Skocz do zawartości

Polskie Radio


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj w radiowej ''Jedynce'' przed 15 usłyszałem znaną z RMF FM Meghan Trainor, i to w audycji Marii Szabłowskiej!. Dla mnie powinni zrezygnować z muzyki a'la RMF FM, chociaż w ''Czterech Porach Roku'' zmienili playlistę - obecnie tam lecą piosenki rodem z Radia Złote Przeboje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poinformował na Twitterze wiceprezes Polskiego Radia Marcin Palade pojawią się zmiany w radiowej ''Jedynce''. ''Kronika Sportowa'' będzie o godzinie 21:30, a dodatkowo w niedzielę od 19:00 do 21:00 będzie audycja ''Przy muzyce o sporcie''.

 

Ciekaw jestem natomiast co dalej będzie z audycjami ''Słowoteka'' i ''Poradnik Językowy''?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak poinformował na Twitterze wiceprezes Polskiego Radia Marcin Palade pojawią się zmiany w radiowej ''Jedynce''. ''Kronika Sportowa'' będzie o godzinie 21:30, a dodatkowo w niedzielę od 19:00 do 21:00 będzie audycja ''Przy muzyce o sporcie''

 

O, proszę. Kolejne cofnięcie rewolucji Dąbrowy. Ciekawe od kiedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem wciskanie jakiegoś konserwatysty, zwolennika tej opcji. Ale przecież nie trzeba było od razu zaczynać od ekstremy, od człowieka nieobliczalnego, chorego z nienawiści.

Widziałem go nieraz w "Hali odlotów" TVP Kultura i nie odniosłem takiego wrażenia. Czy Piotr Gociek przestał w związku z tym jak widać pracować w Republice, a więc już nie będzie duetu Ziemkiewicz- Gociek w "chłodnym okiem"- genialni po prostu i chyba Goćka nie ujrzymy już w "Do Rzeczy".

 

Akurat zmiana "Kroniki sportowej" na 21:30 to w mojej ocenie akurat średni pomysł. W godzinach 20.00-22.30 odbywa się np.  piłkarska LM, grają polskie zespoły w grach zespołowych i 22:0 wydaje mi się godziną optymalniejszą do omówienia wydarzeń w sporcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale często wisłok podawałeś wpisy Lisa na Twitterze, jako dyskwalifikujące go do prowadzenia programu. Widziałem kilka razy twitty Pereiry i nie były one krzewiące pokój, zgodę, tolerancję. Teraz w każdym wpisie z kolei przytacza wypowiedzi opozycji i z nich szydzi. Chyba nadal myśli ze mamy poprzednią władzę. Wyjątkowo szkodliwa i prymitywna postać. Na pewno człowiek nieprzygotowany do pracy w PR. Przede wszystkim intelektualnie. Był rzecznikiem Solidarnych 2010, więc można wiedzieć z góry, co będzie próbował forować w PR.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale często wisłok podawałeś wpisy Lisa na Twitterze, jako dyskwalifikujące go do prowadzenia programu. Widziałem kilka razy twitty Pereiry i nie były one krzewiące pokój, zgodę, tolerancję. Teraz w każdym wpisie z kolei przytacza wypowiedzi opozycji i z nich szydzi. Chyba nadal myśli ze mamy poprzednią władzę. Wyjątkowo szkodliwa i prymitywna postać. Na pewno człowiek nieprzygotowany do pracy w PR. Przede wszystkim intelektualnie. Był rzecznikiem Solidarnych 2010, więc można wiedzieć z góry, co będzie próbował forować w PR.

Nie mam tweetera. Pisałem o swoim wrażeniu z tej konkretnej audycji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name="wislok" post="1096894" time

 

Akurat zmiana "Kroniki sportowej" na 21:30 to w mojej ocenie akurat średni pomysł. W godzinach 20.00-22.30 odbywa się np. piłkarska LM, grają polskie zespoły w grach zespołowych i 22:0 wydaje mi się godziną optymalniejszą do omówienia wydarzeń w sporcie.

 

Pamiętaj, że będzie jeszcze jeden serwis sportowy o 23:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak myślę,że kibic sportu nie będzie słuchał Kroniki sportowej o 21.30, bo w tym czasie będzie oglądał mecz LM w piłce nożnej, siatkówkę lub coś innego. To program, który osobiście bardzo cenię, jest dużo lepszy niż w TVP. Dlatego z chęcią bym go wysłuchał o tej porze co dotychczas.  Zresztą uważam,że PR jest dużo bardziej misyjne od TVP i szczerze zdziwiły mnie tak duże zmiany programowe w PR1. 

Dziś w "Sygnałach Dniach" zadebiutował Piotr Gociek. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz Ewy Rogali z Programu I Polskiego Radia wśród serwisantów został zwolniony także Andrzej Klewiado.

Od najbliższego poniedziałku ''Sygnały dnia'' będzie prowadził Michał Rachoń, szef redakcji publicystyki TVP Info.

 

Także zrezygnowano z audycji ''Głos za głos'' w ramach ''Czterech Pór Roku''. Dla mnie to bardzo dobra wiadomość, bo to była kopia ''Za, a nawet przeciw''. Także w ''Czterech Porach Roku'' będzie więcej muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w audycji ''Cztery Pory Roku'' psycholog rodzinny Andrzej Komorowski zapowiedział, że związku z oskarżeniami Lecha Wałęsę o agenturę SB nie będzie się pojawiał na antenie Polskiego Radia.

 

Wypowiedź można usłyszeć tutaj (od 23 minuty):

http://www.polskieradio.pl/7/163/Artykul/1586091,Cztery-Pory-Roku-23022016-cz-3-1114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...