Skocz do zawartości

Piłka nożna: Reprezentacja Polski


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale w czym ten awans, bo w eliminacjach, jako gospodarz Euro 2012, Polska nie grała?

Pisałem wyżej o drużynie Piasta, ale mod wyciął i wyszedłem na idiotę. Wiem że to wątek o reprezentacji ale przykład piasta to dowód na to że 'dziady' z zagranicy czyli tak naprawdę odrzuty z hiszpańskiej ligi których nikt nie chciał tam zatrudnić są kluczowymi piłkarzami drużyny aktualnie już polskiej ekstraklasy. Po prostu w polskiej reprezentacji nie ma kto grać i współczuje Fornalikowi, bo będzie miał trudno. Zespół aktualnie jest niestety słaby a lepszych zawodników po prostu nie ma.

 

Czy ktoś wie jaką pensje ma nowy trener?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fornalik... krzyżyk na drogę. Opinia publiczna będzie teraz po nim jechać jak po łysej kobyle. Jako trener nie miał okazji wykazać się w sytuacjach stresowych (np. walka o awans, o utrzymanie, presja wyniku) i nie wiem, jak on sobie poradzi. Obejmuje reprezentację w bardzo trudnym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to tani trener na przeczekanie. Nikt mu wyrzutów nie będzie robił jak nic nie zdziała bo zawsze się go wytłumaczy brakiem doświadczenia. W razie czego zmiana nie będzie kosztowna bo nie wierze żeby zarabiał tyle co smuda czy benhaker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego pomija się Kasperczaka?

Moim zdaniem Kasperczak powinien być wybrany wtedy kiedy trenował Wisłe po raz pierwszy ponieważ odniósł sukces w pucharach i umiał "dobrze zespół ustawić" a później nastapil niestety upadek piłka idzie do przodu a pan Kasperczak "został w miejscu " najpierw kompromitacja z Valeregą Oslo i Dynamem Tbilisi z Wisłą później chyba trenował Senegal również bez sukcesów Górnik Zabrze ( Spadł chyba do 1 ligi )i ponownie Wisłe i znowu zaliczył kompromitacje z Qarabag Agdam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie oglądałem wczoraj meczu niestety , myślę że następne spotkania pokażą na co stać trenera jeden mecz nic nie znaczy ,szkoda tylko że jest tak mało czasu na eksperymenty bo za pasem mamy eliminacje do MŚ 2014 ( do których będzie ciężko awansować )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem mecz Reprezentacji to myślę że Fornalik nie spełni nadziei na awans do MŚ, nie posiada umiejętności byćia trenerem Reprezentacji dla niego to wysokie progi.

Po jednym, na dodatek towarzyskim meczu takie wnioski? Poczekajmy na eliminacje i po nich oceniajmy selekcjonera.

 

Smuda remisował z Niemcami i Portugalią, a ile warte okazały się te wyniki pokazało EURO 2012.Tutaj mamy porażkę z Estonią, ale ona nie wyklucza, że w eliminacjach kadra będzie grać lepiej i zdobywać punkty.Chociaż ten wynik napewno nie wróży za dobrze.

 

Cierpliwości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że nasi piłkarze w końcu wzięli sprawy w swoje ręce (a raczej nogi) i postanowili sami rozwalić cały ten pzpn-owski beton. Repreznatacja przegrała, kluby w pucharach też już prawie wszystko przegrały i jeśli takie wyniki się utrzymają, to Grzesiu Lato z koleżkami będzie musiał się zwinąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...