Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

OT:

numery zaczynajace sie na 800 ... są całkowicie darmowe a zaczynajace sie na 801.... sa płatne jak za połaczenie lokalne

oczywiscie z telefonów stacjionarnych

 

Jest to ciut bardziej skomplikowane i zależy od operatora, polecam cennik takowego, przykładowo tpsa:

http://www.tp.pl/b/binaries/PL/358191/C ... 787781.pdf

 

tpsa.th.png

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, źle mnie zrozumiałeś, napisałem "Nie chcę tunera od Cyfry, bo mam jeszcze moduł Polsatu, i razem ma to śmigać, tak jak do tej pory, w jednym tunerze". Czyli interesuje mnie użytkowanie tylko jednego tunera, z kartą C+ i modułem Polsatu, tak jak mam w tej chwili. Nie byłem do końca pewny czy można wziąć samą kartę nie biorąc tunera HD w dzierżawę i dostać kanały HD za free, dlatego pytałem o taką opcję. Posiadanie własnego tunera ma na pewno zalety i wady, ja jednak wolę takie rozwiązanie. Co do zadowolenia z Fergusona, to mam z nim niewielkie problemy, ale chyba każdy model ma jakąś przypadłość. W każdym razie z modułem Polsatu w CI i kartą C+ w czytniku nie ma żadnych problemów, czego nie mogę powiedzieć o 7600, który miałem wcześniej. Ale to już temat nie do tego działu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości - biorąc umowę na 24 miesiace (multiroom 0 zł/TV 1 zł) trzeba minimalnie bez możliwości zmiany wziąć Komfortowy + C+ i HBO. Ciekawi mnie, czy dołączając dodatkowo opcję HBO Digital będzie można z niej zrezygnować w dowolnej chwili bez ponoszenia konsekwencji finansowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości - biorąc umowę na 24 miesiace (multiroom 0 zł/TV 1 zł) trzeba minimalnie bez możliwości zmiany wziąć Komfortowy + C+ i HBO. Ciekawi mnie, czy dołączając dodatkowo opcję HBO Digital będzie można z niej zrezygnować w dowolnej chwili bez ponoszenia konsekwencji finansowych?

 

Normalnie z opcji dodatkowych możesz zrezygnować kiedy chcesz . W tym wypadku nie możesz z C+ i HBO ale z HBO Digital naturalnie ,chyba , że o czymś nie wiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gdy brałem C+ to byłem najpierw nie w salonie C+ tylko w sklepie który dodatkowo prowadzi sobie sprzedaż C+ i w tym właśnie sklepie powiedzieli mi że TV można wziąć tylko do pakietu PRESTIŻOWY+ (150zł m-c) LUB PAKIET PRESTIŻOWY HD+ (160zł m-c) no i zrezygnowałem (nie kalkulowało się) ale poszedłem do salonu C+ i tam zaproponowali mi PAKIET KOMFORTOWY z dodatkiem CANAL+ i HBO. Po przemyśleniach stwierdziłem że będzie się opłacać i wziąłem. Może kolega był w jakimś sklepie a nie w salonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak żle, Cyfra dotrzymala planowanego terminu max 10 dni roboczych i przysłali ten TV LG 23 cala (trwało to od soboty 14 XI). Jak widziałem w samochodzie kuriera było ich jeszcze kilka a była godz. ok 13:00.

Ogólna opinia po paru godz zabawy z nim to niezły sprzęcik jak na te 23 cala wielkości.

Do średniego pokoju w sam raz idealny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wciąż "jedziesz" na jednej umowie, to mogłeś dostać jeszcze zniżkę na pakiet.

Z tym, że jeśli załatwiłeś wszystko za jednym telefonem, to troszkę straciłeś, bowiem mogłeś próbować dzwonić drugi (trzeci?), raz, aż trafisz na innego kosnultanta. Ci mają przypisane, ile mogą maksymalnie zaproponować rabatów na Prestiżowy.

 

p.s. ale ważne, że masz TV za 1zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie mam juz cyfre od 11 miesiecy (umowa do konca stycznia 2010) ale chce wziac teraz druga umowe oczywiscie nie na siebie bo sie tak nieda :) ale moje pytanie kiedy najlepiej wziac ta promocje swiateczna juz teraz czy lepiej poczekac do 2 grudnia i podpisac chodzi mi o to czy bede mial grudzien za friko czy za caly grudzien mi przyjdzie rachunek umowa na 2 lata z tv za 1 zloty :) z gory dziekuje za info

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a nie można wziąć na 24 miesiące Podstawowego+ z Canal+ BEZ telewizora i multiroomu ??

Do Podstawowego+ nawet nie możesz wziąć tv i multiroomu

 

No ja go właśnie nie chcę.

Pytanie moje brzmiało: czy można wziąć na 24 miesiące Podstawowy+ z Canal+ ?

Czy też 24 miesiące = Komfortowy automatycznie ? Bo tak zrozumiałem post @Mihu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj u sąsiadki byli panowie z Cyfry tacy co jeżdżą od domu do domu i namawiają...

Dostała Komfort+, Canal+ i HBO, dekoder HD za darmo, Multiroom z dekoderem SD za 1zł, kanały HD za Free, TV LG za 1zł, aktywacja 1zł, antena HD 1zł

Pierwszy miesiąc 0zł, kolejne 8mc* 48zł, kolejne 6mc* 105zł, potem 120zł

Tylko instalację sobie policzyli 200zł (sporo ale sie nie wtrącałem jak mi to mówiła jej sprawa)

*czy jakoś tak, jutro sie bliżej przyjże umowie bo jutro maja zakładać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie mam juz cyfre od 11 miesiecy (umowa do konca stycznia 2010) ale chce wziac teraz druga umowe oczywiscie nie na siebie bo sie tak nieda :)

Z tego co mi wiadomo to można wziąć drugą umowę, wystarczy mieć tylko uregulowane wszystkie rachunki. Mam nadzieję że się nie mylę. Mam jeszcze jedno pytanie, czy jest jeszcze szansa na polepszenie promocji w grudniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...