Skocz do zawartości

Piłka nożna: Reprezentacja Polski


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sedzia chcial koniecznie byc zapamietany i to mu sie udalo.Nie wiem skad go wzieli.Moze spadl z drzewa w tej Tanzanii i go wzieli.Na pewno nie nalezy on do najlepszych sedziow na swoim kontynencie, bo ci sa teraz na PNA :mrgreen: To co dzisiaj robil to sie w pale nie miesci :D .Tak to nawet w Polsce nie drukuja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem tylko końcówkę, bo zapomniałem o meczu i powiem tylko tyle: sędziowanie było na poziomie okręgówki, albo na poziomie klasy B. Sędzia wyraźnie sędziował na korzyść Tajlandii. Najpierw czerwona kartka dla Peszki (ciekawe za co?), a później powtórka karnego. Było widać na powtórce, że Przyrowski nie wyskoczył z linii bramkowej. Widocznie sędzia nie mógł uwierzyć, że Tajowie nie strzelili gola. Mam nadzieję, że takich sędziów będzie się eliminowało z futbolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Mecz z Polską będzie sprawdzianem generalnym dla mistrzów Europy - Hiszpanów przed wyjazdem na mistrzostwa świata do RPA.

 

Hiszpańska federacja poinformowała, że spotkanie odbędzie się 8 czerwca. Gospodarzem będą nasi rywale. Dwa dni później ekipa Vicente del Bosque uda się w drogę do RPA. Pierwszy mecz finałów mistrzostw świata Hiszpanie rozegrają 16 czerwca ze Szwajcarią.

 

- Spotkanie odbędzie się 8 czerwca w Madrycie - powiedział prezes PZPN Grzegorz Lato.

90minut.pl

 

No no, PZPN zasluzyl tym razem na pochwale :D Przeciwnik pierwsza klasa :brawo: Choc z drugiej strony bedziemy drzeli o wynik, zeby nie bylo kompromitacji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie co sklonilo PZPN do znalezienia jaiegos dobrego sparingpartnera dla naszej reprezentacji,a moze to Hiszpanie chcieli grac z nasza reprezentacja przed samymi Mistrzostwami zeby pokonac nas jak najwieksza iloscia bramek i poprawi morale druzyny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bułgaria,Serbia i Hiszpania mam nadzieje ze po tych maczach nie bede sie wstydzil tego ze polakiem jestem.A ciekawi mnie co to sie stalo ze nasza reprezentacja bedzie grala tyle meczy towarzyskich? Czyżby Smuda zaczął już kompletowanie reprezentacji na EURO 2012?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to chyba naturalne, że tak dużo meczów grać chcemy. W końcu przez 2,5 roku tylko te towarzyskie potyczki nas czekają. No i powinno PZPNowi zależeć na jak najczęstszych potyczkach z takimi rywalami, co nie zmienia faktu, że jak na nasz związek piłkarski to bardzo nowatorskie pomysły. Zawsze graliśmy z jakimiś drużynami pokroju Litwy czy Walii. Z tych lepszych to często z Danią czy USA i Serbią. Ale i tak nie są to jakieś tuzy przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Włochami tez chca grac? :shock: Co oni tak się rozegrali? I co dziwne to nie wybieraja sobie slabych przeciwnikow.

W sumie to się nie dziwię. Co mają niby teraz do stracenia, jak i tak przez wiele miesięcy nie zagrają w jakiejś większej, liczącej się imprezie aż do 2012 roku :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
(...)13 sierpnia Polacy zmierzą się z aktualnymi mistrzami świata Włochami. Jeszcze nie wiadomo, na którym stadionie odbędzie się to spotkanie.

 

Jesienią reprezentacja rozegra kolejny ciekawie zapowiadający się mecz towarzyski - z Francją lub Holandią. Spotkanie odbędzie się na otwarcie nowego stadionu Lecha Poznań(...)

90minut.pl

 

Jestem w ciezkim szoku, jakie sparingi w tym roku zagra nasza repra :D Nie pamietam kiedy ostatni raz gralismy sparing z jakas czolowa druzyna swiata.A w tym roku zagramy z az trzema.Nic, tylko sie cieszyc :)

Ostatnio z Wlochami gralismy 7 lat temu na Legii i - o dziwo - wygralismy 3:1.Z tego co pamietam to wtedy Cassano w swoim debiucie strzelil nam bramke.Chcialoby sie zeby nasi kopacze powtorzyli ten wynik :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio z Wlochami gralismy 7 lat temu na Legii i - o dziwo - wygralismy 3:1.Z tego co pamietam to wtedy Cassano w swoim debiucie strzelil nam bramke.Chcialoby sie zeby nasi kopacze powtorzyli ten wynik :P

To był chyba jeden z najlepszych meczy Janasa z kadrą mimo, że był to był towarzyski.

 

Ale czego wy się spodziewaliście, że będziemy grać ciągle z rywalami klasy Estonii i Singapuru ? To było logiczne i oczywiste, zresztą Smuda nie raz to mówił. Aczkolwiek nie należy także zapomnieć o meczach ze słabszymi bo także one będą ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ lukas_k zgadzam sie z Toba w 100 procentach,lepiej przegrać ze zdecydowanie lepszym przeciwnikiem niz wygrac z jakimś słabeuszem.Co nie znaczy że nasi maja sie skompromitować grajac z mocnym przeciwnikiem,myśle że ktoś po prostu przedobrzył ze sparingpartnerami dla naszej reprezentacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1267532490koszulki.jpg

 

Oto w czym nasza reprezentacja zagra w srode z Bulgarami :shock: I tak sie zastanawiam co ten kolor koszulek ma wspolnego z naszymi barwami narodowymi? Jakos nie moge zrozumiec dlaczego Nike przygotowal akurat stroje w takim kolorze :? Kiedys zagralismy w strojach nie majacych nic wspolnego z naszymi barwami.Bylo to kilka lat temu z Dania, ale to z koniecznosci.Teraz nic nie stalo na przeszkodzie, aby wystapic tradycyjnych strojach i wyglada na to, ze nasi pilkarze zagraja w nich nie tylko ten jeden mecz :|

 

PS. Okazuje sie, ze nasi kopacze beda grali w nich przez 2 lata na wyjazdach :roll: Koniec z okrzykiem "Polska bialo-czerwoni"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...