Skocz do zawartości

Serwis CDA


Jacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

50 zł za pakiet kanałów śmieciowych i powtórkowych. Informacyjne są dostępne na YouTube za darmo (France24, Russia Today). 

Nie wiadomo, czy dają możliwość cofania, zmieniania ścieżek dźwiękowych i napisy.

Dziękuję, nie skorzystam. Lepiej przedstawia się oferta C+ Online z pakietem Fun&News. Kanały podobne, ale zyskujemy dostęp do sportu i filmu z C+ oraz do TVN24. I na pewno jest tam możliwość cofania programu. Cena podobna. Ta oferta jest najciekawsza i najbardziej wartościowa.

Poczekajmy jeszcze na nową pakietyzację Polsatu w Polsat Go Box. Tam może okazać się, że dostaniemy podobny pakiet kanałów jak w CDA, ale dojdą Polsaty Sport. Pewnie także za 50 zł.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do oferty to mi całkiem odpowiada,zależy co komu brakuje i na czym zależy.Takie telewizje internetowe tv jak WP TV,GoNet TV ,Play Now TV czy C + Online należy traktować tylko jako dodatek do głównej tv -w moim przypadku UPC.W C+ Online  jest prawie wszystko to co mam w UPC,ale komuś może akurat pasować....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zapowiedzi wyszło zupełnie coś innego. Jako że mam wykupione CDA za 19,99 zł i zapowiadano kilka podstawowych programów w tym pakiecie myślałem że zobaczę jak to działa. W Pakiecie z CDA najwidoczniej nie będzie żadnych programów . Kolejny pakiet 4 zł droższy został okrojony w stosunku do zapowiedzi o np: Polsat i TV4. Czyli było średnio w zapowiedziach wyszło jeszcze gorzej. Pakiet za 30 zł to w tym wypadku już nieporozumienie. O wiele lepiej wypada WP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Anita Kaźmierska napisał:
Rzeczywiście nie ma aktualnie Polsatu i TV4. Pakiet Podstawowy też jest okrojony. Za to potwierdzam działanie kanałów must carry w "gołym" pakiecie CDA Premium, bez dopłaty za kanały. Dowiem się, co jest grane z tymi brakami w ofercie.


Proszę mi wskazać gdzie na stronie jest możliwość oglądania kanałów w ramach pakietu 19,99 zł. Nigdzie nie widzę. Nie będzie płacił 24 zł żeby się przekonać ze pakietu z kilkoma kanałami więcej też nigdzie nie ma. O aplikacji nawet nie wspominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, patryszq napisał:

Oferta na tle konkurencji to taka " bieda edyszyn " i to w wygórowanej cenie , a biblioteka CDA w ramach oferty nie przyciąga , wręcz przykrywa to jak ubogą ofertę tv oferują - brak nagrywania , brak pauzowania , brak wstecz oglądania audycji 7-14-30dni . Śmiechłem to pisząc :)

 

Rozumiem, że aplikacje tv już pobrałeś i działa u Ciebie? Skoro piszesz, że takie braki, tyle że nadal jakoś u mnie nic nie wyszukuje i na stronie CDA.PL brak tych kanałów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok na komputerze zadziałało na telefonie kilka minut temu nie działało.

Edit: może by wprowadzili możliwość dopłaty do pakietu 4 zł i 30 zł bo w tej chwili jakby ktoś chciał wykupić pełen pakiet a ma już cda będzie musiał podwójnie zapłacić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie coś CDA nie bardzo zależy abym będąc użytkownikiem premium miał  możliwość   wykupienia pakietu telewizyjnego.

Jak tylko się uda chętnie podzielę się " wrażeniami". 

Mam dostęp  Canal+ / Play now , więc będzie z czym porównać :-)

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...