Skocz do zawartości

Polskie Radio


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Subiektywne to na pewno . Natomiast zanim postawicie pomnik Zimochowi wspomnę o niebywałej manipulacji jakiej dopuścił ten człowiek względem Justyny Kowalczyk i Aleksandra Wieretelnego : http://www.press.pl/tresc/34638,spor-o-wywiad-zimocha-z-trenerem-justyny-kowalczyk-bez-rozstrzygniecia

Na ten temat w AS-ie wywiadu wypowiedział się Paweł Wilkowicz- od ok. 10:30 minuty : 

Obrażalski Tomasz- wielkiego dziennikarza się pyta o cokolwiek zamiast stawiać na piedestał. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak  w dodatku Lichocka właśnie teraz zlustrowała jego ojca :D #domwariatów 

Lichocka nie wiedziała zapewne kim był ojciem Zimocha. On sam ostatnio o tym mówił, więc nie musiała niczego lustrować.. 

 

Już ktoś tu pisał, ale powtórzę jeszcze raz. Czy gdyby Borek zaczął [beep] na Solorza, to ten nie wyciągnąłby z tego konsekwencji? Dla mnie takie zachowanie jest niedopuszczalnie.

To byłem ja. Oczywiście - ja nie wierzę,że Zimoch nie wie czym może się skończyć tego typu zachowanie, przecież doskonale musi sobie zdawać sytuacji z specyfiki pracy w spółce Skarbu Państwa. Moim zdaniem chce być "kolejnym męczennikiem" dobrej zmiany, więc celowo prowokuje. Uważa,że bez problemu znajdzie inną pracę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to trochę zastanawia. Wczoraj rzecznik prasowy Polskiego Radia mówił, że na razie nie ma mowy o żadnych konsekwencjach za ten wywiad. A dzisiaj zarząd zawiesił Zimocha. Czyżby to "na razie" miało tylko jednego dnia dotyczyć?

Rzecznik Radia poinformował,że żadne konsekwencje nie zostały wyciągnięte na moment udzielania tej wypowiedzi. Zgodnie z stanem faktycznym. Nie mógł powiedzieć,że żadne konsekwencje nie zostaną wyciągnięte. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...