Skocz do zawartości

Serwis CDA


Jacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, lakiman napisał:

Poruszając się w zakładce Premium,  oglądasz treści legalne.

Jeśli zakładka Non-Premium jest nielegalna to już nie mój problem. Bardziej powinni martwić się właściciele serwisu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie udało mi się znaleźć tytuły filmów , które zdarzyło mi się  przegapić na TVP Kultura, a miały dobre recenzje. Biblioteka w aplikacji zawiera też wartościowe propozycję fimowo- serialowe.

Piszę oczywiście o Premium.

Oczywista sprawa , że lepiej gdyby szukać tego w bibliotece HBO , czy C+.

W sytuacji gdy,  niezależni dystrybutorzy , niszowe produkcje są tam pomijane a C+,  czy tym bardziej HBO stawiają na produkcje własne/ seriale właśnie  CDA Premium jest dobrym uzupełnieniem oferty filmowej.

Potępiam " ciemną" stronę serwisu.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z redakcji Satkuriera, np. Pani  @Anita Kaźmierskamogłaby o podpytać CDA w sprawie usługi telewizyjnej na Smart tv? 

Na razie faktycznie wygląda to na falstart.

 

W dniu 9.08.2021 o 15:09, Anita Kaźmierska napisał:

Otrzymałam informację z CDA, że Polsat i TV4 będą dostępne. Aktualnie trwa jeszcze uruchamianie usługi w pełnej formie, trzeba poczekać.

Wynika jednak,  że trzeba poczekać.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.08.2021 o 07:53, Toma441 napisał:

IMG-20210814-075042.jpg

 

To chyba to. Bo klasyczna wersja nazywa się, jak do tej pory CDA. Zresztą w nazwie mają  Smart TV. 😉

Na Android TV nadal brak kanałów tv,ale po nie dawnej aktualizacji są dostępne na Smartfonie.

Aktualizacja z telewizją już dostępna na Android TV,ale działa to póki co problemowo.Po włączeniu jakiegoś kanału ciągle są widoczne loga innych kanałów z opisem aktualnie nadawanej audycji na dole,znika to dopiero po kliknięciu w logo innego kanału.Po włączeniu TVP 1 pojawiły się już ograniczenia licencyjne,a TVP 3 nie działa całkiem wywalając do głównego menu.

Edytowane przez piter7790
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach testu wykupiłem pakiet Podstawowy 😉

Jakość streamingu jest bardzo dobra na Android TV.

Mam wrażenie , że nawet lepsza niż na Play Now i na pewno nie gorsza od  Canal+. 👍

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiała się kolejna aktualizacja,zmiany na plus to oddzielna zakładka  z telewizją z całkiem przyjemnym interfejsem kafelkowym.Poza tym znikł problem z chowaniem się loga kanału-menu ,działa już TVP 3 ale z ograniczeniami licencyjnymi.

Edytowane przez piter7790
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na razie anulowałem subskrypcję.

 

Co do zawartości CDA Premium

Ostatnio brak moim zdaniem ciekawych nowości.

Fajna biblioteka zawierająca interesujące starsze propozycje filmowe.

Dobra jakoś obrazu, ale zdarzają się sporadycznie filmy z 720p np.  "Labiryt Fauna".

Brak biblioteki 4K.

Tyle na temat CDA Premium.

 

Telewizja.

Testowałem pełny pakiet telewizyjny.

TVP1, 2 dużo programów na licencji, czyli brak możliwości oglądania. 

Dziwne , co jakiś  czas wyrzucało mnie ze streamu na tych kanałach do głównego menu na CDA.

Pozostałe kanały OK.

Bardzo dobra jakość. Ciekawa zawartość pakietu:  kanały jak Aurthouse HD, Sundance Dokubox HD, 2x2,Jazz HD, Adventure HD ( dlaczego tego nie ma na Play TV..?).

Brak jednak sportowych.

Zapowiadane są kanały 4K.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...