Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.06.2022 o 13:25, swordfish napisał:

 U mnie po wpisaniu maila pojawiła się na stronie zielona fajeczka oznaczająca zaakceptowanie. Na maila nie przyszło mi jeszcze potwierdzenie. Dopiero po 14.06 dowiemy się, czy wpisaliśmy prawidłowo adres mail. Wpisałem na wszelki wypadek adres jeszcze raz i dodałem jeszcze alternatywny inny adres.

Podałem też na wszelki wypadek 2 adresy mailowe.

20 zł za serwis to nie jest majątek, a raczej lepszej promocji już nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej "pewniakien" był Canal+.

Naprzykład Viaplay od początku zapowiadał współpracę z operatorami kablowymi.

Disney+ tylko proponuje   powitalną promocję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Conan napisał:

Mnie jako osobie, która nie jest fanem filmów i seriali Disneya, Marvela, Star Wars i innych tego typu marek najważniejsze w ofercie Disney+ będą nowe filmy Foxa (na te sobie jeszcze poczekamy, na razie są w Canal+) i jakościowe produkcje serialowe od FX/Hulu (tutaj już będzie w czym wybierać). Oprócz tego klasyka seriali, ale na to pewnie i tak nie starczy czasu. Generalnie najważniejsza jest zakładka STAR:)

Jakbym czytał siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.06.2022 o 12:38, Conan napisał:

Mnie jako osobie, która nie jest fanem filmów i seriali Disneya, Marvela, Star Wars i innych tego typu marek najważniejsze w ofercie Disney+ będą nowe filmy Foxa (na te sobie jeszcze poczekamy, na razie są w Canal+) i jakościowe produkcje serialowe od FX/Hulu (tutaj już będzie w czym wybierać). Oprócz tego klasyka seriali, ale na to pewnie i tak nie starczy czasu. Generalnie najważniejsza jest zakładka STAR:)

STAR ratuje ten serwis. Bez niego z produkcjami FOX jako całości - czyli filmy i seriale to moim zdaniem platforma biedna.

 

Mike to 8-odcinkowy serial o życiu Mike'a Tysona, który ma być głębszym spojrzeniem na karierę i życie prywatne legendarnego boksera. W rolę dorosłego Mike'a Tysona wciela się Trevante Rhodes. W obsadzie są także  Russell Hornsby, Harvey Keitel, Laura Harrier oraz Li Eubanks.

Showrunnerką jest Karin Gist, Producentami serialu są Steven Rogers oraz Craig Gilespie, znani z pracy przy filmie Jestem najlepsza. Ja, Tonya. Za produkcję odpowiada 20th Television

Premiera 25 sierpnia na Hulu (w USA).

 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega zaskoczenie z VOD.PL.

Trochę rychło w czas.

Ale pewnie to wypożyczanie u nich nie będzie opłacalne skoro jakiś lepszy tytuł będzie kosztował np. 10-15 zł a cały serwis można mieć za wiadomo ile.

 

C+ doda disney+ do oferty, ale w późniejszym terminie na pewno nie na premierę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Pawop napisał:

Takie info
Nawet jeśli to prawda, to nie oznacza, że D+ będzie wpółpacował tylko z PB
 

Ten artykuł jest beznadziejny. Przeczytajcie to:

 

Cytat

– Wybrane tytuły będą dostępne w modelu transakcyjnym – potwierdza Marta Szafrańska z biura prasowego Disneya w Polsce. Jak wynika z zapowiedzi na Vod.pl, w serwisie od 14 czerwca oglądać będzie można filmy Marvela i sagi Gwiezdnych Wojen, a także m.in. takie seriale, jak "Moon Night", "Zbrodnie po sąsiedzku", "Lekomania" czy "Jak poznałem twojego ojca".

Jestem na 99,9% przekonany, że Press myślał o jednym, a Szafrańska o drugim. Na VOD.pl są dostępne filmy Disneya w modelu transakcyjnym. A poza tym VOD.pl próbuje być też trochę wyszukiwarką filmów/seriali, więc w ramach współpracy z Disneyem wstawili najgłośniejsze tytuły Disney+, ale przy nich jest tylko przekierowanie na Disney+. Więc obstawiam, że żadnego "Moon Nighta" (sic!), "Lekomanii" itp. nie będzie dostępnych wprost na VOD.pl, natomiast będą filmy kinowe Disneya, jak do tej pory.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem na czacie z konsultantem Canal+ (wiadomo jak to z nimi jest ale ten wyjątkowo się zaangażował w sprawdzenie) i dostałem taką informację:

 

"Serwis Disney+ nie będzie dostępny w dniu premiery w ofertach łączonych CANAL+ w Polsce. Będziemy informować Państwa jeśli taka oferta pojawi się w przyszłości."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Box Go miał trochę ułatwione zadanie ze względu na emisję filmów Disneya na ogólnodostępnych stacjach Polsatu - możliwe, że przy okazji także przedłużono i tą umowę. Pomimo wszystko (nie posiadam usług Polsat Box Go i w najbliższym czasie nie planuję, a Disney+ planuję wykupić na cały rok z oferty po zapisie mailowym) jestem ciekaw warunków wspólnej oferty Disney+ i Polsat Box Go na start .

Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny "sukces" Canal+ w ostatnich miesiącach... Ponownie widać, że to co we Francji mogą zrobić to u nas jednak niekoniecznie ;).

10-15 zł dopłaty za Disneya, super oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

No to pozamiatali w Polsacie, w niektórych pakietach w cenie abonamentu, w innych cena wychodzi 10-15 zł za dostęp do Disney+. CANAL+ się nie popisał znowu. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...