Skocz do zawartości

Powolny upadek telewizji satelitarnej


djadijos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lakiman
10 godzin temu, Pawop napisał:

To nie przesada, to fakty. Tak stronniczych, propagandowych i zmanipulowanych materiałów jak teraz w TVP, nie było nawet za komuny.
 

Czyli jednak oglądasz..

9 godzin temu, Lannan napisał:

Fakty są takie, że zawsze każda stacja kieruje przekaz pod swój elektorat i interesy partyjne. TVP nie różni się tu niczym od TVN. 

TVN nie oglądam od dłuższego czasu, więc tutaj nie mam zdania. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakty są takie, że zawsze każda stacja kieruje przekaz pod swój elektorat i interesy partyjne. TVP nie różni się tu niczym od TVN. 
Chyba żartujesz. Poza tym TVN jako stacja prywatna ma do tego prawo. Nadawca publiczny, nie.


TVN nie oglądam od dłuższego czasu, więc tutaj nie mam zdania. default_icon_wink.gif

Nie trzeba oglądać tej szczujni, żeby wiedzieć co tam się wyprawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawop, TVN czy Polsat podpada pod elektorat PO, tudzież innych partii i ludzi o liberalnych poglądach. TVP to już elektorat partii rządzącej. Nie ma stacji, która nie byłaby stronnicza w swym przekazie. W przypadku tych obu czuć to bardzo mocno. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Darek z Ozimka napisał:

większość emerytów woli zwykły dekoder DVB-T2 i zwykłą antenę kierunkową.

A co to za problem kupić taki co będzie odpowiadać tvbox z DVB-T2 np. canal+box ale rozumiem że nie każdy lubi takie urządzenia.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Przede wszystkim chodzi i o cenę i indywidualne zapotrzebowanie. Po co przepłacać za coś z czego praktycznie nie będzie się korzystać.

Cytat

Nie jest to zaskoczenie – polscy widzowie są dość tradycyjni w swoich preferencjach, a przy rosnącej liczbie platform coraz większe znaczenie odgrywa bariera cenowa. Żadna platforma nie jest w stanie zaoferować dostępu do „wszystkiego”, a łączna cena kilku serwisów streamingowych dorównuje już cenie telewizji kablowej czy satelitarnej.

W pełni się z tym zgadzam.

W dniu 24.05.2022 o 17:17, michal_dragon napisał:

Niedługo to Viaplay większość praw sportowych zgarnie to będzie trzeba przez neta oglądać np. Premier League w Viaplay bo ma prawa i itp. Wtedy to nic nie zostanie telewizji tradycyjnej, to nie te czasy co neta nikt prawie nie miał.

Spokojnie, nawet oni nie mają mitycznego worka bez dna, więc w pewnym momencie powiedzą: więcej nie kupujemy, bo nam się nie zwróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2022 o 09:06, Pawop napisał:

 lepsze dla widza.

Czy aby nie przesadzasz? Pozwól każdemu samemu decydować, co z własnego punktu widzenia jest dla niego lepsze. Ja chyba lepiej wiem czego chcę i jak wolę oglądać telewizję, a nie żeby mi ktoś mówił - to jest dla ciebie lepsze, więc muszę pozbawić cię dotychczasowego sposobu oglądania telewizji "na kanapie i z piwem w ręku" i musisz usiąść przed komputerem. A to w takim razie ja państwu w ogóle dziękuję za telewizję, nie chcę żadnych internetów. Mam antenę i telewizor, i chcę żeby tak zostało. Wciskam pilota, skaczę po kanałach w poszukiwaniu czegoś, co mnie zainteresuje i oglądam. Dla mnie to jest najlepsze.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię tylko o mnie, ale o osobach ze środowiska, w którym dość często przychodzi mi się obracać. Dla nich telewizja, to telewizja. Telewizor, antena, pilot, żadne internety, bzdety i takie tam. I ... nie chcą i nie będą w stanie się nauczyć obsługi czegokolwiek innego.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@A&G

W końcu ktoś o podobnych poglądach jak ja 😉 popieram Cię w 100%. Miałem kilka serwisów streamingowych: Netflix, Prime Video, HBO MAX i CDA, z dwóch pierwszych już zrezygnowałem a z HBO MAX będę rezygnował z końcem umowy z C+. Powody są dwa: cena i brak treści do oglądania. Zarzucicie mi że przecież jest tam (pewnie) tysiące pozycji w ofercie więc jakim cudem niczego nie znalazłem do oglądania? A no dziwnym trafem za każdym razem gdy z żoną zasiadaliśmy i trzeba było coś wybrać to po kilkudziesięciu minutach poszukiwań i tak wygrywała tradycyjna telewizja lub ewentualnie film z naszej domowej biblioteki DVD. Dla nas telewizja to ciągle telewizor+antena i skakanie po kanałach ;) 

  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...