Skocz do zawartości

Piłka nożna: Reprezentacja Polski


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie obrażaj Polaków !!!

powiem że Tomaszewski by potrafił chociaż zmotywować

a tu lipa kompletne dno

/był już trenerem i takim bedzie prezesem./

a że dostał w spadku od Grzesia ,co to ma do rzeczy

to jest reprezentacja i tu nie ma to czy tamto

pomagam ile moge ,podpowiadam,sugeruję/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie obrażaj Polaków !!!
Spokojnie, to tylko forum internetowe.

 

Tomaszewski jest mocny w gębie i w robieniu zamieszania z byle czego.

Jeszcze nie słyszałem z jego ust konstruktywnej krytyki, tylko paplanie na kogo się da.

Jeśli uważasz inaczej to pokaż jakiś wywiad.

Gość nie ma żadnych konkretnych pomysłów (oprócz rzucania banałów), tylko potrafi krytykować i budować na tej populistycznej krytyce popularność swojej osoby.

 

PS. Za chwilę okaże się, że Grzesiu Lato był doskonałym prezesem..

fcfe2__4857204042_Disgusted_oh_god_why_text_xlarge.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moim zdaniem nie jest nawet wskazane....

do bogdan425

 

czyta. Za chwilę okaże się, że Grzesiu Lato był doskonałym prezesem.tGrabar..

a dlaczego nie ?

nikt tutaj nie zjadł wszystkich rozumów...

całkiem możliwe.

ja tego nie sugerowałem

eliminacje zostały przegrane ....

ale trzymajmy sie realiów

1.Lato... poz.rak.FIFA....?/tu proszę wstawić/

2.Boniek ----:----- 69 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że to pierwszy trener który zrobi porządek z naszymi "gwiazdkami".Chłop ma pasję,ambicje i powiedzenie "z [beep]a,bata nie ukręcisz" zna na 102.Kto się nie wpasuje w jego plan po prostu z kadry wypad i tyle.Twarde rządy sę szykują i tyle ;) Jestem jak najbardziej z wyboru zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że to pierwszy trener który zrobi porządek z naszymi "gwiazdkami".Chłop ma pasję,ambicje i powiedzenie "z [beep],bata nie ukręcisz" zna na 102.Kto się nie wpasuje w jego plan po prostu z kadry wypad i tyle.Twarde rządy sę szykują i tyle ;) Jestem jak najbardziej z wyboru zadowolony.

 

No to jakoś podobny charakter do Smudy. Nie wiem, z czego tu się cieszyć? Powtarzam jeszcze raz - brak doświadczenia z prowadzeniem reprezentacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że to pierwszy trener który zrobi porządek z naszymi "gwiazdkami".Chłop ma pasję,ambicje i powiedzenie "z [beep],bata nie ukręcisz" zna na 102.Kto się nie wpasuje w jego plan po prostu z kadry wypad i tyle.Twarde rządy sę szykują i tyle ;) Jestem jak najbardziej z wyboru zadowolony.

Ja tam gwiazdek w reprezentacji nie widzę........ Chyba chodzi Ci o Lewandowskiego, ale on przecież walczy, to normalne, że nie będzie miał tylu sytuacji co w Borussii, czasem mu coś wyjdzie(jak z Czarnogórą), czasem zmarnuje dwie setki(jak z Anglią), niczego szczególnego w tym nie widzę.

Problemem jest brak dobrych obrońców, zarówno jeśli chodzi o umiejętności indywidualne, jak i zgranie całej formacji.

 

Będziemy w eliminacjach w 4 koszyku, trzeba więc pokonać jednego wyżej rozstawionego rywala i mamy przynajmniej baraże. Brak polski na Euro2016 będzie kompromitacją naszego futbolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobi porządek z naszymi "gwiazdkami".

Nawalka nic nie zrobi bedzie jak z Leo Benhakkerem zagrali dobre eliminacje a później poniesli baty ( najpierw Leo powołał tych co grali w el. mś i się skompromitowali z Finami , później pozmieniał i efekt widzieliśmy po meczu z Portugalią :brawo: , sam nawet nie wierzyłem w wygraną a media nawijały podobnie jak przed meczem z Anglią ) Nawałka miał wkład w MP z Wisła Kraków był w sztabie kadry sądę że da sobie radę ale wszystko się okaże w meczach o punkty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Byłem na nie aby Nawałka objął kadre.... Ale jak widzę, że na traningach jest śmiesznie (za Fornalika byłem chyba na 5 zgrupowaniach) i NIGDY nie było tak jak u Nawałki.

Dzisiaj sztab całą noc analizuje co się stało, jakie błędy popełnili. Bqrdzo dobrze. Na razie pan Trener powołał wszystkich dla testu, nie oczekiwałem cudów :D

 

 

Będzie dobrze, coś tak czuje (optymistą nie jestem bo Fornalika chciałem wywalić po poerwszym meczu i wiedziałem że nic nam nie wyjdzie) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...