Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, wojtekmedia2 napisał:

A jak będzie wyglądać sytuacja filmowa w tym Disney+ będą wybrane filmy jak to było w HBOMax (GO) czy oferta, będzie o wiele lepsza?

Wybrane produkcje Disneya dostępne w ofercie od 14 czerwca

https://filmozercy.com/wpis/co-obejrzymy-w-polsce-na-disney-lista-najglosniejszych-filmow-i-seriali-dostepnych-na-start

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w TV widziałem reklamę elektrycznego VW Buzza w świecie Star Wars - oczywiście jest tam też logo Disney+ i serial "Obi-Wan".

Platforma wychodzi nawet z lodówki. Nikt wcześniej się tak mocno się nie reklamował u nas, ciekawe jak przełoży się to na wyniki :).

 

buzz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, bgmnt napisał:

Wczoraj w TV widziałem reklamę elektrycznego VW Buzza w świecie Star Wars - oczywiście jest tam też logo Disney+ i serial "Obi-Wan".

Platforma wychodzi nawet z lodówki. Nikt wcześniej się tak mocno się nie reklamował u nas, ciekawe jak przełoży się to na wyniki :).

 

buzz.jpg

 

 

Aż przypomina mi się reklama na start Showmaxu w Polsce, gdzie Evan McGregor wystąpił w krótkometrażówce Patryka Vegi. Lata mijają, a Evan wciąż reklamuje jakiś serwis vod. Chociaż w tym wypadku reklama łączona z producentem aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film Chip i Dale Brygada RR od dnia startu w Disney+ w Polsce
Było to oczywiste.
To nawet nie jest 10% zawartości serwisu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bgmnt napisał:

Wczoraj w TV widziałem reklamę elektrycznego VW Buzza w świecie Star Wars - oczywiście jest tam też logo Disney+ i serial "Obi-Wan".

Platforma wychodzi nawet z lodówki. Nikt wcześniej się tak mocno się nie reklamował u nas, ciekawe jak przełoży się to na wyniki :).

 

buzz.jpg

Też to widziałem. Niezłą reklamę robią to fakt. Start jest naprawdę dobrze przygotowany (tłumaczenia w bardzo dużej liczbie, oferta promocyjna, info o tym gdzie oglądać, co oglądać i jak, też jest.)

Imho najlepiej przygotowany start od czasu Netflixa, który co prawda nie ustrzegl się wpadek, ale z drugiej strony wchodził w nieco innych czasach, bardzo szeroko i też ze sporą reklamą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem oferta promocyjna do niczego, ciekawe ile osób skusi się na roczną subskrypcję poza nielicznymi entuzjastami z tego forum. Jedynie wybrani klienci grupy Polsat mogą być zadowoleni. A sam serwis nie przypadł mi zbytnio do gustu. Na plus, że nie zmieniają bez sensu FPS jak to robi HBO Max w Europie.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Zuzia napisał:

Moim zdaniem oferta promocyjna do niczego, ciekawe ile osób skusi się na roczną subskrypcję poza nielicznymi entuzjastami z tego forum. 

Roczna subskrybcja jest jednym z większych atutów, tym bardziej w promocji i zamierzam ją wziąć bez względu na to Forum. Po prostu się opłaca, biorąc pod uwagę ilość proponowanych treści i możliwe oszczędności. To jest między innymi to czego brakuje np. Netflixowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Zuzia napisał:

Moim zdaniem oferta promocyjna do niczego, 

Serwis za 20 zł miesięcznie..

Kosztuje mniej niż CDA Premium czy Red GO

 :-)

Jakiej promocji się spodziewałaś lub byłaby lepsza?

Pomijam ekstremalnie tanie serwisy jak Prime Video czy Player.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, domin107 napisał:

To chyba będzie jeszcze aktualizowane. 

Przecież miało dotyczyć wszystkiech modeli od 2016 roku


Ta lista to jakaś bzdura.... :) Np jest model z 2017 43MU6300... ale już o wiele wyższego 7000 nie ma hehe... :) A czytam w necie że na 2016 śmiga śmiało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...