Skocz do zawartości

Piłka nożna: Reprezentacja Polski


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

powiem krotko ten mecz to totalna kompromitacja choc pierwsza połowa nawet nam sie układała

Więc się zdecyduj :> Bo pierwsza część zdania oznajmia , że mamy do czynienia z "totalną kompromitacją" - a więc np wynik 0:5, albo wyżej.... a sam zaznaczyłeś w drugiej części zdania, że jednak było coś pozytywnego ... więc na przyszłość buduj bardziej logiczne zdania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że krytyka naszej reprezentacji na forum jest coraz ostrzejsza, ale nasi piłkarze są tylko ludźmi i nie można od nich wymagać żeby wygrywali każdy mecz. Zgrupowanie reprezentacji opuścił Kamil Grosicki, który został dołączony do kadry U-21 która rozegra mecz z Holandią oraz Sławomir Peszko którego żona spodziewa się dziecka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia tylko jedno. Majewski obiecywał ofensywny futbol. Jeśli to, co nasi grali w Pradze jest tą ofensywą, to ja dziękuje bardzo.

 

Samo to, że przegraliśmy to mnie oczywiście nie dziwi, bo niczego innego się nie spodziewałem po tak wymyślonej linii defensywy. Polczak grał istną tragedię. Ale czego Stefan spodziewał się po przeciętnym piłkarzu ,przeciętnego klubu przeciętnej ligi? Po co na zgrupowaniu jest Jarosław Bieniuk?? Znajomości, układziki.....

 

 

Teraz plusy. Plus to na pewno danie szansy Grosickiemu i Iwańskiemu. To czy je wykorzystali to już inna sprawa. Obraniak zagrał wg mnie lepiej niż w meczach u Leo (W tych o punkty-nie z Grecją). No i największy plus. Przegraliśmy, tak to wielki plus. Mam nadzieję, że ze Słowacją też przegramy i kadrę przejmie ktoś kompetentny.

 

P.S. Panie Lato, jak masz pan honor i jaja to ustąp. Po co niszczyć legendę wielkiego piłkarza? Na co to panu jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Panie Lato, jak masz pan honor i jaja to ustąp. Po co niszczyć legendę wielkiego piłkarza? Na co to panu jest?

Lato nie ustapi, zapowiedzial juz to kilka miesiecy temu.Zarabia 50 tys. miesiecznie, wiec po co mialby z tego rezynowac.Dla niego wazniejszy jest hajs, a nie to co o nim bedzie ktos sobie myslal.Jakby sie tym przejmowal to by juz dawno zrezygnowal.Ale juz doradca prezesa K.Gren podal sie do dymisji, czyli jednego lesnego dziadka mniej...

 

Kroku naszym reprezentantom dotrzymuje mlodziez U-19, wczoraj przegrali z Azerbejdzanem 1:2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nasi kopacze przegrali,no ale czego mozna bylo sie spodziewac po tej bandzie alkoholikow?

 

Teraz banda alkoholików, ale jak grają dobrze i wszystko im wychodzi to pieją z zachwytu :evil: To też ludzie, mają prawo wypić itd. To nie jest wina piłkarzy, tylko tych betonów z PZPN i "pasiastego trenera", który tyle osiągnął w polskiej lidze, że trzeba mu order chyba przyznać... Trzeba pomyśleć logicznie choć przez chwile i zastanowić się, co ja bym zrobił na miejscu piłkarzy. Gdy był Leo i wszystko szło to wszyscy hurrrrrrrrra, jacy oni wspaniali o matko, nie idzie drużynie to od razu wieszają psy na "kopaczach". Wina leży tylko po jednej stronie, niech każdy sobie odpowie po której.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat zgadzam się ze zdaniem Kosy, jak były zwycięstwa to ludzie szaleli z zachwytu nad reprezentacją nie mówiąc już o mediach, a teraz to tylko obrażają piłkarzy i trenerów, a królują oczywiście media które [beep]o wiedzą, ale muszą zrobić dużo szumu. Myślę, że w środę Polacy postarają się i wygrają 1:0, bo Słowacy muszą wygrać, aby awansować z 1 miejsca, wiec pewnie będą atakować i może nadarzy się jakaś kontra i jakimś cudem wygramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat zgadzam się ze zdaniem Kosy, jak były zwycięstwa to ludzie szaleli z zachwytu nad reprezentacją nie mówiąc już o mediach, a teraz to tylko obrażają piłkarzy i trenerów...

 

dobrze, że to nie o mnie, bo ja to akurat "jeździłem" po naszej śmiesznej reprezentacji odkąd zwolnili Janasa. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosa ja nie mowie ze wogole nie moga wypic,moga bo to tez ludzie,ale co za duzo to niezdrowo.A czyja to wina jak nie pilkarzy? Kibica,przeciez to oni biegaja po murawie a nie ktos inny,jak nie maja zamiary grysc trawy to niech wogole nie wychodza na boisko.A z reszta oni zawsze grali jak banda nieudacznikow i tak zawsze myslalem.Dobrze zreszta ze w eliminacjach sie osmieszyli a nie jak ostatnio to bywalo na jakiejs duzej imprezie.A co do betonu PZPN to ja jestem za tym zeby rozwalic to wszystko ZA WSZELKA CENE.Moze wyszloby to na dobre polskiej pilce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosa ja nie mowie ze wogole nie moga wypic,moga bo to tez ludzie,ale co za duzo to niezdrowo..

Istna bzdura. Alkohol czy papierosy nie przeszkadzają w grze. Nie mają żadnego wpływu na formę. Wytrenowany organizm paląc i pijąc nie ma problemu z formą fizyczną i wydolnością. To ma jedynie wpływ na długość kariery ale nie na jej jakość. Człowiek nie palący i nie pijący może po prostu pograć 3-4 lata dłużej.

 

Proste przykłady Legia Warszawa czy ta z PZPN czy później LM. Kowal czy Leszek Pisz oni na ten temat mogliby dużo powiedzieć a piłkarzami byli dobrymi. Olimpiada w Barcelonie z Wójtem, jedna wielka zabawa a było srebro.

George Best który z baru przychodził na boisku a jakim piłkarzem był każdy wie.

Nie wiem dlaczego ludzie porównują siebie do sportowców i myślą, że jeśli oni mają zadyszki to sportowcy też muszą niby mieć.

A jest jedna zasadnicza różnica, sportowcy trenują, i właśnie ten efekt sprawia, że organizm ma tą samą wydolność co nie palącego przy czym ona się skraca w czasie i nie będzie trwać 25 lat a 20.

 

A co do kadry, to należałem do nielicznej grupy przeciwników Beenhakkera. Było kiedyś takie przysłowie ale ja lekko je przerobie: Beenhakker zastał polską kadrę murowaną a zostawił drewnianą. Tak to niesyty wygląda. Już eliminacje do Euro były złe w naszym wykonaniu ale podnieta ludzi była tak dużo, że te słowa krytyki były uznawane za bluźnierstwo.

Za ten stan kadry odpowiada holender nikt inny bo potencjały piłkarskiego nie mamy słabszego od Słowacji, Słowenii czy Irlandii Północnej z którymi przegrywaliśmy. To są najgorsze eliminacje od przeszło 14 lat. Ostani raz miejsce słabsze niż 4 zajęliśmy w eliminacjach Euro 96 gdzie w 10 meczach zgromadziliśmy 13 punktów.

Najśmieszniejsze jest to, że to Lato jest winowajcą, że kadra przegrywa. Tak to lata motywował kadrę po awansie do Euro, to Lato jest winny temu, że kadra po dobrym meczu z Czechami poległa ze Słowacją, to Lato jest winny porażka z Irlandią PŁN i porażce i remisowi ze Słowenia. To jakiś absurd. Wójcik, Enegel, Janas mieli podobne problemy i co ? Ich kadry grały o wiele lepiej bo Janas i Engel awansowi na mundiale a Wójcik I Janas przegrali nieznacznie El. Euro, Janas przegrał je o 3 punkty gdzie w ostatniej kolejce Szwedzi odpuścili mecz Łotyszom a kadrę objął po 2 meczach Bońka a Wójcik zgromadził tyle samo punktów co Anglicy i przegrał różnica bramek.

To, że PZPN trzeba zreformować nie jest żadnym argumentem, że reprezentacja skompromitowała się pod wodzą holenderskiego szkoleniowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reprezentacja zagra ze Słowacją na prawie pustym stadionie, bilety sprzedają się słabo, mecz obejrzy ok. 10 tys. kibiców w tym 4 tys. Słowaków, ale Ja wcale się nie dziwię postępowaniu kibiców, po tak żenujących występach to kto by chciał oglądać taką reprezentację i do tego mądrale z PZPN nawet nie obniżyli cen biletów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Słowacja wygra :D

Nie dlatego, że bym źle życzył Polakom czy coś, tylko po prostu jak nie wygra to może nie awansować do MŚ a fajnie by było jakby awansowali. Dużo bardziej wolę ich niż Słowenię.

Jakby nie było są to dwie reprezentacje z akcentem polskim. A oglądając mundial z Jano w składzie będzie przynajmniej ciekawiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis gra nasz mlodziezowa reprezentacja.Obserwujac gre mozna bylo miec nadzieje, ze sprawia nam mila niespodzianke i pokonaja Holendrow, bo grali bardzo dobrze.Przewazali przez wiekszosc czasu I polowy, no i szkoda, ze Malecki nie strzelil karnego.Niestety do przerwy jest 0:2.Bardzo niesprawiedliwy wynik :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...