Skocz do zawartości

Piłka nożna: Reprezentacja Polski


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ten mecz zaważy na naszym awansie do MŚ, a właściwie jego braku.

Brak słów.

Biorąc nasze możliwości piłkarskie z ostatnich lat - nie licząc pojedynczych "zrywów" - to mamy już pozamiatane!

Wiem, że nieładnie jest odbierać ostatnią nadzieję ale to nie moja jest wina :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nam pomagają :shock: Czesi wygrali i mają tyle punktów co my (z San Marino raczej wygrają). Do tego Słowenia, Czesi i Irlandia Płn. (chyba nie wierzysz w 9 pkt.?) na wyjeździe. Musi nam się teraz nieźle szczęścić. A mogło być tak pięknie....

Chodzi mi o to ze nie mamy duzej straty punktowej do lidera.Gdyby Slowency nie wygrali ze Slowacja to juz by bylko 5 pkt straty,a tak roznica pkt miedzy 1 a 5 druzyna bedzie wynosila 2 pkt(zakladam ze Czesi wygraja z San Marino).A jesli chodzi o mecze wyjazdowe to nie z takimi przeciwnikami sobie radzilismy,jakos rade nasi pilkarze sobie dawali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż błędy się zdarzają, szkoda że w tak ważnym meczu. Pozostało 6 meczów więc trzeba zdobyć co najmniej 15 jak nie więcej punktów by myśleć realnie o awansie, a koniecznym jest wygranie z Czechami na wyjeździe. Sytuacja nie jest dobra ale nie jest też bardzo zła :smile: Ciekawe co zrobi PZPN w sprawie Leo ... ciekawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesli chodzi o mecze wyjazdowe to nie z takimi przeciwnikami sobie radzilismy,jakos rade nasi pilkarze sobie dawali

A z jakimi sobie radziliśmy na wyjeździe? Podaj konkrety. Kiedy pokonaliśmy zespół pokroju Czech na wyjeździe? Chyba za Kazimierza Górskiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jazda... Panowie, spokojnie ;) Do Euro 2008 mieliśmy bardzo podobne eliminacje. Z pamięci:

Euro 2008:

POL-FIN 1-3

POL-SER 1-1

POL-POR 2-1

BEL-POL 0-1

Bilans: 2-1-1 (kolejno: zwycięstwa, remisy, porażki)

 

MŚ 2010:

POL-SLO 1-1

SMR-POL 0-2

POL-CZE 2-1

SVK-POL 2-1

Bilans: 2-1-1 (kolejno: zwycięstwa, remisy, porażki)

 

To ten sam Leo. Może teraz zima będzie sroga - istna lodówka. A jak wiadomo, w lodówce wszystko trzyma świeżość 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odczekałem dwa dni żeby po tym pseudo meczu nie napisać za dużo przekleństw; nie wyobrażałem sobie, że można tak zagrać; nadal brakuje mi cywilizowanych słów by określić tą kopaninę; może pili dwa dni po meczu z Czechami? nie wiem; jak dla mnie to był najgorszy mecz za czasów Leo, gdyby wygrali to nie byłoby zasłużone zwycięstwo, Słowacy też nic nie pokazali; potrzebna obustronna dyskwalifikacja :evil: a te zmiany Leo to jakiś rzut kostką - trafił chybił; nasza grupa jest najsłabsza w całej stawce - Czesi to melodia przeszłości, San Marino to San Marino, Irlandia Płn to inna drużyna niz w poprzednich el. gdzie wygrywała z Hiszpanami, Słowenia to nijaki zespół z którym straciliśmy punkty przez głupotę Leo i niewystawienie żadnego napastnika, Słowacy to poziom Słowenii; w tym towarzystwie można śmiało wygrać grupę, trzeba tylko odważniej postawić na zawodników krajowych a nie powoływać ławkę rezerwowych z zachodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cóż, chyba najodpowiedniejszy temat tu :)

Lato nowym prezesem PZPN. Jakie macie odczucia? Moim zdaniem chyba najlepszy kandydat. Na początku myślałem o tym, że to Boniek byłby najlepszy. Jednak po namyśle stwierdziłem, że szkoda by było, gdyby Zibi przestał być ekspertem w telewizji (Euro 2008 w Polsacie, Liga Mistrzów w nSport). Zna wszystkich piłkarzy grających obecnie, obeznany jest w teraźniejszej piłce i chyba dlatego... nie powinien zostać prezesem :) Kręcina? Nie podoba mi się przez tą aferę, ma zarzuty prokuratorskie, przez kilka dni nosił jednoliterowe nazwisko. Lato może nie jest lekiem na całe zło, ale oby gorszy od Listkiewicza nie był :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem za Zbigniewem Bońkiem, ale z Grzegorza Laty też jestem zadowolony. Wolałem żeby ktoś z tej dwójki został prezesem niż Zdzisław Kręcina, który ma zarzuty prokuratorskie. Wogóle jakoś mi nie pasował na stanowisko prezesa PZPN. Oby Lato sprawdził się w roli szefa Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to krok wstecz. Lato nie ma przebicia takiego jak Listkiewicz czy Boniek a także kontaktów miedzynarodowych jak ma także Kręcina.

Jedyny plus to skończy sie traktowanie Beenhakkera jako świetej krowy. Minus na początku to Piechniczek i wydział szkolenia. Zobaczymy co się wydarzy jak narazie kiepsko to widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, nie popierałem żadnego ze startujących kandydatów bo według mnie powinien startować ktoś nowy, kto nie ma związku z zarządem PZPN. Ale skoro wygrał już Lato to dla mnie był to najlepszy kandydat z tej czwórki(później trójki) osób. Za duży plus uważam zatrudnienie Antoniego Piechniczka d/s wydziału szkolenia. Ma on dobrać sobie grupę młodych zdolnych trenerów i pociągnąć szkolenie do przodu. Wypada życzyć aby się udało i aby związek zaczął w końcu dbać o dobro polskiej piłki a nie temu dobru szkodzić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć, że piłka nożna nie jest moim zainteresowaniem numer jeden (choć zawsze dopinguję naszą pierwszą 11-stkę), jednak tyle się wczoraj o tym PZPN-ie, "leśnych dziadkach" czy innym "betonie" mówiło w mediach, więc i do mnie to wszystko dotarło :)

Widziałam wczorajszą "Kropkę nad i" i chyba jednak nienajlepszy to kandydat, skoro tak łatwo daje się podpuścić i palnąć gafę o organizowaniu Euro 2012 z Niemcami, a całą sytuację ratuje człowiek, który podczas tych wyborów uzyskał najmniejszą liczbę głosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Irlandia - Polska 2:3

(???,??? - M. Lewandowski, Roger, R. Lewandowski)

Cóż dobry mecz w wykonaniu Polaków do końcówki. Była straszna dekoncentracja w końcówce i mało brakował, a skończyło by się remisem, albo nawet porażką. Obyśmy wyeliminowali błędy, jakie popełniliśmy w czasie tego meczu i zagrali świetne mecze na wiosnę, w EL. MŚ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to już kolejny mecz gdzie nie umiemy utrzymać do końca koncentracji (ostatnie mecze z Czechami, ubiegłoroczny(!) z Portugalią no i ten nieszczęsny mecz ze Słowacją). Do 87 min. było pewne 2:0 i powinniśmy to dowieść do końca :smile:

Z drugiej strony wreszcie bramka ze stałego fragmentu :jupi:

 

Ogólnie meczyk całkiem ładny, w dobrym tempie - zobaczymy co będzie w marcu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od przyszłego roku do czasu MŚ w Brazylii w 2014 Polacy będą biegać w koszulkach z logo Nike :) W trykotach tej firmy grają już reprezentacje Australii, Brazylii, Chorwacji, Estonii, Holandii, Korei Południowej, Meksyku, Portugalii, Serbii, Słowenii, USA oraz Turcji. Więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Reprezentacja Polski będzie miała na koszulkach logo nowego sponsora. "Od lutowych meczów reprezentację będzie dalej wspierać Grupa TP, ale na koszulkach, kurtkach i boiskach pojawi się logo Orange." - pisze na swoim blogu rzecznik prasowy grupy TP Wojciech Jabczyński.

 

 

REKLAMA Czytaj dalej

 

 

 

"Ruch był do przewidzenia, dlatego podpisana w ubiegłym roku umowa sponsorska dawała możliwość zmiany. Orange kojarzy się z piłką nożna od dawna, dlatego dla kibiców, którzy oglądają np. kanał Orange Sport nie powinno to być duże zaskoczenie. Podobnie postąpiła kilka lat temu Kompania Piwowarska zmieniając logo sponsora z Lecha na Tyskie." - pisze Jabczyński.

 

To nie jedyne zmiany jakie czekają reprezentacją. Ta najważniejszą to oczywiście nowe stroje. Pod koniec ubiegłego roku przetarg na sponsora technicznego reprezentacji Polski wygrała firma Nike. Niestety Polacy ostateczną wersję strojów otrzymają dopiero w marcu.

 

Ostatnio pojawiły się nawet plotki, że w lutowych meczach kadra Leo Beenhakkera nie zagra w strojach Nike ponieważ umowa z nowym sponsorem nie została ostatecznie podpisana - Biało-Czerwoni już w lutym zagrają w naszym sprzęcie - dementuje te informacje na łamach "Przeglądu Sportowego" Krzysztof Odliawiński z polskiego oddziału Nike.

 

Wcześniej Biało-Czerwonych ubierała Puma.

 

Oranż inwestuję w piłkę jak może :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...