Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  

2 godziny temu, ircios napisał:

 A w ATV kilka filmów i seriali w cenie subskrypcji.

 

No jest "kilka" seriali i filmów na Apple TV+ bo to praktycznie 95% Originalsów i są najmłodszą platformą. W filmy na razie wchodzą i jeśli będą tak dobre jak seriale, to jest na co czekać.

Ale mimo wszystko jeśli chodzi o nowości, jest ich więcej niż proponuje w serialach platforma STAR z serialami FX/HULU (chodzi o jakościowe produkcje i nowe). Dlatego wypisałem - w kontekście pokazania, że jest co oglądać oraz w kontekście - że tylko 3 platformy a bardzo dużo tego (czas nie z gumy, Disney+ mi nie potrzebny). Oczywiście z mojego punktu widzenia.  Stare seriale FX/HULU są lub były na HBO/Amazon i trwające, które mają kolejne sezony nadal masz na HBO/Amazon (w zależności czy tylko Originals czy tylko przypisane jako HULU Originals). Jest kilka nowości jak Pam&Tommy, Dopesick, Dropout, Reservation Dogs, Only Murders in the Building - których nie było w Polsce. Czy też teraz wszedł Candy jako HULU (raczej w Polsce nie będzie na Disneyu) czy Under the Banner of Heaven (którego np dalej nie ma na Disneyu w UK) i za chwile nowy serial Pistol. Ale w porównaniu do Apple to są trochę daleko w nowościach, bo bardziej sie Disney skupia na produkcjach, na których zarabia i na których ma miliony widzów na świecie - seriale Marvela, SW (co akurat nie dla mnie)

A cena subskrypcji Apple mnie kosztuje 5zł + Amazon 4zł i razem są świetnym uzupełnieniem oferty HBO MAX. I dla mnie na dziś już praktycznie nie do ogarnięcia razem i mam tam już zaległości.

 

Z filmami natomiast to będziesz miał zaraz niezły rozstrzał. Nawet dla samych filmów największych wytwórni musisz posiadać co najmniej 5 na raz lub żonglować np w jednym miesiącu Disney (z tym, że na razie wygląda, iż nowości FOX będą na C+) w kolejnym HBO (WB i Sony oraz jeszcze z licencjami pierwszego okna inne np MGM) czy w kolejnym coś innego np SkyShowtime (gdzie na dzisiaj Paramount w HBO a Universal w C+). Niestety ale tutaj to za wygodnie nie mamy.

Mamy tyle platform, taki wybór treści, których jest setkami, że każdy znajdzie sobie platformę lub platformy, które będzie opłacał cały czas, które będzie brał co jakiś czas i które będzie omijał szerokim łukiem

Jest jeszcze opcja zostać Jackiem Sparrow ;) 

Tyle w tym temacie odnośnie STAR vs Apple.

 

BTW

20 godzin temu, Delta21 napisał:

To jest ta lista co do Nas wpadnie? Ona jest pewna? Nie ma tam WU-TANG An American Saga a napisy PL już dawno w sieci. Chyba, że ten tytuł na później, aby coś w kolejnych miesiącach mieć ciekawego.

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, diabeu napisał:

Mnie w zasadzie to najbardziej interesują te serialowe klasyki. 

Mnie również interesują klasyki. I z pewnością coś w Disney+ dla siebie znajdę, ale raczej nie na tyle, żeby brać subskrypcję płatną za rok z góry.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  
To jest ta lista co do Nas wpadnie? Ona jest pewna? Nie ma tam WU-TANG An American Saga a napisy PL już dawno w sieci. Chyba, że ten tytuł na później, aby coś w kolejnych miesiącach mieć ciekawego.
Ile z tego znajdzie się na start w D+ to nie wiadomo. Zapewne zdecydowana większość
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Jeśli nie będzie lepszej promocji w UPC -Play-Canal+ zasubskrybuję serwis na rok z góry.

A co będę sobie żałował. 

Kolejny serwis do kolekcji.

Na pewno od czasu do czasu będzie coś do obejrzenia a dzieciaki będą miec coś nowego niż opatrzony Netflix 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Wy to wszystko oglądacie. Ja już sobie odpuściłem Netflixa, a i tak mam ogromne zaległości na Amazonie, HBO Max i Canal+. Na miesiąc Disney mi spoko wystarczy, a jak nie zdążę obejrzeć wszystkiego, to przedłużę o kolejny. Jeszcze mi pewnie Apple wleci, bo córce na 18 kupuję Iphona. :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Pawop napisał:

@Arkon oczywistym jest, że nie ogląda się wszystkiego, ale lubie mieć świadomość, że jak wpadnie interesująca pozycja, to będę mógł obejrzeć.

 

Przecież zawsze możesz wykupić jak coś interesującego będzie. Tak wszyscy krytykują pakiety w tv, że są na umowie na rok czy dwa, a tak samo niektórzy traktują serwisy. Przecież największa zaleta choćby Disneya to możliwość włączenia w dowolnym czasie i wyłączenia wtedy jak nie ma nic ciekawego. Po co wiązać się umową na rok?

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież zawsze możesz wykupić jak coś interesującego będzie. Tak wszyscy krytykują pakiety w tv, że są na umowie na rok czy dwa, a tak samo niektórzy traktują serwisy. Przecież największa zaleta choćby Disneya to możliwość włączenia w dowolnym czasie i wyłączenia wtedy jak nie ma nic ciekawego. Po co wiązać się umową na rok?
Patrząc na zapowiedzi, to w każdym miesiącu będzie coś ciekawego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disney z niższymi zarobkami i zyskami niż oczekiwano, za to z większą niż oczekiwana ilością abonentów Disney+ (wzrost o 8.7 mln). Dobrze im idzie.

Dla porównania, HBO Max zyskało 3 mln wynikające z wchłonięcia HBO GO w kilkunastu krajach EU, Netflix stracił 200 tysięcy.

Więcej info: https://finance.yahoo.com/news/disney-earnings-131255126.html

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jeszcze raz chcą sprzedać widzom te same historie w innych wariantach. Czeka nas masa seriali z universum MCU i Star Wars. A także odświeżenie "Willow", "Percy Jacksona", "Kronik Spiderwicka" i "Skarbu Narodów". "Nautilius" - czyli kolejna ekranizacja powieści Juliusza Verne'a z Kapitanem Nemo.

Z produkcji Star serial z universum "Alien" i "Shogun" (remake słynnego serialu z lat 80.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, swordfish napisał:

Widzę, że jeszcze raz chcą sprzedać widzom te same historie w innych wariantach. Czeka nas masa seriali z universum MCU i Star Wars. A także odświeżenie "Willow", "Percy Jacksona", "Kronik Spiderwicka" i "Skarbu Narodów". "Nautilius" - czyli kolejna ekranizacja powieści Juliusza Verne'a z Kapitanem Nemo.

Z produkcji Star serial z universum "Alien" i "Shogun" (remake słynnego serialu z lat 80.).

Bo, uwaga, tak robi każdy (nawet Netflix i płaci za to potężne pieniądze innym firmom medialnym) i to się opłaca. Już nie wspominając, że w przypadku "Percy'ego" czy "Spiderwick" jest szansa, że tym razem powstanie coś tego więcej.

 

A co tam innego od Disneya się zapowiada - produkcje fabularne National Geographic, w tym kolejny sezon "Geniusza" i "A Small Light" o Annie Frank oraz oczywiście masę produkcji animowanych, masę seriali młodzieżowych, w tym także sporą dawkę produkcji latynoamerykańskich, natomiast w przypadku Stara tylko w kolejnych miesiącach pojawi się "Pistol" (FX), 3. sezon "The Orville" (Hulu), "Under the Banner of Heaven" (FX), "The Old Man" (FX), "Fleishman Is in Trouble" (FX), "Shōgun" (FX), "Culprits" (brytyjski Star),  a także kilka serii koreańskich, latynoamerykańskich, europejskich (np. wczoraj zadebiutowało francuskie "Oussekine" a miesiąc temu włoskie "The Ignorant Angels"). Plus większość nowych seriali z ABC też trafi na Disney+ oraz wszelkie zaległości z ostatniego roku, czyli "Only Murders in the Building", "Reservation Dogs", "Pam & Tommy", "The Dropout".

 

Z filmów, to w związku z powiązaniami Disneya z ESPN można liczyć na sporą dawkę produkcji sportowych, wkrótce "Rise" o Antetokounmpo, a w produkcji są też inne filmy koszykarskie czy hokejowe, "Young Woman and the Sea" z Ridley i Ecclestonem na pokładzie, trochę różnych SF - "Crater" czy produkcje oparte na innych seriach Riordana oraz oczywiście produkcje Star, poza takimi opartymi na "Obcym" czy "Predatorze", w tym roku "Rosaline" i "The Princess", ale często te rzeczy wskakują znikąd, jak np. komedia "The Valet" z Eugenio Derbezem, i ogólnie spokojnie w tym roku łącznie wyjdzie kilkanaście filmów Star, a w przyszłym to może być już 20-30.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, piotrekj66 napisał:

Czy są juz jakieś przecieki o ewentualnej promocji dla abonentów canal+? Nie wiem czy brać w tej promocji (płatność za 8 miesecy) czy czekać na canal+

Wczoraj pisałem na infolinii z konsultantem i stwierdził, że żadnego oficjalnego potwierdzenia, że D+ będzie w C+ nie mają. W sumie na inną odpowiedź nie liczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawop napisał:
6 godzin temu, piotrekj66 napisał:
Czy są juz jakieś przecieki o ewentualnej promocji dla abonentów canal+? Nie wiem czy brać w tej promocji (płatność za 8 miesecy) czy czekać na canal+

Ja czekam, nie ma sensu się spieszyć i teraz zamawiać

Teraz nic nie zamawiasz. Wysyłasz mail ze strony, zgłaszasz tym samym zainteresowanie tematem i dopiero przed startem dostaniesz mail z ofertą i prośba o podanie danych do płatności. Oczywiście jeżeli nadal będzie ciebie interesować taka forma, bo może wybierzesz ofertę od operatora. To jest niezobowiązujące zgłoszenie w tej chwili.

Edytowane przez TomPure
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...