Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie jaki punkt regulaminu mówi o tym że można mieć tylko jedną umowę. Ja nie znalazłem. W zeszłym roku brałem nowa umowę w grudniu, a stara była ważna jeszcze do lutego tego roku i nie miałem żadnych problemów.

Wczoraj dzwonili w sprawie wypowiedzenia i mieli dwie propozycje jedna z HD druga bez. Ta bez była następująca 13 miesięcy podstawowy + ( 11 miesięcy 50 %) C+ ( 4 miesiące gratis + 9 miesięcy 50%). Jednak postanowiłem poczekać do grudnia i wziąć tym razem z HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

Przeczytałem kilkanaście stron wstecz i mam mętlik w głowie.

Chciałem wziąć c+ w takiej konfiguracji:

Podstawowy+ na 13mieś i do tego opcje 5xHD i "te drugie" 5xHD [te po lewej] za 0zł przez cały okres trwania umowy, a do tego opcję: HBO Digital lub HBO. I tutaj zaczynają się schodki:

1) czy w ostatnim gratisowym mieś. można zrezygnować z tych pakietów (tj 4 mieś. dla umowy 13-miesięcznej)?

2) czy ten dekoder Philips DSR 6201 można w ogóle wziąć w dzierżawę za 0zł przez cały okres umowy?

3) 13 mieś. HD za 0zł - czyl iw to wchodzą wszystkie te kanały zawarte w Opcje HD (5xHD + reszta po lewej)?

4) Rozumiem, że nie muszę wybierać wszystkich Opcji wymienionych w ulotce, a tylko te, które mnie interesują, tak?

 

Nie zależy mi na TV ani multiroomie, chodzi mi o taki najprostszy, ale funkcjonalny pakiet [dlatego podst.+] i na jak najkrótszy czas.

Zresztą oferta 13-mieś. jest chyba najlepsza dla nie[beep]ych na tv. Gratisy trwają najdłużej w stosunku do całego okresu umowy, a i tak jest HD przez cały okres trwania umowy.

 

PS: Niby ulotka przejrzysta, ale nie korzystałem nigdy z tego ooperatora i nei wiem czy np. można sobie ot tak zrezygnować z tych gratisowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ziupo

jak bedziesz brał pakiet podstawowy to nie czytaj tego wszystkiego co tu piszemy, to dotyczyło głównie minimum jakie trzeba spełnic aby miec za 1 zł. TV i za darmo multiroom.

Co do pakietu postawowoego to możesz go miec bez dodatkowych opcji na umowe 13 miwesieczna z 9 miesiacami zniszki na niego i to wszystko. Ale dlaczego masz nie wziąć opcji HD za darmo( o zł )na 13 m-cy, przeciez w podstawowoym są programy jak Eurosport, National geographic i cały pakiet 3 kanałów Filmboxa z HD włącznie dostaniesz za darmo, które majac te opcje można oglądać w HD.

Co do dekodera chyba tez będzie za darmo użytkowanie na 13 m-cy

Najlepiej idz jutro do przedstawiciela cyfry+ on ci wszystko wyjaśnie i ewentualne niejasności to dopytasz tutaj.

U przedstawiciela (dystrybutora ) nie daj sobie w czsie pierwszej wizyty wmówic czego kolwiek. Niech ci wyjasni szczegół po szczególe , a umowe możesz przyjść podpisac w innym terminie. Oni maja prowizje i łapia klientów jak się da - a pozniej klient po zorientowaniu sie co podpisał nie ma odwrotu.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, tylko po co wiązać się na tak długo jedną umową, skoro są opcje na 13 i chyba 18 m-cy?

 

Bo wychodzi taniej miesięcznie. Przy 24 miesiącach masz Canal+ 50% tańszy przez całą umowę, a przy 13 miesiącach masz przez 6 za darmo a potem płacisz pełną cenę.

 

Podstawowy + CANAL+ 13mc = 4 x 21,45 + 6 x 51,35 + 3 x 72,80

Podstawowy + CANAL+ 24mc = 12 x 36,40 + 12 x 57,85

 

A dla ojca 72,80 miesięczne to za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ziupo

jak bedziesz brał pakiet podstawowy to nie czytaj tego wszystkiego co tu piszemy, to dotyczyło głównie minimum jakie trzeba spełnic aby miec za 1 zł. TV i za darmo multiroom.

Co do pakietu postawowoego to możesz go miec bez dodatkowych opcji na umowe 13 miwesieczna z 9 miesiacami zniszki na niego i to wszystko. Ale dlaczego masz nie wziąć opcji HD za darmo( o zł )na 13 m-cy, przeciez w podstawowoym są programy jak Eurosport, National geographic i cały pakiet 3 kanałów Filmboxa z HD włącznie dostaniesz za darmo, które majac te opcje można oglądać w HD.

Co do dekodera chyba tez będzie za darmo użytkowanie na 13 m-cy

Najlepiej idz jutro do przedstawiciela cyfry+ on ci wszystko wyjaśnie i ewentualne niejasności to dopytasz tutaj.

U przedstawiciela (dystrybutora ) nie daj sobie w czsie pierwszej wizyty wmówic czego kolwiek. Niech ci wyjasni szczegół po szczególe , a umowe możesz przyjść podpisac w innym terminie. Oni maja prowizje i łapia klientów jak się da - a pozniej klient po zorientowaniu sie co podpisał nie ma odwrotu.

Powodzenia!

Niby tak, ale te Canal+HD i HBOHD chyba nie zadziała jeśli nie będę miał odpowiednio canal+ i HBO zwykłych.

Zależy mi głównie na tych wszystkich HD, które są gratis przez cały okres trwania umowy.

 

Będę się musiał przejść, ale niestety nie bardzo mam kiedy [zajęcia przez cały tydzień].

 

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy jest taki moduł CI, który mógłbym użyć w TV Sharp z serii X20E/B20E takk abym nie musiał brać tego dekodera? To trochę problematyczne, bo moja mam nie lubi osobno korzystać z dekodera, a osobno z TV, a w dodatku jak coś przełączy na pilocie w TV to potem nie wróci sama do dekodera. Ten TV ma gniazdo na karty CI, ale dekoder MPEG-2. Czytałem coś o kartach TechniCrypt, ale niem czy to zadziała w tym konkretnym modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ ziupo

Canal+ oraz HBO dostajesz gratis na 4 miesiące (łacznie z wersjami HD), jeśli po tych gratisowych miesiącach będziesz dalej korzystał z tych opcji (ale już 100% płatne) to "dodatki" HD tych kanałów będziesz miał dalej za darmo.

Z wymienionych opcji możesz zrezygnować w ostatnim gratisowym miesiącu.

 

HD gratis przez cały okres umowy to zdaje się opcja 5XHD oraz Filmbox HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem w wątku PVR ale napisze tutaj też bo w sumie to promocja dla starych abo :)

dzisiaj zadzowniłPAn z CTAi zaproponował

Umowa na 13 miesięcy

Komfort + 9 mieś 50% 4- 100%

C+ 4 mieś free

HBO do końca 2009 free

2 opcje HD free na 13 miesięcy ....ale

po 4 miesiacach zeby mieć C+ HD (bo to wziąłem) trzeba albo zapałcić za C+ SD 100%albo ... zadzownić i dostać to na kolejne 4miechy za 50 % (podpowiedź miłego pana)

HD PVR za 0 zł przez te 13miechów - PVR do odbioru w miejscu zmaieszkania - aktualnieich niema ale miły Pan powiedizał że bedą za około 2 tyg i prawdopodobnie (90%) będą to nowe PVR czyt. z 500GB

Z ciekawostek - zapytałem o multiroom .... powiedizłą ze to bez sensu i proponuje spliter :shock: na pytanie czy to leglane - tak cyfra nie zabrania takeij mozliwości :) - w razei czego wszytkie rozmowy są nagrywane :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałeś dzwonic do dystrybutora, a nie do Biura obsługi cyfry.+ Bo z tym spliterem że ci tak powiedzieli to nierealne lub żle zrozumiałeś. Przdstawiciele proponuja właśnie splitery bardzo drogie, droższe od tunerów, bo nawet niektórzy dobrze nie wiedza jak działa multiroom, a na spliterze w sprzedazy to mają min. 30 % przebitki w prowizji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pitter i o to mi chodziło. Serdecznie dziękuję za odpowiedź.

Myślałem już, że po tych 4 mieś. gratis trzeba dalej korzystać z tych pakietów, ale skoro w 4-tym miesiącu można je wyłączyć to OK.

Czyli skoro HD jest gratis do Canal+ i HBO, to mogli to wyraźnie zaznaczyć. A zatem po 4 gratisowych mieś. canal+HD i HBOHD zawarte Opcje HD będą dostępne jeśli będę opłacał opcje Canal+ i HBO czyli 2x29,90zł.

 

Aha mam jeszcze pytanie o kanały HBO Digital i HBO HD: HBO Digital, z tego co się orientuję, można po tym gratisowych miesiącach kontynuować opłacając 6zł/mieś, ale czy samo HBO HD też tak można? Pytam, ponieważ na tej listopadowej ulotce HBO HD jest zdublowane w Opcjach HD, tzn jest zarówno przy canal+film i canal+sport [jest tak: C+Film C+Sport HBOHD] jak i osobno jako HBOHD [jest tak: HBOHD, przekreślone 6 i na czerwono 0zł]. Jak rozumiem oznacza to, że HBO HD też można wykupić po upływie terminu za kwotę 6zł/mieś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałeś dzwonic do dystrybutora, a nie do Biura obsługi cyfry.+ Bo z tym spliterem że ci tak powiedzieli to nierealne lub żle zrozumiałeś. .

 

Primo - to nie ja do nich dzowniłem tylko oni do mnie i napewno nie był to przedstawiciel tylko przemiły Pan z CTA który na początku poinformował mnie ze cąła rozmowa jest nagrywana .

Duo - naprawdę dobrze zrozumiałem - jestem abo C+ od 1999 roku i wiem jak i o czym znimi rozmawiac i pytanie o legalność splitera było przemyslane

 

a co do przedstawicieli... jak w baaardzo zamierzchłych czasach kiedy MAT i kilku inny ch z nieżyjacego juz SDTV stworzyli OFM i uruchomili mozłiwość obsługi Diseq poszedłem do hollexu z pytaniem czy mają jakis dobry przełacznik który by mi z mediasatem 1530 działał - to Fachura mało mnie ze sklepu nie wyrzuciła bo przecież głupoty gadam i sie nie znam on to sprzedaje od dawna i nie matakeij opcji :):) jak mu za 3 minuty przytachałem 1530 i podłącylem to o mało nie zszedł z tego świata .... Do dziś wspominam to z łezką w oku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i 10 dni minęło od przedłużenia umowy a TV nie ma , sms tez , maili tez , dziś napisałem jeszcze raz i nie odpisują . Coś mi się zdaje ze wylądowałem na samym końcu dzwoniąc 12 o godz 8 rano do nich.

 

tak się zastanawiam czym kierowała sie Cyfra + wybierając ta beznadziejna firmę kurierska jaka jest OPEK . Przecież to jedno wielkie nie porozumienie !!! poczytajcie opinie o tej firmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i 10 dni minęło od przedłużenia umowy a TV nie ma , sms tez , maili tez , dziś napisałem jeszcze raz i nie odpisują . Coś mi się zdaje ze wylądowałem na samym końcu dzwoniąc 12 o godz 8 rano do nich.

 

tak się zastanawiam czym kierowała sie Cyfra + wybierając ta beznadziejna firmę kurierska jaka jest OPEK . Przecież to jedno wielkie nie porozumienie !!! poczytajcie opinie o tej firmie.

 

Tyle maja roboty ze nie wyrabiaja , ale sie nie dziwie, nie spodziewali sie tylu chetnych na ta promocje , co do maili przed promocja pisalem do nich w roznych sprawach zwiazanych z cyfra do 2h i odpisywali szybko teraz nie ma szans ja wyslalem im z 5,6 maili zwiazancych z nowa umowa zero odzewu wiec nie ma sensu pisac , co do tego opek to fakt komentarze niezbyt pochelebne .

 

http://www.opek.com.pl/o_firmie/aktualn ... ienta.aspx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwoeidzialem sie od pzredstawicielki Cyfry iz jesli ktos podpisal umowe na dekodrer Philips HD PVR a zamiennie dostal PACE na czas oczekiwania i do konca listopada nie dokona wymiany z przyczyn braku sprzetu to w gruniu moze liczyc na to iz otrzyma nowo wprowadzany przez Cyfre dekoder HD PACE PVR z jeszcze wiekszym dsykiem twardym niz ten w Philipsie :) pewnie zeby powalczyc z N-ka ten tez bedzie mial 500 GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie -- na jakie dekodery i za ile można liczyć przy promocji http://www.promocja.cyfraplus.pl/promo-13.htm ? Czy w grę wchodziłby na przykład http://www.cyfraplus.pl/_pro_dekoder-ph ... 1-pro.html za 0zł/mies? albo wersja pvr? Niestety strona promocji jest odrobinkę lakoniczna w tym temacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Jeżeli sie wstrzymasz jeszcze miesiąc to mozesz wymieni na nowy dekoder PACE PVR. Ja bym oczywiscie poczekal ten miesiac zeby poźniej cieszyc sie nowym dekoderem (oby dobrze chodzil) no i oby był w tym grudniu a nie poźniej:)

Ja bym i do lutego poczekał. na ten nowy bo widzę na ten stary ludziska trochę narzekają .. co prawda muszę peace wymienić do 31 grudnia.. ale jak nie będzie dekoderów PVR to może coś do umowy dotarguję od cyfry za nie wywiązanie się z umowy..

 

co do pytania o dekoder HD..

Obecnie jeszcze są dekodery tylko te HD co na linku podałeś..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...