dziś bym tak nie przesadzał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop Widzę że twoje inteligentne argumenty się skończyły... AMAZON wchodzi tak bo wejść nie musi. Napisałem co by było gdyby. Jak byś był na tyle inteligentny to byś się domyślił o czym mówię...

Nie chce już mi się szukać była ankieta chyba nawet robiona w PL na temat ile ofert VOD jest w stanie wykupić abonent. Maksymalnie to były 3 oferty. Dziś HBO istnieje bo nie ma konkurencji. więc łapie się na to 2 lub 3. Netflix przoduje więc on będzie nr 1 jeszcze długi czas. 

Więc teraz jeśli HBO nie ma konkurencji i wejdzie taki Disney+ i powiedzmy AMAZON... to HBO skończy w PL jak w USA.

Masz jeszcze jakieś inteligentne wypowiedzi dla mnie ??

rynek-vod-usa-q4-2020.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...