Skocz do zawartości

Piłka nożna: Reprezentacja Polski


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

walisz konkretami Twoja wypowiedż jest nadzwyczaj błystkotliwa I wyglada że nalezysz do ludzi którzy wypowiadają się o repie a i tak nie mają nic do powiedzenia..Możę skup jak naprawić tą padakę a Twoja wypowiedż bedzie bardziej ciekawsza niż twoj nichilizm .

A jak mam nie walic konkretami? To moi powiedz co da zmiana trenera,jak dla mnie nic bo nie da sie wygrywac zawodnikami ktorzy nie potrafie grac.Moze Leo nie jest bardzo dobrym szkoleniowcem ktory odnosil sukcesy jako selekcjoner holandii ale juz wole jego niz Majewskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy słyszeliście o tej stronie? http://www.koniecpzpn.pl/ Popieracie inicjatywę? Myślicie ,że uda im się "beton" skruszyć? Co sądzicie o akcji "Puste Stadiony"? Dodam tylko ,że ostatnio głośno o nich w mediach. Nawet "Przegląd Sportowy" jest gotów poprzeć inicjatywę. Może to z pogranicza fantasy, ale kto jak nie kibice naprawią polską piłkę nożną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam przypadku gdzie zwykli obywatele (czyt. kibice) mieli aż tak duży wpływ na związek aby odwołać albo powołać kogoś na prezesa związku.

Prezesa PZPN chronią dwie bardzo potężne organizacje - FIFA i UEFA.

Przypomijci sobie ostatnie spory na lini rząd - PZPN. Wystarczyły pomruki z UEFA i każdy rząd się wycofywał.

A co do tej akcji. No cóż przed koncertem Madonny też był taki ludek co protestował. Dziś niewielu o tym pamięta.

Koleja osoba z cylku: 5 minut sławy. A za pare dni to może zostać co najwyżej jako napis na podkoszulce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ja też nie popieram tej inicjatywy, myślę jednak, że kibice jednak przyjdą na mecze reprezentacji

A po co? Żeby doznać kolejnej czary goryczy?

Gdzie nie wejdę w net, :roll: to "śmieszni" piszą o kalkulacjach i spekulują. Arytmetyka piłkarskiego cudu :roll:

Dzisiejsza polska piłka to dno totalne, naprawdę żal mi patrzeć na te pi-er-doły. Piłka w tym kraju dawno umarła. Talenty? Wstyd oglądać, pchają się do piłki światowej z żelem we włosach. I myślą, że są profesorami "kopanej" :>

Myślę, że dzisiejsza porażka wyjdzie nam tylko na "zdrowie" I tyle w tym temacie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie popieram tej inicjatywy, myślę jednak, że kibice jednak przyjdą na mecze reprezentacji, a PZPN nie obniżył nawet ceny biletów.

 

czyli jesteś za emerytami, analfabetami i komuchami z PZPN i ich smieszną reprezentacją. Tak ta drużyna nie ma prawa mienić się reprezentacja Polski. To jest tylko druzyna PZPN'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że kibice nie mają za bardzo możliwości wyrażania swojego niezadowolenia.

Bojkot meczu czy bojkot sponsorów to jednyne - chyba - sposoby protestu.

Mecz organizuje i opłaca PZPN. Jak ludzie nie kupią biletów PZPN nie zarobi kasiury a i sponsorzy będa niezadowoleni.

 

Można oczywiście włamać się na strone PZPN-u czy zasypać ich listami czy meilami.

Ale bojkot mimo krzywdy dla piłkarzy jest najlepszy i najskuteczniejszy.

 

jesteśmy olewani przez leśne dziadki i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie popieram bojkotu akurat w takiej formie mysle ze to nic nie da.Jeśli jakiś argument ekonomiczny może tu zadziałać, to tylko bojkot meczów ligowych. Puste trybuny zaniepokoiłyby telewizje posiadające prawa do pokazywania meczów Ekstraklasy, a to już jest siła, z którą PZPN musi się liczyć.A tak na marginesie zastawiam sie czy gdyby trenerem dalej byl Beenhakker ktos pomyslal by wtedy o bojkocie reprezentacje chyba raczej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kolega Łukasz to potrafi tylko obrażać innych użytkowników, mam jedną radę dla Niego, niech najpierw zajrzy do słownika lub encyklopedii i sprawdzi znaczenia słowa analfabeci i komunizm, to wtedy może dowie się co one oznaczają. Bojkot PZPN - u przez kibiców nic nie da tu potrzebne są działania rządu to on powinien zając się związkiem i rozwalić cała tą bandę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andi12 co ty piszesz. Działania rządu? Już były , UEFA nastraszyła odebraniem EURO2012 i rząd musiał podkulić ogon.

Musisz być bardzo naiwny jak wierzysz że politycy będą sie tym teraz zajmować. Do zakończenia ME nikt nawet palcem nie ruszy.

Prawda jest taka że jak kibice się nie skrzykną to puba blada. Wszystko zostanie po staremu.

Ja bym jeszcze zaproponował bojkot transmisji telewizyjnej. Niech i sponsorzy dostaną może oni finansowo wpłyną na tych dziadów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kolega Łukasz to potrafi tylko obrażać innych użytkowników, mam jedną radę dla Niego, niech najpierw zajrzy do słownika lub encyklopedii i sprawdzi znaczenia słowa analfabeci i komunizm, to wtedy może dowie się co one oznaczają. Bojkot PZPN - u przez kibiców nic nie da tu potrzebne są działania rządu to on powinien zając się związkiem i rozwalić cała tą bandę.

 

Znam te sowa i specjalnie ich użyłem, a jesli nie wiesz dlaczego to widać że nawet nie jesteś w temacie. Analfabeci dlatego, że kliku czołowych działaczy jest tylko po podstawówce... komuniści, bo jeszcze 20 lat temu machali czerwonymi legitymacjami. Ale skąd możesz o tym wiedzieć, jak się tym nie interesujesz.

 

A rząd do PZPN nic nie ma, bo to niezależna organizacja nie mająca żadnych związków z władzami państwa. Interwencja w tym momencie, kiedy nie łamią oni prawa jest nawet niezgodne z naszym prawem.

 

Na mecz w Chorzowie przyjdą tylko niedzielni kibice i ludzie popierający PZPN.

 

Jedyny sposób na zmianę PZPN to... założenie nowego związku piłkarskiego. Może być np. jako Polska Federacja Piłkarska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wynik mówi chyba sam za siebie

szkoda pierwszej połowy, bo może jakby co wpadło dla Polski

to lepiej by sie chłopakom grało

2 połowa to powtórka ostatnich meczów naszej kochanej reprezentacji

szkoda tylko, że w takim stylu i po takich zagraniach straciliśmy bramki

 

a to dla poprawienia humoru :smile:

-Lato!

-Co?

-Dwa zero!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem krótko jeżeli ktoś ma zamiar wybrać się na Środowy mecz towarzyski ze Słowacją na Śląskim w Chorzowie i stracić kupe kasy na bilet żeby obejrzeć marne przedstawienie , to ludzie chyba lepiej zostać w domu iść wcześniej spać tj . ok 20.00 i się porządnie wyspać bo w czwartek znowu trzeba iśc do pracy i ciężko pracować :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja może napiszę o czym innym czeska policja zatrzymała 13 polskich kibiców którzy chcieli się dostać na stadion nie mając biletów, w stronę policji posypały się race i petardy, o grze reprezentacji nie ma co pisać bo to hańba i kompromitacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...