Skocz do zawartości

Piłka nożna: Reprezentacja Polski


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy albo chociaż większośc spodziewała się fajerwerków mimo że trener tak cichaczem ta jego wypowiedź przeszła że cudów się nie spodziewa...konsekwencja może wyjść już w drugim meczu chociaż póki co niech eksperymentuje bo ma masę czasu w cuda nie wierzę,wierzę w umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że gra wyglądała dużo gorzej niż za Fornalika w meczach z Ukraina i Anglią, pozytywów żadnych, poza dobrymi interwencjami Boruca bo mogło być spokojnie 0:6 dla Słowaków którzy wykorzystali wszystkie nasze słabości, defensywa tragedia, Lewandowski podwajany nie mógł nic zdziałać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na nie aby Nawałka objął kadre.... Ale jak widzę, że na traningach jest śmiesznie (za Fornalika byłem chyba na 5 zgrupowaniach) i NIGDY nie było tak jak u Nawałki.

Dzisiaj sztab całą noc analizuje co się stało, jakie błędy popełnili. Bqrdzo dobrze. Na razie pan Trener powołał wszystkich dla testu, nie oczekiwałem cudów :D

 

Będzie dobrze, coś tak czuje (optymistą nie jestem bo Fornalika chciałem wywalić po poerwszym meczu i wiedziałem że nic nam nie wyjdzie) :)

to co oni robią na treningach?? te ustawianie pachołków ,to jest śmieszne jak ch.olera

i ten [beep] w środku! /nawalka/

a powinno :gramy drużyna A z drużyną B

przerywamy i omawiamy

ewentualnie przerzucamy zawodników z drużyny B do A

przerywamy ,omawiamy,

jeszcze jedno ...to czekam na porządny op.ieprz tych z Borusii , bo grają dla siebie/ samolubnie/

i na obecnym stadium nie nadają do drużyny ....żadnej .

jednak zmiana kapitana konieczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan ja oglądam mecze od pierwszego mojego meczu na żywca w Chorzowie bodajże w czerwcu 1973 roku Mecz Polska - Anglia ... I oczekuję że jeszcze nadejdą lepsze dni dla polskiej piłki... Najpierw musi być spełniony jeden warunek liga polska musi być tak mocna jak w latach 60 tych i 70 tych XX wieku . Z sukcesami w europejskich pucharach grywał nie tylko Górnik Z. bo i Legia, Wisła czy Ruch , ba nawet Gwardia Wa-wa która w pucharze UEFA dała radę Florentinie.. Najpierw mocna liga .. Zobacz Ukraina skład w dużej mierze oparty o ligę Ukraińską i wczoraj żabojady padły na kolana..!!

A tematu nie zamykaj ..bo zawsze wygrają nasi...!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na nie aby Nawałka objął kadre.... Ale jak widzę, że na traningach jest śmiesznie (za Fornalika byłem chyba na 5 zgrupowaniach) i NIGDY nie było tak jak u Nawałki.

Dzisiaj sztab całą noc analizuje co się stało, jakie błędy popełnili. Bqrdzo dobrze. Na razie pan Trener powołał wszystkich dla testu, nie oczekiwałem cudów :D

 

Będzie dobrze, coś tak czuje (optymistą nie jestem bo Fornalika chciałem wywalić po poerwszym meczu i wiedziałem że nic nam nie wyjdzie) :)

to co oni robią na treningach?? te ustawianie pachołków ,to jest śmieszne jak ch.olera

i ten [beep] w środku! /nawalka/

a powinno :gramy drużyna A z drużyną B

przerywamy i omawiamy

ewentualnie przerzucamy zawodników z drużyny B do A

przerywamy ,omawiamy,

jeszcze jedno ...to czekam na porządny op.ieprz tych z Borusii , bo grają dla siebie/ samolubnie/

i na obecnym stadium nie nadają do drużyny ....żadnej .

jednak zmiana kapitana konieczna.

:censored: Już przestałem Ciebie traktować poważnie i dziękuję za dyskusje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed kilkoma minutami zakończył się mecz Polska vs. Grecja w ramach el.MME wygrany przez Naszych 3:1 i powiem szczerze - bardzo dobre spotkanie naszej młodzieżówki. Chłopaki walczyli i choć w końcówce, gdyby nie przestrzelony karny przez Greka byłoby 2-2 to potrafili się podnieść i na złość sędziemu, który nie kończył spotkania mimo upływu dodatkowych 3min. strzelili gola nr. 3. W sumie można powiedzieć, że bohaterem był Arkadiusz Milik, który ustrzelił hat-tricka bo potrafił się ustawić, gdy piłka go szukała i to wykorzystał, ale cała drużyna starała się do utraty sił. Brawo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając młodzieżówkę przynajmniej widać walkę i jakiś pomysł na grę, jesteśmy blisko awansu.

 

Natomiast reprezentacja Nawałki zagrała kolejny mecz bez strzelonej bramki, marność gry ofensywnej polskiego zespołu jest przerażająca. Już nie dałem rady patrzeć na tę szarpaninę w ofensywie. Mączyński na dodatek wykonuje stałe fragmenty. czy on jest szykowany na grę w pierwszym składzie potem? jaki to ma sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie media ostro oceniły reprezentantów po zremisowanym bezbramkowo meczu z Irlandią w Poznaniu. Dziennikarze zauważają, że kadra wreszcie nie dała sobie wbić gola. Na początku pracy Adama Nawałki na stanowisku selekcjonera minusy wciąż przeważają jednak nad plusami.

A dlaczego nie trenera? Jeśli ci pierwsi zagraliby bardzo dobre spotkanie? To po co trener?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z FB z profilu Łysy z UEFA :

"No nie wytrzymam! Kolejny telefon, już nawet po nocy dzwonią! Od kilkunastu dni codziennie dostaję kilka telefonów od europejskich federacji z prośbami i błaganiami, żebym w zbliżającym się losowaniu eliminacji Euro 2016 to im wylosował Polskę. Padają już nawet oferty, że jak im wylosuję Polskę, to zagłosują na mnie w wyborach na prezydenta UEFA! Nawet federacja Gibraltaru dzisiaj dzwoniła, że jak ze Słowacją zremisowali, to w grupowych meczach z Polską będą mogli przetestować swój drugi garnitur. Nie wiem co począć w tej sprawie, idę spać. Ciao!"

:lol2::lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ludzie nie powinni się złościć czy oczekiwać nie wiadomo czego w meczach z z np Ukrainą, która jest 18. Mecz z Irlandią(67) zakończył się remisem.

 

Po co na wiosnę te mecze z Niemcami, Meksykiem i chęć zagrania z Hiszpanią czy Rosją ? Trzeba grać z przeciwnikami na swoim poziomie, przynajmniej lud będzie się cieszył ze zwycięstw, a tak będą porażki i to pewnie w okolicach 5:0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Polska spadła w najnowszym rankingu FIFA o 4 pozycje i aktualnie znajduje się na 24 miejscu.

Stan na: 12.02.2008

1. Argentyna 1556

2. Brazylia 1514

3. Włochy 1505

4. Hiszpania 1355

5. Niemcy 1294 *

6. Czechy 1253 **

7. Francja 1234

8. Portugalia 1206

9. Holandia 1179

10. Grecja 1160

____________________

12. Chorwacja 1101 *

____________________

24. Polska 885

____________________

34. Irlandia Płn. 763 **

58. Słowacja 562 **

80. Słowenia 389 **

88. Austria 367 *

198. San Marino 5 **

 

*Rywal Polski na EURO 2008 (Austria i Szwajcaria)

**Rywal Polski w el. MŚ 2010 (RPA)

 

Kolejne notowanie: 09.04.2008

 

 

.... To były czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

No właśnie. A pomyśleć, że kiedyś zdobywaliśmy medale na mundialach w nożną... A to było za komuny. A teraz? Tragedia. Gramy coraz gorzej, nawet Nawałka mało co zmieni. Chyba że się cud zdarzy. Jeżeli nawet ze Słowacją przegrywamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja chętnie widziałbym nas w starciach z Grekami, Węgrami, Łotwą, Litwą i San Marino....

 

UEFA chce, aby każdy mógł obejrzeć najlepsze reprezentacje w akcji na żywo rozbijając rozgrywki na różne dni, ale tak szczerze jaki ma sens oglądanie tych reprezentacji w meczach o pietruszkę skoro nawet z trzeciego miejsca można awansować? Chodziło tylko o centralizację praw telewizyjnych, a co za tym idzie pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...