Skocz do zawartości

Serwis CDA


Jacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie "CDA original"? ;).

 

Spółka CDA S.A. przejęła od 4Fun Media S.A. autorskie prawa majątkowe do wszystkich wyprodukowanych do tej pory animowanych filmów z serii Kapitan Bomba, Laserowy gniew dzidy oraz Kaliber 200 Volt.

 

https://www.telepolis.pl/wiadomosci/telewizja-i-vod/kapitan-bomba-cda-4fun-media

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zdobywca Złotego Niedźwiedzia za najlepszy film na ubiegłorocznym festiwalu Berlinale - "Synonimy" od dziś w CDA Premium.

 

Muszę przyznać, że to rozdrobnienie praw robi się coraz bardziej irytujące. Nie jestem wielkim kinomaniakiem, który musi obejrzeć każdy festiwalowy film, ale w przypadku polskich dystrybutorów często nie wiadomo do końca gdzie pojawi się dana produkcja. Filmy Aurory są tego najlepszym przykładem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dziś do oferty trafił dwukrotnie nominowany do tegorocznych Oscarów macedoński dokument "Kraina miodu". Film rywalizował m.in z "Parasite" i ""Bożym ciałem" w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Dystrybutorem jest Against Gravity, więc dziwi mnie dlaczego film nie pojawił się premierowo w Canal+/Ale kino+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

https://kultura.onet.pl/film/wiadomosci/festiwal-millennium-docs-against-gravity-bez-wychodzenia-z-domu/p64v5xb

 

Dokumenty z festiwalu "Millennium Docs Against Gravity" wraz z komentarzami ekspertów za darmo na CDA. 3 filmy już były (w tym wczoraj "Sól Ziemi" Wima Wendersa i Juliano Ribeiro Salgado), kolejne darmowe premiery 28 kwietnia i 5 maja.

Jest też kolekcja ponad 100 tytułów z festiwalu w ramach opcji premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość GrubyBubu

Jak konto się założyło za granicą to są i nowe polskie filmy: "Psy 3", "Mayday", itd. ;)

Edytowane przez GrubyBubu
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, lukimann napisał:
Jaki serwis? Bo np na hiper "premium" HBO średnio przypada jedna premiera filmowa na tydzień. ?

Jak będziesz dalej oceniał gołe HBO, to może tak być, ale skoro porównujemy do CDA, to wypadałoby zrobić to z HBO Go, a tam masz już nawet 15-20 premier miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jako uzupełnienie Netflixa, Amazona, HBO i C+ się sprawdza.

Trochę świeżych tytułów filmowych , dokumentalnych (polecam), sporo starszych a można nadrobić zaległości.

Wziąłem to do testu i już zostawiłem.

Co ciekawego? M.in " Impostor" , " Imaginarium", " Aż do piekła".

Dzieciaki czesto sięgają tam do biblioteki filmowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam raz na czas się obejrzy, wiadomo głównie to co jest w   serwisach ,  które wymieniłem w kolejności nieprzypadkowej.

Co zrobić jak , na propozycję   wykasowania konta CDA premium reszta rodziny zaprostestowała. ;-)

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej filmów ( nie seriali, bo tu wygrywa HBO) obejrzałem ostatnio na Amazonie.

Nie jest duża biblioteka,( nie tylko szukam nowości) ale przy okazji mam gwarancję wysokiej jakości.

Co do seriali, to HBO proponuje świetne seriale, które wypada znać.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...