Skocz do zawartości

Oferta przedłużeniowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie, sądzę że dojdzie w lutym, a nawet jeśli w ostatni dzień stycznia to "pokombinuję z kurierem" aby się pofatygował najwcześniej 1 lutego:) chciałem uniknąc 24 mies. umowy i wyższych cen nrecorderów jeśli ma się sprawdzić to o czym pisze satkurier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się umowa kończy na koniec marca. Na początku stycznia zadzwoniłem do BOK z zapytaniem co mogą mi zaoferować. Zaoferowali nic nadzwyczajnego. Pani zapytała się co oczekuję. Powiedziałem co oczekuję to znaczy utrzymanie ceny za to co mam obecnie czyli 48 zł za wszystko oprócz premium. Pani zapisała sobie to wszystko i przekazała mi że jeszcze ktoś będzie się ze mną kontaktował jak taka oferta się pojawi. Dzwonili z N dwa razy pod rząd ale ja kurna nie odebrałem...

 

No i odebrałem wczoraj i dostałem utrzymanie ceny 48 zł na 12 miesięcy. Umowa kończy się 31 stycznia 2013 roku. Jestem zadowolony bo głównie chodziło mi o cenę no i nie bawiłem się w wypowiedzenia. Gość zadzwonił, powiedział najpierw o 54 złotych ja twardo że zależy mi na utrzymaniu ceny no i... dostałem!

 

Nic zapewne więcej bym nie wskórał wysyłając wypowiedzenie. Soft turbo mam a npremium jakby co na miesiąc czy nawet trzy to gra nie warta świeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wracajac do tematu. Obecnie Wielka Rewolucja za 48 PLN do konca lutego. Wymowienie wyslane w grudniu, wczoraj dzownil pierwszy raz koles, zaproponowal to co teraz za 48 PLN przez 12 mcy lub 54 PLN przez 18 w tym 4 mce nPremium "za free" i soft TURBO. Nie chce mi dac oprogramowania turbo za free przy abo 48, wiec powiedzialem ze sie zastanowie. Dzis ma zadzwonic ponownie, jak sie nie koles nie zlamie to ja poczekam, mam czas do konca lutego. A jak sie umowa rozwiaze sama, to moze bedzie jeszcze opcja świat HD za 59 umowa na 12 mcy (place za 9 mcy) to wyjdzie tyle samo co teraz (59x9+49 aktywacja =580/12= ~48 PLN)

 

Mam tak samo jak Ty Liakon! Tylko do mnie mają zadzwonić po weekendzie! Daj znać czy udało się przedłuzyć za 48 zł + soft Turbo!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie udalo mi sie wynegocjowac softu turbo przy 48 pln/12 mcy. Wiec podziekowalem i powiedzialem zeby zadzownil w lutym jak moze beda jakies nowe warunki. Chce placic albo mniej niz teraz albo te 48 ale niech cokolwiek mi dorzucą za free. Kurde przedluzajac umowe na telefon lub internet za kazdym razem sa jakies pozytywy, a tu nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wychodzę z podobnego założenia, płakać nie będę, świat się na n-ce nie kończy. Szczególnie ze nie wydaje mi się żeby oczekiwanie możliwości aktywacji Monsterboxa do pakietu za 79zl było zbyt wymagające. Lekko mnie wkurzają gadka ze "nie maja"! Jakos na stronie nowi mogą zamawiać, dla nich maja? I nie mowie nawet ze chciałem za darmo, bylem gotów dać te zwyczajowe 149zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto Propozycja jaką dziś tj. 30.01.2012 r. uzyskałem za wycofanie wypowiedzenia skutkującego na dzień 31.01.2012 r. ze względu na wycofanie kanałów a mianowicie:

 

Okres umowy na 12 miesięcy: Abonament 48 zł. +15 zł. Multiroom Standard (aktywacja-99 zł.) + 6 miesięcy HBO gratis + możliwość wymiany turbo recrodera 500 gb na monsterboxa;

Okres umowy na 18 miesięcy: Abonament 54 zł. +10 zł. Multiroom Standard (aktywacja-0 zł.) + 6 miesięcy HBO gratis + 4 miesiące gratis Nseriale + możliwość wymiany turborecordera 500 gb na monsterboxa;

 

Czy ktoś ugrał więcej przy dotychczasowym abonamencie w kwocie 48 złotych?

 

Ja zrezygnowałem z tych ofert ze względu na darmowy okres HBO do końca kwietnia za nieterminowe dostarczanie faktur, gdyż konsultant niechciał zsumować tego okresu czyli obecny 4 za reklamacje+6 za wycofanie wypowiedzenia na 10 bo system nie może. Wstrzymałem się z decyzją do końca kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie zaskoczyłeś, dziś rozmawiałem i nie ma opcji na Monsterboxa, za żadne skarby nie ma możliwości aktywacji. Z tym ze ja mam białasa, ale co to im sprawia za różnice z czego abonent wymienia skoro i tak wymienia, szczególnie ze chciałem wyższy pakiet. Co więcej już nie chcieli dać nP z HBO za 79, tylko z filmboxem i ewentualnie dodatkowo hbo za 89, co już dla mnie jest nieakceptowalne. Z tym ze przynajmniej turbo zaczęli mieć dostępne, bo z nimi akurat nie było problemu, niestety za 199! Trafił mi się jakiś zielony konsultant czy to naprawdę niemożliwe warunki, bo to kurcze mocno zniechęcające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co więcej już nie chcieli dać nP z HBO za 79, tylko z filmboxem i ewentualnie dodatkowo hbo za 89, co już dla mnie jest nieakceptowalne.

Normalna oferta. Mnie to też na początku zaproponowali. Stwierdziłem że Filmbox mnie nie interesuje, to konsultant przeszedł do tej opcji za 79zł z nPremium i HBO, a bez Filmboxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie u mnie, stad mam nadzieje ze to jakiś zielony konsultant mi się trafił, mimo kwestii ze ze FB mnie nie interesuje jak katarynka proponował co najwyżej półroczny gratis na HBO a tak za całość 89! Wieczorem jeszcze zadzwonie, jak dalej tak będzie przyjdzie oddać sprzęt. Do ilu można stargować aktywacja na turbo? 199 jakos mnie nie satysfakcjonuje.

 

Dzwoniili jeszcze raz sami z siebie i teraz nie ma problemu z hbo i np za 79, z tym ze nie ma totalnie żadnej opcji na jakiegokolwiek rekordera! Wiec multiroom tez odpada, co najwyżej jakaś lista zainteresowania, ale tym sposobem nie ma możliwości warunkowania przedłużenia o te opcje. Wiec np. gdybym chciał żeby dorzucili jakiegoś voda czy nseriale na dwa miechy gratis, nie ma opcji bo przecież nie mam recordera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chętnie bym przedłużył gdyby był do tego przynajmniej TURBO jeszcze w przyzwoitej cenie. Niestety nie wystarcza mi "być może" konsultanta ze za miesiąc lub dwa będę mógł sobie "wziasc" za 199. To patrząc po aktualnej ofercie mogą mnie cmoknąć, przy ofercie za 99 turbo daja za 49, wiec nie dość ze sprzęt będzie od razu to oszczędzam 150zl które opłacają mi 7 z 12 miesięcy(zamiast 18), a za stówkę górką na cala umowę mam pakiet filmboxa i nseriale do umowy :) Wiec szczerze te promocje przedłużające dla niektórych aktualnych abonentów są mało promocyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wczoraj miałem umowę z n. 2 tygodnie temu dawali mi umowę na 12 m-cy. niestety teraz tylko na 18 z wyjątkiem tylko samych kanałów tematycznych , które oferowali mi za 49zł na 12m-cy. Generalnie oferowali mi oferty gorsze od ofert dla nowych abonentów. więc grzecznie podziękowałem i wczoraj zamówiłem sobie pakiet FILM hd na 79 dla nowych na 12 m-cy. Dodatkowo mam 2 miesiące gratis. TOTALNA OLEWKA STAŁYCH ABONENTÓW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. ale masz umowe na pewno na 18 m-cy.

Oczywiście. W kontekście fuzji im dłużej mam gwarantowaną stałą cenę tym lepiej. Dodatkowo jakbym się zapomniał (he he) to po 18 miesiącach umowa nie przechodzi na standardowe warunki tylko za to wszystko płaciłbym 99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta gwarancja ceny to nie bylbym taki pewny. Po prostu poki nie zmienia to nie masz prawa zerwac umowy, ale nie znaczy ze jak fuzja zajdzie to ci nie podniosa. Z tym ze bedziesz mogl bez konsekwencji zerwac, ale gdzie wtedy pojdziesz?

 

Cyfra bezstresowo porobila podyzki bo ci co od nich uciekliu najpewniej przeszli do nki, wiec za rok znowu beda ich tylko wtedy przy podwyzce w nce juz nie beda mieli gdzie uciekac. A podwyzki po fuzji sa bankowe, nka daje za duzo w podstawpwym abo. Wiec wejda tez tansze ale to co teraz jest w podstawie bedzie drozsze.

 

Swoja droga nka na mozg padla, chcialem wlasnie przedluz umowe z tym pakietem za 79 co u przedmowcy, dobrac multi za 10 i oczywiscie nie ma takiej opcji bo nrecoderow nie ma calej polsce jak mi zakokunikowano. Conajwyzej za miesiac dwa poinformowali mnie ze bede mogl wziac turbo za 200 i zaznacza mi dobor multi bez aktywacji i +10. To ich pogonilem, jeszcze umowa na 18 miesiecy. A na stronce luzik umowa roczna, coprawda abo 99 ale turbo 49 i multi w cenie, wiec juz wychodze na plus a jeszcze mam vod i pakiet filmbox w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta gwarancja ceny to nie bylbym taki pewny. Po prostu poki nie zmienia to nie masz prawa zerwac umowy, ale nie znaczy ze jak fuzja zajdzie to ci nie podniosa. Z tym ze bedziesz mogl bez konsekwencji zerwac, ale gdzie wtedy pojdziesz?

I o to chodzi. Jak nic nie nakombinują to zostanę minimum do końca umowy na czas określony, jak nakombinują i nawet w takich ofertach dadzą podwyżkę to wypowiem umowę, bo będę miał do tego prawo i tyle.

A gdzie pójdę to za wcześnie żeby cokolwiek na ten temat pisać. Osobiście mam nadzieję że nie będę musiał nigdzie przechodzić, ale jak trzeba będzie to się zastanowię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam do mnie dzwonili chyba z piąty raz a ostatnio 31.01 w ostatni dzień wypowiedzenia. To są jakieś jaja oni się po prostu ośmieszają:

Wątek był dwutorowy:

1. Wymiana na turbo + multiroom (miałem nbox recordera). Niestety nie da się dla Pana multirooma bo nie mamy turbaczy. Heh nieźle. Zero propozycji o czekaniu etc.

2. Pozostanie przy nbox recorderze. miałem WR za 48zł. Powiedziałem im, że abo 48 za te pakiety plus oferta programowa odpowiada mi. Propozycja z BOA 54zł na 12 miesięcy plus bzdety npremium na 4mieś gratis. Moja propozycja była 48zł i wymiana na turbo+ opłata za MR (oczywiście nie bo nie mają turbaczy dla klientów tylko dla nowych), lub ewentualnie jakiś gratis 1 lub 2 mieś w abo przy pozostaniu z nrecorderem. Rok temu nikt nie wiedział że tylko turbo będa umożliwiać MR, także to nie moja wina.

 

Podziękowałem łaskawczyni. nie chcą moich 500zł to nie. niech sobie dalej toną w długach. Biorąc teraz nowe promo na 12mieś 3 mies gratis wyjdzie mi ~48zł/mc. Niestety Pani była nieugięta i bredziła że to najlepsza promocja.

 

Prądożerny tuner oddałem (w końcu koniec buczenia po nocach, ściągania jakiś bzdetów z VOD i oszałamiającą powierzchnią na nagrania)

Odkurzyłem mój stary moduł z CP i załadowałem sobie famililijny za 42,90. Moduł pięknie śmiga w telewizorze. W końcu wszystko sterowane jednym pilotem i spokój z umowami i łaską operatora.

 

Także bye N :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po połączeniu N z Cyfrą i podwyższeniu abo zastanowię się nad TV kablową. Na przykład ja mam dostęp do UPC oraz http://www.tkchopin.pl/tv-oferta-programowa.html Oczywiście wybrałbym tą drugą. Jako ciekawostkę podam że kanały nPremium są dostępne w standardzie w pakiecie za ok. 63 zł. Ogólnie to wypas. Kanały o które proszą ludzie na forum tam są za mniej więcej tyle samo co abo w N. Oj zastanawiam się...

 

w końcu koniec buczenia po nocach

 

Jak dałeś sobie wcisnąć model inny niż CLRA to miałeś buczenie. Można przecież coś zrobić aby dostać cichszego CLRA. Cóż... :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Niestety nie udalo mi sie wynegocjowac softu turbo przy 48 pln/12 mcy. Wiec podziekowalem i powiedzialem zeby zadzownil w lutym jak moze beda jakies nowe warunki. Chce placic albo mniej niz teraz albo te 48 ale niech cokolwiek mi dorzucą za free. Kurde przedluzajac umowe na telefon lub internet za kazdym razem sa jakies pozytywy, a tu nic.

 

Po ciężkich i długich negocjacjach (aczkolwiek kulturalnych) dostałem przedłużenie na 12 miesięcy z kwotą 48 zł oraz soft turbo za free! Dziękuję!:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...