Skocz do zawartości

Eurowizja


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No więc 14 krajów już oficjalnie potwierdziło swój udział w Eurowizji 2010 w Niemczech :)

 

BELGIA

CYPR

DANIA

ESTONIA

FINLANDIA

NIEMCY

GRECJA

RUMUNIA

HISZPANIA

SZWECJA

MALTA

TURCJA

UKRAINA

AZERBEJDŻAN

Już 15 bo Islandia dołączyła :) Niemcy tymczasem wysyłają ponownie Lenę na Eurowizję a o organizacje Eurowizji walczy kilka miast niemieckich m.in Hamburg (najbardziej Eurowizyjne miasto w Niemczech), Düsseldorf (miasto niemieckie które tańczyło w czasie Interval Actu finału Eurowizji w Oslo),Hanower (rodzinne miasto zwyciężczyni Eurowizji czyli Leny Meyer Landrut) czy oczywiście stolica Niemiec czyli Berlin. Tymczasem jak wszyscy wiemy 5 czerwca wyłączony zostanie ARD z Hot Brida pojawia się więc pytanie czy przekaz zostanie wznowiony by umożliwić za rok obejrzenie za rok Eurowizji "made in Germany" na tym kanale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurowizja 2010 zakończona. Znamy zwycięzcę, który nie był zaskoczeniem. Niektóre piosenki nie zostały docenione, inne mimo początkowych małych szans na sukces znalazły się w czołówce. Dla przypomnienia TOP 10 Eurowizji 2010:

 

[flash=560,340]http://www.youtube.com/watch?v=vhyFCsxVw3Y

 

Mam nadzieję, że za rok reprezentant Polski nie tylko dostanie się do finału, czy z piosenką ambitną czy może w rytmach disco polo (którego niejako boi się telewizja publiczna), ale też może "zmieści się" w czołówce jak kiedyś Ich Troje...

Ponoć marzenia nie bolą... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś pojawiła się informacja, że Azerbejdżan kupił za 20 milionów głosy z niektórych państw! Ponoć kupili 12stke od Azerbejdżanu i Malty :P

Mam rozumiec, ze kupili od siebie 12 punktow? Pieniadze w bloto :P A poza tym i tak nic im to nie dalo, bo Eurowizji nie wygrali, chyba ze 5 miejsce cos dla nich znaczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe skąd takie info? Napewno dziś potwierdziły HOLANDIA, ISLANDIA i PORTUGALIA, że wystąpią na ESC 2011.. ALe inne kraje narazie nie!=D

Jeszcze swój udział potwerdziła SERBIA :)

Ja chyba wiem skąd są te fałszywe informacje a propo np: Albanii czy Białorusi - z polskiej Wikipedii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zbadałem oglądalność. Oglądalność w PL na zasadzie "włączenia kanału z EW bo nie mam co oglądać" wynosi 10%, oglądalność na zasadzie "patrzę, bo ciekawy program" wynosi maksymalnie 7% (bo leci coś lepszego z najgorszych) i minimalnie 2% (durnowata kicha). Gwoli ścisłości to ludność Europy liczy 726 mln. mieszkańców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie - rodzina i znajomi. To jedyny wiarygodny (pod warunkiem odpowiedniej ilości osob) sposób badania czegokolwiek, a nie jakieś tam nic nie znaczące badania telemetryczne, sondy wśród reprezentatywnej grupy osób czy co gorsza jakieś wyliczanie średniej, które jest obarczone największym błędem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...