Skocz do zawartości

Piłka nożna: Reprezentacja Polski


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy krytykowaliśmy Smudę, w tym i ja. Ale jak widać chłopina osiągał lepsze wyniki niż pan Fornalik. Wszyscy nas łoją, no może poza Anglią ale i ona była bardzo słaba na Narodowym.

Fakty są takie że mamy słabiutkich piłkarzy a obrońcy to trzecia liga światowa. Trzeba pogodzić się z faktem że na MŚ nas zabraknie.

Może warto by dać odpocząć panu Lewandowskiemu skoro ma taki problem ze zdobywaniem bramek w kadrze ( za to reklama opla i nc+ świetnie mu wychodzi) a wpuścić Łukasza Teodorczyka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emocje już trochę opadły więc można zrobić pewne podsumowanie. Przegraliśmy po prostu niepodjęciem walki. Można nie mieć techniki, można nie mieć pomysłu - trudno. Mecz też można przegrać - zdarza się. Ale nie można nie walczyć. Zwłaszcza u siebie. Fakt że ten jeden Ukrainiec na R. raczej powinien zobaczyć drugą żółtą kartkę i w pierwszej połowie sędzia trochę może za dużo im pozwalał, jednak w przekroju meczu to nie oni byli brutalni, a my byliśmy ciotami piłkarskimi. Był kilka miesięcy temu mecz Szkocji z Hiszpanią co Szkoci długo się stawiali, no i walczyli jak bestie. I mimo że ostatecznie przegrali to dostali wielkie brawa. Mimo iż czasem latali jak głupi żeby tylko dotknąć piłkę. To samo Irlandia z nami. Piłkarsko nic nie pokazali, ale pokonali nas samą wyspiarską walką i ambicją. Przy naszych wystarczy stanąć krótko i już głupieją bo mało który umie się kiwnąć. Gdybyśmy my walczyli jak wyspiarze to pewnie wygralibyśmy bo Ukraina nie pokazała żadnych fajerwerków. Trochę zawziętości i agresji, a nasi już w płacz. Nie ma co winić trenera bo materiał dostał taki jaki dostał. Niektórzy jednak powinni się zastanowić nad swoim przesadzonym gwiazdorzeniem. Tyle co tam Krychowiak walczył, a tak to festiwal lalusiowatych fryzur i pedalskich tatuaży. Ukraińcy wyglądali za to jak zgraja wsiurów prosto z traktora i wyszło na ich. Z niektórymi ponadto trzeba się już definitywnie rozstać. Głównie z Obraniakiem i Wasilewskim. Fakt że Obraniak strzelił parę ładnych bramek, ale widać że dla kadry nie chce mu się grać, a piłka to nie hokej że se będzie tylko na wolne wchodził wykonać. Gorzej z Wasilewskim, który piłkarsko jest już po prostu bardzo słaby. A najgłupsze w tym jest to, że wydaje mu się że jest dobry i chce milion (chyba euro) za sezon i nikt go nie chce przez to kupić. TVP z kolei mogłaby się przestać kompromitować konkursami na najlepszego polskiego gracza meczu. Wszyscy grają padakę, a tu co chwilę głupawa konkursowa grafika szpeci ekran, a Szpakowski [beep]y o smartfonie. Jeszcze nie wszystko stracone. Na pewno inne drużyny jakieś punkty pogubią. O pierwszym miejscu można raczej zapomnieć, ale drugie jest jeszcze możliwe. Musimy jednak wygrać...cztery kolejne mecze. Oba z San Marino jak najwyżej, z Mołdawią na wyjeździe i z Czarnogórą u siebie. Wtedy w Kijowie może wystarczyłby remis i mecz na Wembley może by nie był jakiś ważny. Jednak to trudno powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwecja wygra z Łotwą i ta akurat przegrała ( to za Wójcika) już nie wierzę.

Ten mecz był za kadencji Janasa w el.ME 2004 ( Jak dobrze pamietam to Listkiewicz się chwalił że jest układ ze szwedami a później media pisały ze skandynawowie sprzedali mecz ) brakło nam 1 pkt do baraży sami byliśmy sobie winni Boniek [beep]sko przegrał z Łotwą a Janas nie mógł wygrać z Węgrami Jeśli chcemy awansowac musimy wygrac wszystkie mecze , ja tez nie wierze w awans choć nadzieja umiera ostatnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być pięknie, a wyszło jak zwykle. Nie wiem, może piłkarze nie przykładają się, nie mają odpowiedniej motywacji, a może po prostu nie umieją grać (choć z drugiej strony - przecież w klubach aż tak źle im nie idzie). Tu trzeba chyba jakiejś rewolucji, ale kompletnie nie wiem, co to by mogło być, żeby pomogło :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przepraszam wszystkich, ale tak słabo grającej reprezentacji to dawno nie widziałem" - napisał Boniek.

Myślałem, że po zmianach w PZPN-nie coś się zmieni. Tak bardzo się myliłem.

Wizerunkowo wszystko gra. A na murawie jak zwykle - niezwykle.

Ale cóż! Jeśli najważniejszym problem jest sprawa dachu otwartego lub zamkniętego, to z czym do meczu?

Skoro mecz miał się tylko odbyć. To się odbył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nawiasem mówiąc nasza reprezentacja zawsze na wiosne grała słabo ( sygnałem ostrzegawczym był mecz z Irlandią ) a dobrze nawet bardzo dobrze jesienią , sam policzyłbym na palcach nasze najlepsze mecze wiosną w zeszłym roku o tej porze zagralismy dobre spotkanie z Portugalczykami a rok wcześniej męczylismy się z norwegami i skompromitowaliśmy się z Litwą . Moim zdaniem powinniśmy postawić na zawodników z naszej "Ekstra - kasy" oni lepiej by zagrali niż nasza kadra A .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszność polega na tym, że w TVN24 (Kawa na ławę) ubolewa się (rozprawia) nad Reprezentacją.

 

"Przepraszam wszystkich, ale tak słabo grającej reprezentacji to dawno nie widziałem" - napisał Boniek.

 

A wszystko to, o skutecznym rad sposobie - ciągnie się do razu następnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"Przepraszam wszystkich, ale tak słabo grającej reprezentacji to dawno nie widziałem" - napisał Boniek.

 

.

A sam pan prezes PZPN nie pamięta jak skompromitował się z Łotwą i później przegrał mecz towarzyski z Danią i zrezygnował z roli selekcjonera ( wydaje mi się że podjoł słuszną decyzje , media mówiły o sprawach rodzinnych ja myśle że Boniek nie mógł poradzić sobie z kadrą ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda reprezentacja San Marino(źródło PAP) z którą dziś tak ciężko walczymy. Naprawdę podziwiam tych ludzi.

Bramkarze:

Federico Valentini (SP Tre Penne; 11A/0) - księgowy

Aldo Simoncini (Libertas; 31A/0) - bankowiec

 

Obrońcy:

Alessandro Della Valle (Folgore, 42A/0) - bankowiec

Simone Bacciocchi (San Giovanni; 58A/0) - pracownik biurowy w szpitalu

Lorenzo Buscarini (Murata; 4A/0) - student

Mirko Palazzi (Rimini; 9A/0) - zawodowy piłkarz, gra we Włoszech w czwartej lidze

Carlo Valentini (Murata; 38A/0) - prawdopodobnie bezrobotny

Damiano Vannucci (La Fiorita; 68A/0) - właściciel siłowni

Fabio Vitaioli (Murata; 26A/0) - właściciel baru

Davide Simoncini (Libertas; 31A/0) - księgowy

Alex Della Valle (Faetano; 3A/0) - bankowiec

 

Pomocnicy:

Fabio Bollini (La Fiorita; 13A/0) - prowadzi firmę przeprowadzkową

Michele Cervellini (Pennarossa; 17A/0) - student

Enrico Cibelli (Tre Penne; 9A/0) - barman

Matteo Coppini (Campitello; 10A/0) - pracuje w przemyśle olejarskim

Alex Gasperoni (Tre Penne; 26A/0) - właściciel firmy oświetleniowej

 

Napastnicy:

Andy Selva (Fidene; 58A/8) - zawodowy piłkarz, gra we Włoszech w piątej lidze

Matteo Vitaioli (Fiorentino; 25A/0) - właściciel baru

Danilo Rinaldi (La Fiorita; 10A/1) - pracuje w salonie meblowym

Alessandro Bianchi (Folgore; 1A/0) - sprzedawca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No wygraliśmy wczoraj 5:0, ale co to była za gra? Ci amatorzy naprawdę dobrze grali, a nasi jakby pierwszy raz grali w piłkę. Dwa gole z karnego i to jeden ledwo, mnóstwo okazji a wykorzystanych tylko kilka. Fatalnie, nie wierzę w awans z taką grą, chyba że coś się zmieni do kolejnego meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to osobiście szkoda było jak nie strzeliło San Marino bramki honorowej w 90 minucie. To byłby pierwszy gol strzelony przez San Marino Polsce, a graliśmy z nimi 7 razy. Blisko nam strzelenia gola w el. WC 2010, gdy Fabiański obronił karnego i w tamtym meczu też jeżeli dobrze pamiętam mieli sytuację sam na sam. Na gola w meczach o punkty San Marino czeka od października 2008 roku, gdy Andy Selva strzelił gola Słowacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...