Skocz do zawartości

Piłka nożna: Reprezentacja Polski


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja się z tym nie zgodzę. Ja uważam, że Robert Lewandowski nie stara się tak bardzo w kadrze jak w reprezentacji. Myśli on sobie, że mu wszystko chyba z nieba spadnie, że wszystko mu się należy, a sam bardzo nawet nie biega. Nawet fakt, że przełamał się dopiero w karnych w meczu z San Marino nie świadczy o nim dobrze. Robert Lewandowski w kadrze marnuję wiele okazji. Zmiana napastnika w kadrze wyszłaby jej na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka zmiana napastnika, nikt Lewandowskiego na ławie nie posadzi. Po pierwsze nie zgadzam się, że Robert się nie przykłada, bo walczy, tylko brakuje mu tak dobrych piłkarzy jak Gotze, czy Reus u boku. Kto w Borussii stwarza okazje? Głównie pozostali piłkarze, taki Reus może skupić na sobie kilku obrońców i Lewandowskiemu często do strzelenia gola wystarczy tylko dołożyć nogę. W reprezentacji tak nie ma, każdą okazję musi wywalczyć, bo jakoś nikt mu nie wyłoży piłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana napastnika byłaby dobrym rozwiązaniem, ponieważ Lewandowski jest zbyt dobry jak na naszą kadrę. Napastnik będący na poziomie przeciętnego zawodnika reprezentacji na pewno starałby się bardziej niż Lewandowski i miałby partnerów z którymi mógłby rozegrać akcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden trener nie pomoże jak piłkarze słabi. Problemem jest też system gry. Aktualnie dużo się biega i wszyscy bronią. Polacy nigdy nie byli dobrzy technicznie, kondycyjnie, w grze pozycyjnej, ale chociaż umieli grać z kontry. Teraz albo przeciwnicy nie pozwalają albo polacy zapomnieli jak się kontruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Trener Górnika ma w kontrakcie klauzulę umożliwiającą przejęcie kadry

Adam Nawałka szykowany do roli selekcjonera reprezentacji Polski? Trener Górnika Zabrze ma w kontrakcie klauzulę, która umożliwia mu rozwiązanie umowy w razie otrzymania propozycji poprowadzenia kadry.

 

- Tak, trener Nawałka ma taką klauzulę. Strony zgodnie ustaliły, iż klub wyrazi zgodę na wcześniejsze rozwiązanie umowy w przypadku otrzymania przez trenera oficjalnej oferty: objęcia funkcji pierwszego trenera reprezentacji Polski seniorów - mówi "Faktowi" Krzysztof Maj, wiceprezes Górnika.

 

U Nawałki ta banda nieudaczników z reprezentacji nie będzie się obijać :D

http://www.youtube.com/watch?v=E2R9mO-mdm8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Teoretycznie jeszcze walczymy o awans, ale Ukraińcy zapewne znowu nam go wybiją z głowy.

Zastanawia mnie postawa Boenischa, to co dzisiaj zaprezentował, to był jakiś żart, dał się ogrywać amatorom, zawalił bramkę. Czy Bayer nie ma jakiegoś pełnosprawnego piłkarza, że nasz reprezentacyjny obrońca ma miejsce w składzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W Inowrocławiu, na stadionie im. Inowrocławskich Olimpijczyków reprezentacja Polski u-19 zremisowała z Litwą 1:1 w ramach eliminacji Mistrzostw Europy.

Gola dla Polski strzelił gracz Lecha Poznań - Dariusz Formella.

 

Frekwencja dopisała, było ponad 2tys widzów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak słabo grającej Reprezentacji dawno nie widziałem. Rękoma zasłaniałem oczy aby tego nie widzieć. Nie dość, że mecz marny, to jeszcze transmisja meczu pod względem technicznym tragiczna. I te wkurzające reklamy na najlepszego piłkarza w beznadziejnym meczu dopełniało całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak słabo grającej Reprezentacji dawno nie widziałem. Rękoma zasłaniałem oczy aby tego nie widzieć. Nie dość, że mecz marny, to jeszcze transmisja meczu pod względem technicznym tragiczna. I te wkurzające reklamy na najlepszego piłkarza w beznadziejnym meczu dopełniało całość.

Do tego szczery uśmiech Kamila Glika w 84 minucie dopełnił obraz katastrofy.Tak źle jeszcze nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po głebszej analizie znam inny powód porażki w eliminacjach: Taka mała analiza: Polska grała na MŚ w 2002 roku i w 2006, awans także wywalczyliśmy na Euro 2008.....wszystkie te imprezy transmitował Polsat. W czasach kiedy TVP transmitowała transmitowała nie awansowaliśmy do żadnego turnieju od 1986 roku. Od dawna już wiemy, iż Mundial w Brazylii będziemy oglądać w TVP !!! Wnioski wyciągnijcie sobie sami...

 

by weszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...