Skocz do zawartości

Piłka nożna: Reprezentacja Polski


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znając naszego pecha wpadniemy pewnie znowu na Anglików( chyba lubimy ich a oni nas lać ,chyba że będzie mecz na wodzie w Warszawie ) i Szwedów ( kolejne lanie ) albo Węgrów( Polak i Węgier dwa bratanki.....) i np. Azerbejdzan( męka jednym słowem ) bądź Armenie( powtórka z el. Euro 2008 mile widziana ) i Lichtenstein ( gra w "dziada") i może San Marino ( może jakiaś wygrana z 10-0 )i mamy grupę śmierci .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy to, że gość powołuje zawodników którzy grają w swoich klubach. Jednak po co tam trzeci bramkarz Fabiański(raczej nie przez jeden dobry mecz raz na miesiąc), czy Peszko to nie wiem. Ok, zrobiło się miejsce po Błaszczykowskim i Sobiechu, ale po co tam akurat oni to nie potrafię zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy, Irlandia, Szkocja, Gruzja, Gibraltar, to nasi rywale w eliminacjach do EURO2016.

 

Z Niemcami myślę, że nikt nie ugra więcej niż jednego punktu, tak więc stoczymy bój o drugie miejsce z pozostałymi zespołami, Szkoci ostatnio w eliminacjach słabo, z Gruzją też powinniśmy dać sobie radę, najgroźniejszym rywalem w walce o bezpośredni awans będzie Irlandia, choć trzeba przyznać, że był to jeden z najsłabszych zespołów z drugiego koszyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będziemy mieli przymiarkę bo mecze towarzyskie gramy ze Szkotami i Niemcami co do eliminacji nie popadam w optymizm jak zabraknie walki i zaangażowania to nie widzę szans nawet na baraże

Niemcy po za zasięgiem Irlandia wiemy na co ich stać ( ostatni było 0-0 a wcześniej polegliśmy 0-2)) Szkoci strasznie nie wygodni jak wyspiarze Gruzini mogą zaskoczyć zwłaszcza u siebie a Gibraltar to wielka niewiadoma .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na olimpiadzie ludzie się ślizgają na letniej biegają. Czy to jest poważne. Nie to tylko zabawa. Piłka tak samo. Więc nie bierzcie tego na poważnie.
Rozpatrując dotychczasowe występy (rozgrywki) i możliwości naszej reprezentacji, to nie awansują.

I chyba nie jestem tu odkrywczy. Zatem, co musi się wydarzyć, by stało się inaczej. Nawet nie pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziemy się obawiać Gibraltaru, to po co my w ogóle gramy w tych Eliminacjach? Może niech sobie odpuszczą granie. Coraz bardziej bezsensowna wydaje mi się ta Reprezentacja :roll: Nie wierzę w nasz awans do Euro 2016. Kiedyś kibicowałem tej Reprezentacji, ale po ostatnich meczach nawet nie na pół gwizdka, nie wierzę już w nią :/ Chciałbym się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie ciekawi co z meczami towarzyskimi czy Polsat będzie nabywał do nich prawa i czy będzie ewentualnie transmitował je w otwartym Polsacie bo w ustawie niema obowiązku transmitowanie w ogólnodostępnym kanale a co do losowania to może jestem zbytnim optymista ale wierze ze powalczymy o 1 miejsce z Niemcami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Przegrywamy ze Szkocją 0:1. Przykro patrzeć na jakim poziomie jest obecnie nasza reprezentacja w piłce nożnej. Smutne to. :(

 

Ja mimo wszystko wciąż oglądam naszych i wierzę, że w końcu będzie lepiej. Ale narazie jest gorzej niż źle niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska 0-1 Szkocja (Brown 77)

Mimo wszystko po tym meczu widać jakieś plusy. Wiem że większość zaraz się ze mną nie zgodzi. Ale na przykład taki Obraniak wyglądał zdecydowanie lepiej. Walczył, pomagał w obronie. Tak samo jeśli chodzi o Peszkę. A więć wynik nie korzystny ale coś tam grali i swoje okazje mieli (na przykład sytuacja po dośrodkowaniu Obraniaka głową strzelał Glik około 60 minuty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...