Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, lukis90el napisał:

Powiem tak, że u nas to się powoli zmienia - Myszka Miki czy Kaczor Donald ze względu na nostalgię jest bardziej magnesem dla części grupy wiekowej 20-35 lat, choć do skali występującej w krajach nordyckich czy we Włoszech (taka ciekawostka - dzięki włoskim twórcom komiksowym Myszka Miki nie przepadła w mrokach dziejów) to jeszcze dużo brakuje. Jakimś cudem komiksowe kolekcje Barksa czy Rosy nadal znajdują nabywców 😉.

Owszem, jak najbardziej trzeba kampanii do starszych odbiorców niezainteresowanych produkcjami Disneya, uniwersum Gwiezdnych Wojen czy Marvel Cinematic Universe - tym bardziej, że będą tam też produkcje National Geographic czy FOX (określane jako Star).

 

P.S. Też się zapisałem - kasa z prezentu urodzinowego na razie odłożona na inne konto 😌.

 

Z drugiej strony oni mogą mieć to wyliczone tak, że publika Marvela i Star Wars wystarczy i nie trzeba się przejmować innym elektoratem. Może tak być.

Choć są argumenty, żeby inną publikę też zachęcić takimi pozycjami jak "Pam &Tommy" czy "UNDER THE BANNER OF HEAVEN".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zuzia napisał:

Czyli wychodzi 18,16 zł na miesiąc z koniecznością zapłaty za cały rok. A ja się zastanawiam, czy będą inne promocje, ciekawsze np. w UPC, Vectrze i u reszty operatorów.

19,16 zł wychodzi miesięcznie nie 18,16. Nie powiem trochę kusi. Ciekawe, czy T-Mobile lub c+ online da coś lepszego?

Edytowane przez matinen
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Delta21 napisał:

Plotka głosi że 20 zł/mc u jednego z operatorów GSM - pożyjemy zobaczymy ile w tym prawdy i o jakiego operatora chodzi ;)

 

13 minut temu, matinen napisał:

19,16 zł wychodzi miesięcznie nie 18,16. Nie powiem trochę kusi. Ciekawe, czy T-Mobile lub c+ online da coś lepszego?

Tak, 19,16 zł, ale wystarczy, że któryś z operatorów da podobną cenę lecz przy subskrypcji miesięcznej i już oferta będzie atrakcyjna. Przynajmniej dla mnie, bo zamierzam zapoznać się z serwisem. Roczna subskrypcja mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo. Najpierw zobaczę przez miesiąc czy będzie tam więcej treści dla mnie interesujących. Na pewno kolejny serwis, który dostosowuje cenę do realiów w Polsce co mnie bardzo cieszy. Ciekawe czy nadal są tu ludzie, którzy uważają, że cena za Netflixa jest odpowiednia, bo jakiś czas temu zostałem skrytykowany za napisanie, iż Netflix nie traktuje nas poważnie i jest zdecydowanie za drogi. Na szczęście HBO Max, Amazon czy teraz Disney mają inne, lepsze nastawienie do polskiego rynku. Brawo!

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, bgmnt napisał:

Też skorzystam z promocji w takiej cenie :).

Duża różnica względem zapowiedzi HBO Max. Na stronie zamiast promowania staroci jak tam, mamy nowe seriale zarówno z Disneya jak i np. Hulu ("Only Murders in the Building" czyli "Zbrodnie po sasiędzku") jak i premiery filmowe - jest "Eternals", "To nie wypanda" czy "Encanto". No i apka będzie też na dość niszowe Panasoniki i Hisense z ciekawostek.

Seriale,seriale,seriale a będzie tam ciekawa oferta filmowa? Bo może by pyknął to i HBO Max za rok to chyba nie całe 500zł.Więc nie jest to dużo tylko żeby była dość dobra oferta filmowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zuzia napisał:

 

Tak, 19,16 zł, ale wystarczy, że któryś z operatorów da podobną cenę lecz przy subskrypcji miesięcznej i już oferta będzie atrakcyjna. Przynajmniej dla mnie, bo zamierzam zapoznać się z serwisem. Roczna subskrypcja mnie nie interesuje.

Nie do końca mnie zrozumiałaś 🙂. Chodziło mi tylko o błąd w obliczeniach. Co do meritum myślę podobnie. W ciemno (nie miałem do tej pory styczności z D+) ciężko płacić za rok z góry.

Tak na marginesie pytanie do osób które już korzystały z Disney+. Może blache. Jeżeli nie interesuje mnie Marvel i uniwersum Gwiezdnych Wojen to znajdę coś dla siebie w tej platformie? Jakie filmy, seriale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie Disneyowskie filmy i seriale MCU. Podobnie jest z Gwiezdnymi wojnami.

Seriale,seriale,seriale a będzie tam ciekawa oferta filmowa? Bo może by pyknął to i HBO Max za rok to chyba nie całe 500zł.Więc nie jest to dużo tylko żeby była dość dobra oferta filmowa.
Klasyka Foxa, Touchstone, Disneya i prawdopodobnie Regency. Do tego szybkie premiery (ok 3 miesiące) filmów Disneya. Na razie nie wiadomo jak z nowościami 20th Century Studios, gdyż jeszcze prawa posiada C+, ale docelowo też będą to ok. 3 miesiące.

https://www.preview.disneyplus.com/pl-pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi wytwórnie nic nie mówią bo kompletnie nie zwracam na to uwagi przy oglądaniu. Nie interesuje mnie SF czy jakieś fantastyki bo nie cierpię tego. wolałbym się nie bawić w jakieś miesięczne opłaty i zapłaciłbym za rok z góry tym bardziej że widzę jest bardzo dobra oferta cenowo. Tylko żeby tam były jakieś super filmy powiedzmy 20-30 w roku. I do tego tyle samo w HBO Max i te niecałe 500zł było by bardzo rozsądnym wydatkiem.Oczywiście jak się doczekam w miejscu zamieszkania Światłowodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pawop napisał:

Te filmy raczej najpierw pojawią się w C+
 

Zobaczymy właśnie. Nie wiadomo do kiedy umowa z C+ trwa, a także czy nie będzie jak jak w USA, że filmy lądują na dwóch platformach. Ale faktycznie, na razie trzeba przy nich postawić "gwiazdkę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja bardzo dobra. 19zł za miesiąc to jakby nie patrząc - odpowiednik HBO, jeśli ktoś się załapał na 33%.

Natomiast nadal nie wiadomo co dokładnie wpadnie. Przejrzałem sobie ofertę w UK i krótko - z mojego punktu widzenia nic ciekawego, aby zapłacić na dzień dobry za cały rok, pomimo świetnej ceny. A dlaczego?

Filmy - praktycznie same starocie. Nowości i tak wpadną raczej w Polsce do C+. Gdyby nie zakup kilka lat temu Foxa, to już w ogóle byłaby bieda.

Bajki, animacje - są. To cieszy, zwłaszcza tych, co na to czekają (ja do nich nie należę)

Marvel - ponoć 29 czerwca wpadną seriale, które wyleciały z Netflixa - np Daredevil itd.

SW - Obi Wan Kenobi zapowiada się ciekawie. Ale seriale są, które i tak większość co chciała, obejrzała nielegalnie.

Dla fanów bajek Disneya przez sentyment czy  Marvela a tego jest od groma fanów  (jakby nie patrzeć najnowszy Doctor Strange w jeden weekend na świecie prawie 0,5mld dolarów) będzie rajem

Seriale - te, które trwają to zazwyczaj albo widzieliśmy na kablówce od FOX albo  są nadal na HBO (FX/HULU).  Kilka nowości Dropout, Dopesick, Pam i Tommy. Zaraz kolejny sezon Only Murders in the Building czy też serial Pistol. Kilka starych klasyków jak Archiwum X, Lost.

Trwający BIG SKY jest na FOX w kablówce (druga część sezonu nr 2 od 23 maja). This is US w Polsce jest na Amazon, niedawno wpadł sezon 5. 6 obecnie jest emitowany.

Serial Under the Banner of Heaven w USA już po 3 odcinkach

https://www.imdb.com/title/tt1998372/companycredits?ref_=ttrel_ql_4

a w UK nawet nie ma w zapowiedziach (na dzień dzisiejszy). Brak nawet na innej platformie (jeśli Just Watch się nie myli).

Zresztą można spojrzeć, jak wyglądają poszczególne miesiące w premierach w UK

https://whatsondisneyplus.com/whats-coming-to-disney-in-april-2022-uk-ireland/

 

Disney do wzięcia na chwilę, aby odświeżyć sobie jakieś tytuły, ogarnąć kilka nowości (choć dawno większość można je było w necie obejrzeć) i można zawiesić, aż się coś nazbiera.

Patrząc na UK, ilość premier nie powala a nawet gdyby ominąć ilość, to mało ciekawego. W Polsce patrząc na ofertę HBO (bo cena podobna) i co na niego wpada (umowy licencyjne, kino europejskie, seriale z różnych stron Europy itd - robi tu dużo ilość lat na naszym rynku) to wybieram jednak HBO. Na dzisiaj. Za rok dwa, jak się Disney trochę osiądzie w Polsce, może to będzie bardziej atrakcyjne.

Natomiast wiadomo - jeśli ktoś jest fanem marek Disneya a przede wszystkim bajek, Marvela, SW itd to nawet nie ma co się zastanawiać. Cena naprawdę dobra, choć trzeba posmarować od razu niemało ;)

 

Edytowane przez spotify
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...