Skocz do zawartości

Serwis CDA


Jacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.02.2022 o 11:09, bgmnt napisał:

@Toma441 Serwis jest tak samo "nielegalny" jak YT ;). Treści w zwykłym CDA udostępniają użytkownicy i to oni za nie odpowiadają, a z kolei CDA odpowiada za ich kasowanie gdy ktoś przekaże im informację na to, że należą do niego - gdyby tego nie robili to już dawno serwis byłby "zaorany".

A wszystkie treści w dziale premium są legalne i udostępnione przez dystrybutorów. CDA ma umowy z Kinoświat, M2 Films, SPI itd itp.

 

Od siebie dodam, że CDA Premium ma w swoim pakiecie całą paczkę filmów od Filmbox Premium/Plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T-Mobile Polska przed Świętami Wielkanocnymi ogłosił dla klientów indywidualnych specjalną promocję, dzięki której otrzymają oni dostęp do serwisu CDA Premium i 35 kanałów telewizyjnych za  4,99 zł na 30 dni. Skorzystać z niej można od środy 13 kwietnia do wtorku 19 kwietnia w aplikacji „Mój T‑Mobile”.

 

https://www.telko.in/cda-premium-w-t-mobile-za-499-zl-na-30-dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2022 o 12:20, Zuzia napisał:
Ciekawe, kiedy pojawi się możliwość aktywacji w „Mój T‑Mobile”, sprawdzałam, jeszcze nie ma.

Już można aktywować dostęp w aplikacji Mój T-mobile

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2022 o 12:20, Zuzia napisał:

Widzę, że T-Mobile nie brzydzi się serwisem znanym z piractwa :)

Ciekawe, kiedy pojawi się możliwość aktywacji w „Mój T‑Mobile”, sprawdzałam, jeszcze nie ma.

Meczyki też kiedyś były znane z tego typu działalności, dla CDA to bardzo dobry interes, ściśle współpracować z właścicielami praw, którzy sami mogą z platformy usunąć nielegalne treści. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2022 o 14:02, sebczak napisał:

Już można aktywować dostęp w aplikacji Mój T-mobile

 

13 godzin temu, aro napisał:

Aktywował ktoś z Was dostęp do opcji premium w promocji T-Mobile?

 

Mnie nie udało się, bo najpierw opóźnienie po stronie T-Mobile, a potem apka mi się posypała kompletnie. Ale znajomy aktywował.

 

t-mobile.jpg

 

 

W dniu 14.04.2022 o 18:39, szczepaniu napisał:

Czy można oglądać kanały tv przez wtyczkę przez kodi? 

 

Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wczoraj był dostępny ,,Demaskator" z Liam Neeson z lektorem za friko na CDA. Dzisiaj sprawdzam i już go z serwisu wyrzucono. Na Polsat Box GO ten sam film dostępny w cenie 20 zł. Obecnie w CDA jest też dostępny serial produkcji HBO ,,Odwilż". Oczywiście też za darmochę.

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legalne treści są na CDA Premium.

Serwis a mowa o jego legalnej działalności jest zdecydowanie popularniejszy od Canal+, Viaplay itd.

 

"Nielegalne jest natomiast umieszczanie i dodawanie filmów i materiałów, co do których nie posiada się praw autorskich. Takie działanie jest niezgodne z prawem i regulaminem serwisu, a wszystkie zgłoszone do administratora serwisu filmy naruszające prawa autorskie będą natychmiast usuwane. Jeżeli więc użytkownik CDA.pl natrafi na nielegalnie dodany film, powinien on zgłosić naruszenie (pod każdym materiałem dostępnym na CDA.pl jest przycisk "zgłoś naruszenie"), choć trzeba zaznaczyć, że zgodnie z polskim i europejskim prawem samo oglądanie takich filmów nie rodzi żadnych konsekwencji dla oglądającego."

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej nikt nie zgłosił rozszczenia co do tego filmu. Działa to tak samo wszędzie na świecie, Google też usuwa linki po zgłoszeniu. YT ma content matching, ale też to działa w ograniczonym zakresie.

Pierwszy lepszy artykuł: https://torrentfreak.com/youtube-rejects-movie-piracy-claims-and-content-id-critique-220415/

"The actor and producer own the rights to the world’s largest collection of Mexican and Latin American movies, many of which are illegally shared on YouTube."

Gdyby CDA na zgłoszenia nie reagował to dawno byłby zamknięty i z pozwami. A jakoś o tym nie słychać ;).

Oficjalna współpraca Kino Świata, M2 Films, SPI, Best Filmu itp. z CDA pokazuje, że serwis jest zupełnie inaczej postrzegany niż przez Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największe hity to piraty. Właściciele serwisu jakby chcieli, to by skończyli z możliwością dodawania filmów przez użytkowników, ale im to odpowiada, bo dzieki temu mają abonentów, którzy myślą, że to legalne. Udają, że coś robią, a każdy wie jak to wygląda. Nie bez przyczyny serwis przez Amerykanów uznawany jest za piracki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MPAA to skompromitowana organizacja, która w swoim spocie "nie ukradłbyś samochodu" sama używala kradzionej muzyki ... :)

Gdyby rzeczywiście ktoś znaczący uznawał ich za piratów to strona dawno byłaby zamknięta.

A po co ktoś miałby płacić abonament za treści dodawane przez userow, skoro one są akurat dostępne za darmo to też nie wiem.

Ludzie płacą za premium, w którym jest prawie 6 tysięcy tytułów plus kilkadziesiąt kanałów tv i to wszystko jest legalne.

Sam premium swojego czasu wykupilem, żeby obejrzeć świetny brytyjski serial "Black Books", który nigdzie indziej jest niedostępny. 

A oni to wyciągneli od jakiegoś niszowego dystrybutora.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, bgmnt napisał:

 

Oficjalna współpraca Kino Świata, M2 Films, SPI, Best Filmu itp. z CDA pokazuje, że serwis jest zupełnie inaczej postrzegany niż przez Ciebie.

Niektóre nowe  tytuły z powodzeniem mogłyby się znaleźć w ofercie  Canal+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...